Biały Smoku BENJAMINIE! ->(dodałam fotkę)

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Biały Smoku BENJAMINIE! ->(dodałam fotkę)

Post autor: PALATINA »

Pewnie teraz sobie biega (poprawka -chodzi, on był tak duzy i tłusty, że raczej chodził, niż biegał :wink: ) razem ze swoim braciszkiem Bonifacym. Boni zmarł w kwietniu zeszłego roku, więc sie musiał biedaczek naczekac na swojego brata!
Na pewno są razem i sa szczęsliwi...

Ciągle sobie powtarzam, że Benjamin i tak zył długo (miał prawie 2 lata), duzo dłużej niz mu poczatkowo było pisane... Po doświadczeniach miał iść na sekcję na poczatku czerwa 2003... :cry:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
koteczek
Posty: 468
Rejestracja: sob gru 20, 2003 9:13 pm

Biały Smoku BENJAMINIE! ->(dodałam fotkę)

Post autor: koteczek »

boshe jak mi przykro ;( trzymaj sie cieplutko :*
[']
Karolina
Posty: 157
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:53 pm

Biały Smoku BENJAMINIE! ->(dodałam fotkę)

Post autor: Karolina »

przykro mi...to smutne że jak człowiek sie do czegoś bardzo przywiaze to to, tak szybko odchodzi :(

boje się kiedy moje odejdą :cry: :cry: :cry: ja chyba tego nie wytrzymam
TAJNE FORUM
Kruszaczek=1.10.2003-19.09.2005 :(
Perpeć=tylko dwa dni u mnie :(
<:3 Maleństwo )~~
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Biały Smoku BENJAMINIE! ->(dodałam fotkę)

Post autor: GoHa »

Az mi lzy pociekly... to strasznie boli gdy odchodza.... szczegolnie te niezwykle... ukochane... :( ;(
Dobrze jest być kochanym... :)
*~*Julia*~*
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:47 pm

Biały Smoku BENJAMINIE! ->(dodałam fotkę)

Post autor: *~*Julia*~* »

I mnie to niedlugo czeka... ;( Moja szczuraska ma juz niecale 2 latka... ostatnio choruje.. nie radzi sobie z twardym jedzonkiem wiec dostaje samą papke... ale bardzo chce zyc. Bardzo chce wychodzić z klatki ale nie daje rady... musze ją wyciągać... :( a jak juz jest na podlodze lub łózku to tak powłóczy nózkami... :cry:
(*) Szpuleńka (*) zm. 15.02.2005r. na zawsze w moim serduchu :(:(:(
Ze mną:
-Szczuras Szajbus i jego wierny kompan Norek :)
-Kot Żeberko
-Pies Raban
-Dwa urocze koniki - Wiktoria i Wianka
-Kanarek Emil
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Biały Smoku BENJAMINIE! ->(dodałam fotkę)

Post autor: Mada »

Bardzo mi przykro. Nie mogę uwierzyć że już go nie ma. Tak szybko, tak nagle. :cry:
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Biały Smoku BENJAMINIE! ->(dodałam fotkę)

Post autor: nezu »

Przykro mi...:(
Wiem jak straszna jest strata ukochanego pieszczocha... :cry:
nan
Posty: 88
Rejestracja: sob lip 17, 2004 4:19 pm

Biały Smoku BENJAMINIE! ->(dodałam fotkę)

Post autor: nan »

Palatinko.... to tak bardzo bardzo boli, tak smutno, tak niesprawiedliwie, ze chce sie krzyczec, wyc, bic rekoma wokol... pustka, bardzo bolesna pustka w ktorej wciaz majaczy sie, drzy ta istotka ukochana...
Mialam jednego szczurka w zyciu. Moja Gini. Nie wiedzialam jeszcze zbyt wiele o ogonkach, Giniusie traktowalam jak Skarba i najlepsza przyjaciolke. Chodzila ze mna wszczedzie- chodzila na pizze i wsuwala barek salatkowy ;), chodzila na lake i do lasu, chodzila do lekarza, kiedy bardzo chorowalam i nikogo nie moglam zniesc obok siebie... I chodzila caly rok do szkoly, stajac sie pupilka ludzi i wykladowcow. Spala przez cale zajecia, nie przeszkadzajac wcale wcale, zeby podczas przerwy zaszczycac mnie jedynymi w swoim rodzaju szczurzymi pieszczotkami.
Odeszla w walce, wtulona we mnie, ufna... z rozdzierajaca checia zycia i pytaniem w do konca przytomnych oczkach- DLACZEGO to juz??? :cry:

