moja zboczona szczurzynka..

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
lukrecja41
Posty: 7
Rejestracja: wt paź 13, 2015 4:11 pm

moja zboczona szczurzynka..

Post autor: lukrecja41 »

mam 4 dziewczyny
mieszkają rozdzielone- Lucy z Fredzią
Zośka z Alicją
wczoraj biegały sobie po kanapie wszystkie cztery i w pewnym momencie Zośka zaczęła ganiać Lucy (sporo większą od siebie), podgryzać ją w dupkę, włazić na nią od tyłu i wykonywać ruchy frykcyjne-aż sprawdziłam,czy to na pewno dziewczyna..
Lucy uciekała, Zośka ją ganiała, Lucy zaczęła się denerwować bo nie mogła się odczepić od molestującej ją koleżanki.w końcu wyniosłam je do klatki. dziś zachowują się normalnie.
dodam tylko,że na codzień lubią się, są zaprzyjaźnione i nie biją się.są w zbliżonym wieku.
co to było za zachowanie?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: moja zboczona szczurzynka..

Post autor: Paul_Julian »

To normalne zachowanie zarówno u samic i samców :) Nie mają podziału na homo i hetero :D
Jesli Twoje samiczki sa niekastrowane to pewnie któras z dziewczynek miała rujkę. A jeśli są kastrowane - to było pokazanie, że Zośka rządzi.
Samiczki warto wykastrować ze względów medycznych - odpada ryzyko ropomacicza i pózniejszych guzów hormonalnych.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
lukrecja41
Posty: 7
Rejestracja: wt paź 13, 2015 4:11 pm

Re: moja zboczona szczurzynka..

Post autor: lukrecja41 »

Dzięki serdeczne :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”