Ugryzł do krwi

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Svart-sol
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 14, 2015 5:44 pm

Ugryzł do krwi

Post autor: Svart-sol »

Mam dwa około roczne szczury, Siwy jest alfą i na ogół jest spokojny. Przed chwilą wypuściłam je na wybieg, biegały jak zawsze, wspinały się po mnie ect (wspomnę że są kompletnie oswojone) i jak Siwy siedział mi na ramieniu, lizał mnie po policzku i nagle mnie ugryzł, strasznie mocno, do tego nie chciał puścić musiałam mu wbić paznokcie w pysk żeby mnie puścił. Wkurzyłam się, wiem że nie powinnam ale wzięłam go niezbyt delikatnie i po prostu wrzuciłam o klatki. Jak się okazało przegryzł mi ucho na wylot, do tego poszarpał bo jak ugryzł to zaczął miotać głową na boki, jucha się leje, nie mogę zatamować, boli jak cholera, nie wiem co zrobić, chyba trzeba będzie szyć i tu pytanie, co mu odwaliło? jak miał parę miesięcy to też mnie ugryzł w ucho ale wtedy się przestraszył to rozumiem ale teraz? nic mu nie zrobiłam, zawsze był przytulanką, pomóżcie...
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: Ugryzł do krwi

Post autor: paula14s »

Niektóre szczury mają fetysz nóg inne uszu ;p znam to i to w sumie nie jest aż tak dziwne ;p
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
Svart-sol
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 14, 2015 5:44 pm

Re: Ugryzł do krwi

Post autor: Svart-sol »

No to chyba jednak najlepszym wyjściem będzie niedopuszczanie go do twarzy i nie pozwalanie chodzić po ramieniu...tyle że teraz zaczęły mnie gryźć po stopach, WSZYSTKIE 3! stado fetyszystów czy co? xd
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: Ugryzł do krwi

Post autor: paula14s »

Moje całe 12 gryzie stopy :p
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
Svart-sol
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 14, 2015 5:44 pm

Re: Ugryzł do krwi

Post autor: Svart-sol »

Więc wnioskuję że jak będę się z nimi bawić to będę zakładać buty, grube spodnie, gruby sweter i czapkę zakrywającą uszy xd
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: Ugryzł do krwi

Post autor: paula14s »

haha ^^
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”