Szpuleńka ;(

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

*~*Julia*~*
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:47 pm

Szpule?ka ;(

Post autor: *~*Julia*~* »

Odeszła... Uśpiliśmy ją... :cry: Od 2 dni nie jadła... nie piła... nie miała siły sie podnieść... moja mama pojechała z nią do weta na uśpienie... :cry: ja nie mialam sily... pozegnalam sie z nią w domu... Malutkie cialeczko spoczywa na razie na balkonie... Pewnie teraz jest jej dobrze... :cry: Już nie cierpi....... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
(*) Szpuleńka (*) zm. 15.02.2005r. na zawsze w moim serduchu :(:(:(
Ze mną:
-Szczuras Szajbus i jego wierny kompan Norek :)
-Kot Żeberko
-Pies Raban
-Dwa urocze koniki - Wiktoria i Wianka
-Kanarek Emil
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

Szpuleńka ;(

Post autor: Mageda »

trzymaj się, większość z nas przeżyła śmierć swojego małego ogoniastego przyjaciela i wiemy jak Ci ciężko.
Jedynym pocieszeniem, może być jedynie to, że teraz nie cierpi, nie odczuwa już żadnego bólu....
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
*~*Julia*~*
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:47 pm

Szpuleńka ;(

Post autor: *~*Julia*~* »

Taaak... To jedno mnie wlasnie pociesza: ze ona juz nie cierpi... :cry: na pewno jest jej dobrze... :( biedny, kochany, malutki pyszczorek :( Kocham Cie Szpuleńko... Zawsze bede Cie pamietac... :cry: Byłaś najukochańszym stworzonkiem jakie dotychczas miałam... :cry: 3maj sie malutka... Kiedyś do Ciebie dołącze i znów bedziemy mogly się razem bawić i szaleć... :( Kocham Cie maleństwo :*:*:*:* .... [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] :(
(*) Szpuleńka (*) zm. 15.02.2005r. na zawsze w moim serduchu :(:(:(
Ze mną:
-Szczuras Szajbus i jego wierny kompan Norek :)
-Kot Żeberko
-Pies Raban
-Dwa urocze koniki - Wiktoria i Wianka
-Kanarek Emil
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Szpuleńka ;(

Post autor: Mada »

Bardzo mi przykro. Wszyscy wiemy jak trudno jest pożegnać naszego ukochanego pupila. Trzymaj się.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Szpuleńka ;(

Post autor: Dixi »

Julcia - strasznie mi przykro, ale nie załamuj się - zrobiłaś wszystko co mogłaś, ta choroba taka jest, że zabiera od nas zwierzątka szybko... :cry: :cry: :cry: :cry:
Pozdrawiam,
Aguśka
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Szpuleńka ;(

Post autor: Yrsa »

Julio, wchodzę na forum i widzę od razu smutną wiadomość. Po naszych rozmowach u Szpulce miałam wiele nadziei, że jednak się uda, ale widac los chciał inaczej. Nie załamuj się. Szpuleczka miała dobrze u ciebie i dałaś jej miłość i opiekę. Teraz jest jej lepiej i bawi sie gdzies tam w Szczurzym Raju z moją Misao i Lilith.

Zaopiekuj sie nowymj stworzonkiem, tak będzie Ci lżej. Myślę, ze Szpulka nie będzie miala nic przeciwko i będzie cieszyła się, ze dasz radość innemu zwierzaczkowi.