Minely prawie 4 miesiace. Nie potrafie sie pogodzic.... :cry: I dlatego- ROZUMIEM choc to bardzo bardzo boli :cry:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

nan&s-ka: Lunek, Twiggy i Ukochana Gini za Teczowym Mostkiem...
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Biały Smoku BENJAMINIE! ->(dodałam fotkę)

Post autor: PALATINA »

Jakie to niesprawiedliwe, że one nie mogą żyć dłużej. :cry:

Uśpiłam Benjego. To było tragiczne -jakbym była bogiem, który ma prawo decydować komu, jak długo wolno życ, a kiedy nie ma juz do tego prawa...
Wiem, że dobrze zrobiłam. Benjamin juz sie poddał. Już nie walczył. Już tylko czekał na smierć.
Ale to nie zmienia fatku, że to ja musiałam wybrac dzień i godzine jego smierci. Miałam władzę, by decydować, która godzina będzie jego ostatnią... Jakie to przykre. Wolałabym tej władzy nie mieć.

Kiedy dr Wojtyś juz zawijała go w bibułkę, ja nadal nie mogłam puścić jego łapki, którą trzymałam w palcach cały czas...

Musiał dostać poptrójna dawkę morbitalu, bo jego serce nie chciało zejść z warty... Płuca z radością przestały pracować i zaczęły odpoczywać, ale serce nie chciało dać za wygraną, nie poddawało się...

I jeszcze ten mróz.
Nie mogę go pochować :cry: . Czekam na wiosne i wtedy Benjamin spocznie u boku swojego brata, Bonifacego.
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Biały Smoku BENJAMINIE! ->(dodałam fotkę)

Post autor: nezu »

PALATINA ja rozumiem ze teraz bardzo cierpisz ale w takim razie co zrobisz z cialem? Wlozysz do zamrazarki?..Toz to makabra..:(
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Biały Smoku BENJAMINIE! ->(dodałam fotkę)

Post autor: PALATINA »

Leży w zamrażalniku...
No cóż, malo romantyczne miejsce, może i troche makabryczne :? , ale jemu to juz chyba obojetne, a ja bym nie potrafiła zostawić go w klinice do utylizacji, jak zwykłego smiecia. :evil: :cry:
Ale ciiiii..... moja współlokatorka nie wie, co trzymam obok jej pierogów. Mam na działce cały cmentarzyk - Pod brzózka leżą kamienie, a pod każdym z nich inny szczurek. Benjamin musi spocząc razem z bratem!
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Biały Smoku BENJAMINIE! ->(dodałam fotkę)

Post autor: Gumcia »

czemu ja jestem taka głupia i czytam tak smutne historie :cry: chodź wiem, ze pozniej mi sie przypomina Blejdi... zawsze musze sie pobeczec :cry: jestem głupia, głupia.... :cry: nie mogę czytać takich histori... Głupia gumcia, głupia, głupia ja!!!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: bardzo mi przykro Palatinko :cry:
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
pestka4
Posty: 262
Rejestracja: wt maja 18, 2004 3:55 pm

Biały Smoku BENJAMINIE! ->(dodałam fotkę)

Post autor: pestka4 »

['] :cry: :cry: :cry:
Jutro to dziś, tyle, że jutro....
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Biały Smoku BENJAMINIE! ->(dodałam fotkę)

Post autor: ESTI »

To zawsze boli, gdy idchodzą najkochańsi...:(

Bardzo mocno ściskam i współczuje...Benji był wyjątkowy i zasługuje na wyjątkową pamięć...:(
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”