2 pancernych i pies

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

2 pancernych i pies

Post autor: Igaśka »

Witam się ponownie,jedni mnie już znają,drudzy pewnie nie :) Wracam tak po cichu z ogonową historią ponownie po upływie kilku lat.Dużo się u mnie pozmieniało i z tym wróciły ponownie ogony :)
Chodzę już do liceum,mam w domu hodowle psów rasowych zarejestrowaną w zkwp i fci i narazie jedną sunię mam nadzieję ze w następnym roku już to się zmieni.
Moje chłopaki pojawiły się u mnie tak z nienacka jeden w wakacje drugi dopiero niedawno.

Rufus był u mnie jako dt,przechowywałam go podczas remontu u koleżanki i tak u mnie został prawdę mówiąc i jakoś nie wyobrażam sobie żeby było inaczej.Jest lizawką,śpi mi na ramieniu i uwielbia mizianie mimo ,że to mlodziak myśle ,że ma z 4,5 miesięcy chociaż mogę sie mylić.Rufek na drugie zgredek nie bez powodu ma takie imię ;D Na początku był łysy z czarnymi ucholami,później zarósł na agutka ,a teraz ma obrośniętą głowe i dupke-taki z niego kosmita.Chyba to double-rex ale pewności nie mam.
Drugi chłopak (jeszcze bezimienny mile widziane propozycje :D )był w oddzielnej mini klateczce w zoologiku-oddany miot po samiczce ,która urodziła.Nie dałam za niego ani grosza a wybrałam go po tym ,że sobie mnie wybrał dosłownie-nie zostawił mojej ręki non stop mnie lizał,podgryzał i skakał i tak pojawiło się u mnie drugie serduszko.
A teraz mogę powiedzieć ,że w końcu po tym jak dorosłam jak zmieniło się moje podejście do obowiązków i wszystkiego mam ostateczną zgode na ogony,dostały nawet klatkę i polarki na hamaczki ,a nawet nie prosiłam :)
Łączenie trwało może z 10 minut,Rufek odrazu potraktował koleszke jak swojego,trochę przesadza narazie z czułościami ale maluch już na to tak nie piszczy ;) Po wsadzeniu do klatki oprowadził malucha po willi ,a poźniej i tak o wiele ciekawsza była otwarta góra klatki ::) Teraz wije mu gniazdko na szybko i dalej popyla po parapecie.
A teraz najprzyjemniejsza część czyli zdjęcia :)

Obrazek Mały Rufek
Obrazek obrośnięty :D
Obrazek "ja to naprawię"
Obrazek śpioch :-*
Obrazek tak wyglądamy teraz :)
Obrazek bezimienny maluch
Obrazek niewyraźne ale razem ^-^
Obrazek klaciocha,model frodo,jest świetna!
Obrazek nasze ostatnie dzieciaki Vizsla miot M :)
Obrazek i mamka z naszą córą :)

POZDRAWIAMY :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2 pancernych i pies

Post autor: unipaks »

Szczuraki i psiaki przepiękne, wygłaszcz wszystkie ode mnie :)
http://i1081.photobucket.com/albums/j34 ... lffivt.jpg świetna fotka :D
Rzeczywiście bardzo krótkie było łączenie; może dla większego spokoju maluszka chłopaki więcej czasu mogli spędzić wcześniej na terenie neutralnym zanim nowy malec trafił do klatki ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”