Zupełne początki - ilość szczurków przy łączeniu.

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Szalalala
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:41 pm

Zupełne początki - ilość szczurków przy łączeniu.

Post autor: Szalalala »

Mam pytanie i bardzo przepraszam, jeśli się tu już pojawiło, ale nie byłam w stanie znaleźć na niego odpowiedzi. :(

Czy mam od razu adoptować dwa szczurki? Wtedy wziac je do siebie, sprobować "połączyć sympatią" na neutralnym terenie, a dopiero wtedy włożyć do klatki? Czy może zacząć od jednego szczurka, a potem dołożyć do niego drugiego? Która sytuacja będzie dla nich lepsza czy też bardziej komfortowa?
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Zupełne początki - ilość szczurków przy łączeniu.

Post autor: cane »

Dla szczurków najbardziej komfortowe jest 1 rozwiązanie, gdzie od początku są we 2... Ew. jeśli się boisz łączenia to weź rodzeństwo [uważaj tylko, żeby nie trafić na parkę - albo samce, albo samiczki], maluchy będą się znały od początku i nie będzie żadnych walk...

Tylko nie kupuj szczurków w zoologicznych! Jeśli chcesz szczurka rasowego odezwij się do hodowli [np. teraz są maluchy u Zirreal] albo adoptuj - co chwile ktoś ma niespodziewany miot od uratowanej mamusi ::) . Jeśli chcesz mieć starsze szczurki to również porozglądaj się po dziale "oddam", niestety nie tylko maluchy domów poszukują.
Szalalala
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:41 pm

Re: Zupełne początki - ilość szczurków przy łączeniu.

Post autor: Szalalala »

Dziękuję bardzo za odpowiedź, tak zrobię. :)

Zamierzam je adoptować z domu tymczasowego, może akurat jakaś parka będzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”