Trzymaj sie mocno. Tulę Cie mocno. :*
*~*Julia*~*
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:47 pm

Szpuleńka ;(

Post autor: *~*Julia*~* »

o 17.20 byl jej pogrzeb... :cry: Dziekuje Wam za slowa otuchy :*... Szczurki są tak kochane, że na pewno jeszcze nie jeden znajdzie u mnie dach nad głową... :( Kocham Cie Szpuleńko :*.... 3maj sie kochana :cry:
(*) Szpuleńka (*) zm. 15.02.2005r. na zawsze w moim serduchu :(:(:(
Ze mną:
-Szczuras Szajbus i jego wierny kompan Norek :)
-Kot Żeberko
-Pies Raban
-Dwa urocze koniki - Wiktoria i Wianka
-Kanarek Emil
papi
Posty: 5
Rejestracja: śr lut 16, 2005 9:47 am

Szpuleńka ;(

Post autor: papi »

['] :cry: :cry: Straznie mi przykro...Wiem jaki ro straszny ból...Trzymaj sie cieplutko...
pestka4
Posty: 262
Rejestracja: wt maja 18, 2004 3:55 pm

Szpuleńka ;(

Post autor: pestka4 »

['] :cry: :cry:
Jutro to dziś, tyle, że jutro....
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Szpuleńka ;(

Post autor: Gumcia »

Ojć, Szpulciu... oh... [*] :cry: trzymaj się Juluś, wsystko będzie oki... ...
:cry: powinno być oki!!!
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Szpuleńka ;(

Post autor: moni »

Bardzo mi przykro. :(
Podjełaś słuszną decyzję.
Ściskam Cię mocno.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Szpuleńka ;(

Post autor: PALATINA »

Julia,

Strasznie mi przykro! :cry:
Chciałam napisać wczoraj, ale forum robiło mi numery i nie mogłam żadnego postu napisać!

Wiem, że teraz jest Ci bardzo smutno, wiem, że będziesz za nią tęsknić, ale... Ona juz jest wyzwolona ze swojej choroby. Znów jest piekna, młoda, pełna życia, szaleje po drugiej stronie tęczy...
Tak jest lepiej...

Trzymaj się!
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
*~*Julia*~*
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:47 pm

Szpuleńka ;(

Post autor: *~*Julia*~* »

Już mi troche lepiej... :( Bardzo mi jej brakuje... ale pogodziłam sie z tym... Widać tak musiało być... Dziś jadę kupić nowe szczurki... 2 lub 3 samiczki oczywiscie bo rodzice nie chca zeby sie rozmnozyly... :) Mam nadzieje że Szpulka nie będzie miała nic przeciwko temu... :( Kocham Cie Pyszczorku, nigdy Cie nie zapomne... :*:*:*:*
(*) Szpuleńka (*) zm. 15.02.2005r. na zawsze w moim serduchu :(:(:(
Ze mną:
-Szczuras Szajbus i jego wierny kompan Norek :)
-Kot Żeberko
-Pies Raban
-Dwa urocze koniki - Wiktoria i Wianka
-Kanarek Emil
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Szpuleńka ;(

Post autor: nezu »

Julia a moze wzielabys od kogos samiczke? Teraz sporo maluchow jeszcze szuka domkow.
Chociaz w okolicy Poznania nikt nie ma...a z transportem roznie bywa...
Ciesze sie ze postanowilas zaopiekowac sie nowymi szczurkami..
Ja po stracie Babla czekalam dosc dlugo zanim w moim domu pojawila sie Zmorka.
*~*Julia*~*
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:47 pm

Szpuleńka ;(

Post autor: *~*Julia*~* »

Naprawde wolałabym wziąć szczurka od kogoś z forum, z domowej hodowli, ale niestety moi rodzice sie nie zgadzają.. a co prawda jak mowisz z okolic Poznania raczej nie ma nikogo, od kogo bym mogla wziac szczurka. A dlugi transport takze nie jest dobry... takze nie pozostaje mi nic innego jak wziac szczurki ze sklepu... :( A najchetniej wziela bym wszystki ktore sie tam znajduja... one sa takie biedne, stloczone w tych malych klatkach... :(
(*) Szpuleńka (*) zm. 15.02.2005r. na zawsze w moim serduchu :(:(:(
Ze mną:
-Szczuras Szajbus i jego wierny kompan Norek :)
-Kot Żeberko
-Pies Raban
-Dwa urocze koniki - Wiktoria i Wianka
-Kanarek Emil
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”