[Klatka] Gdzie postawic klatke.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Lyra87
Posty: 7
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 12:41 am

Re: [Klatka] Gdzie postawic klatke.

Post autor: Lyra87 »

Pokazałaś mi dwie klatki, które również obejrzałam w czasie przeglądania allegro. Mam pytanie. Obie mają na dnie kratkę, ją się jakoś zdejmuje czy po prostu szczur po niej chodzić?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Klatka] Gdzie postawic klatke.

Post autor: Nina »

Po prostu sie ją wyciąga ;) A później może sie do czegoś przydać.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Lyra87
Posty: 7
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 12:41 am

Re: [Klatka] Gdzie postawic klatke.

Post autor: Lyra87 »

Pisało w opisie aukcji, przepraszam za pytanie ;)
No nic, po świętach jeszcze pochodzę po miejscowych zoologicznych i zobaczę jak się na miejscu sprawa ma.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Klatka] Gdzie postawic klatke.

Post autor: yss »

klatka na allegro za 90 zł, plus 15 - 20 za wysyłkę, identyczna, ta sama firma, ten sam model, kosztuje w zoologikach 150 - 180 zł :D
powodzenia! :P
ten się nie myli, kto nic nie robi
Lyra87
Posty: 7
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 12:41 am

Re: [Klatka] Gdzie postawic klatke.

Post autor: Lyra87 »

yss pisze:klatka na allegro za 90 zł, plus 15 - 20 za wysyłkę, identyczna, ta sama firma, ten sam model, kosztuje w zoologikach 150 - 180 zł :D
powodzenia! :P
Chcę tylko w zoologiku zobaczyć jak wygląda taka klatka i na co zwrócić uwagę. Jak byłam mała to trzymałam chomika w akwarium :-[ więc nie miałam jak dotąd żadnej klatki ;)

A takie pytanie, bo na allegro są dwie:
http://allegro.pl/item501994321_super_k ... ml#gallery

http://allegro.pl/item501994355_super_k ... ml#gallery

Te same wymiary, tylko półki jedna ma z drewna a druga z plastiku. I tak się zastanawiam, że przecież drewno przesiąknie zapachem moczu itp? Nie lepiej plastik?
Przepraszam, że tyle pytań, ale wychodzę z założenia, że lepiej spytać niż potem żałować ;)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Klatka] Gdzie postawic klatke.

Post autor: Nina »

Drewniane można zaimpregnować, ale podobno i tak nasiąkają i śmierdzą.
Ja wzięłabym tą z plastikowymi, troche przemeblowała i będzie dobrze :)
Mam dwie takie klatki i dla dwóch szczurów są dobre ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Klatka] Gdzie postawic klatke.

Post autor: yss »

fakt, plasticzki lepsze, poza tym mają ranty i siuśki nie będą spływać po prętach, które od tego czernieją i śmierdzą :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Ressa
Posty: 242
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:53 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: [Klatka] Gdzie postawic klatke.

Post autor: Ressa »

moja klatka stoi na podłodze w miejscu gdzie jest światła pod dostatkiem .
Gdy ogony mają otwartą klatkę podbiegają sobie często do niej i piją gdy są spragnione .
W ogóle moje ciury są bardzo ciekawe świata obydwa potwory w czasie miesiąca opanowały nie tylko podłogę ale mi łóżko , parapet i biurko :D
były ze mną: Snickers, Twix, Ick, Iman, Lenek, Niebieska Świruska
jest ze mną: Benga
julka
Posty: 16
Rejestracja: pt sie 08, 2008 5:43 pm

Re: [Klatka] Gdzie postawic klatke.

Post autor: julka »

moja klatka stoi tam gdzie jest i swiatlo i cien.czytalam ze szczury zle sie czuja na sloncu ??? to prawda ????? help :-\ :-\ :o ???
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Klatka] Gdzie postawic klatke.

Post autor: yss »

do moich wiosną dociera sporo słońca [latem jak drzewa przed domem zarosną to już nie] i jakoś nie zauważyłam oznak paraliżu czy nerwówki, moje ciury jakby nie zwracały na to uwagi [mam też czerwonookie], ale zawsze możesz osłonić klatkę płytą pilśniową czy nieprzezroczystą pleksi - np tam gdzie śpią :) żeby miały cień.
ten się nie myli, kto nic nie robi
toronto
Posty: 6
Rejestracja: pt mar 06, 2009 10:17 am

Gdzie ma stać?

Post autor: toronto »

Nie zauważyłem tutaj spisu treści, więc piszę... Ale bankowo takie pytanie już się pojawiło.
Czy klatka może stać na podłodze drewnianej, tuż przy łóżku, które zapewnia jej osłonę z jednej strony, a z drugiej jest stół, więc też coś tam jej zapewnia...;). Nie mam miejsca już w pokoju na biurku czy gdzieś na szafie, żeby ją tam postawić. Może postawić ją na podłodze na czymś, np. na kartonie. Albo jakimkolwiek podkładzie?
Ale...lubię otwierać szczuraskowi klatkę i on wyskakuje sobie z niej kiedy chce pohasać czy do mnie wskoczyć na łóżko, czego stanowczo zabraniam. ;-)

Pozdrawiam z Torunia,
K

Scalone z istniejącym tematem. /Agata
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Gdzie ma stać?

Post autor: Leia »

Pewnie, że klatka może stać na podłodze, wiele osób tak ma. Ja chętnie też bym tak zrobiła, żeby ciurki mogły wyjść, kiedy chcą. Ale u nas klatka musiała po prostu stanąć wyżej, żeby nasza mała córka nie miała do niej dostępu, żeby ani jej, ani szczurkom nie wydarzyło się nic złego.
Awatar użytkownika
kruk11
Posty: 24
Rejestracja: śr mar 10, 2010 5:38 pm
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: kruk11 »

http://img291.imageshack.us/img291/9954/p1020176b.jpg to mijsce gdzie postawiem mojaj klatke to chyba zly temat ale tam gdzie mialem wklei zdjecie bylo zamkinet powiedcie czy to dobre mijsce ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Klatka] Gdzie postawic klatke.

Post autor: yss »

miejsce ok, ale dość ciasne jak na szczurzą klatkę........... ile tam jest odstępu między półkami?
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: [Klatka] Gdzie postawic klatke.

Post autor: Kameliowa »

yyyy..... tam zmieści się klatka w ogóle? Wygląda na maleństwo ta półka(?)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”