Hell o!

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Miu
Posty: 24
Rejestracja: pn mar 16, 2015 1:50 pm
Lokalizacja: Nigdziebądź
Kontakt:

Hell o!

Post autor: Miu »

Hell o! Jestem Zuza i witam wszystkich użytkowników forum. :) Nie napisałam wcześniej,bo umknął mi ten temat i zaczęłam już produkować się w innych,m.in. o naszych pupilach,gdzie możecie już wiele się dowiedzieć na temat mojej przeszłości i pary ogoniastych dziewczynek,które towarzyszą mi ledwo od zeszłego tygodnia. są wspaniałe i łatwo idzie mi oswajanie się,czego się naprawdę nie spodziewałam. *saprajz* (jest to w dużej mierze kwestia adopcji [miały wspaniałego właściciela przez pierwszych 7 miesięcy] założyłam konto na forum by sprawić im jak najlepsze i najszczęśliwsze życie pod moim dachem i przy okazji nauczyć się współpracować,ośmielić Brawurkę a zdominować Hrabinę tak by poza byciem przyjacielską,odważną i ciekawską była też posłuszna.

Witam raz jeszcze. ^.^
Miu
Posty: 24
Rejestracja: pn mar 16, 2015 1:50 pm
Lokalizacja: Nigdziebądź
Kontakt:

Re: Hell o!

Post autor: Miu »

Hrabina = przechrzczona Bójka - przez 7 miesięcy była Hrabiną i chyba jednak pozostanę przy tym imieniu.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Hell o!

Post autor: Diego<3 »

Miło mi poznac. Mam nadzieję, że będziesz regularnie wchodzic na forum i dobrze opiekowac się swomi ogonkami :) :)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Hell o!

Post autor: yss »

A witamy, witamy serdecznie :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”