Czym myć szczura?

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

szampon dla szczurów???

Post autor: myszka »

sorry podałam zły adres ale już poprawiłam :wink: sprubój teraz :D
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

szampon dla szczurów???

Post autor: krwiopij »

a tutaj sa wszelakie srodki higieny... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Yo!Asia

szampon dla szczurów???

Post autor: Yo!Asia »

Ciekawe czy dla szczura nadawałby się ten szampon kokosowy dla fretki. Chyba tak.????
A nie można po prostu użyć szamponu dla niemowląt?
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

szampon dla szczurów???

Post autor: Mycha »

Szczur ma inne środowisko skóry niż człowiek i mimo, że szmpon dla niemowląt jest delikatniejszy to chyba jednak lepiej spróbować szamponu dla gryzoni i fretki. :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

szampon dla szczurów???

Post autor: zmijka24 »

w sklepie internetowym znalazlam szamopn dla malych gryzoni:
JEAN PIERRE HERY szampon dla gryzoni i innych zwierząt futerkowych 100ml
cena: 16,00 zł
http://www.karusek.com.pl/index.php?cat ... 6047cd6fd9
Łagodny szampon dla gryzoni i innych zwierząt futerkowych. Nadaje sierści połusk i gładkość . Przeznaczony dla wszystkich rodzajów sierści.
podobno niezly
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
Cytrynka12

szampon dla szczurów???

Post autor: Cytrynka12 »

jezeli szczur smierdzi to trzeba go wykapac w misce wody z dodanym jakimś liściem co ładnie pachnie i jest nieszkodliwy dla zwierząt, ale nie pamietam jak sie ta roslina nazywa.. albo poprostu popsikac go perfumami i po sprawie:)) żartowałam :lol: , mogłby jeszcz sie rozchorowac i dostac jakies wysypki :/ kolega mojej cioci popsikal myszoskoczka i dostal jakies choroby skory i zmarł :/ wiec perfum nie polecam, a mozna dodac platki kwiatów (szczur normalnie bedzie mial krolewska kapiel:P) i kropelke bardzo delikatnego szamponu.
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

szampon dla szczurów???

Post autor: Angua »

[quote="Cytrynka12"] kolega mojej cioci popsikal myszoskoczka i dostal jakies choroby skory i zmarł :/ [/quote]
Niby kto, kolega? Pewnie nie... :evil:
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Cytrynka12

szampon dla szczurów???

Post autor: Cytrynka12 »

nie kolega tylko ten myszoskoczek oczywiście :?
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

szampon dla szczurów???

Post autor: oliwi@ »

[quote="Angua"][quote="Cytrynka12"] kolega mojej cioci popsikal myszoskoczka i dostal jakies choroby skory i zmarł :/ [/quote]
Niby kto, kolega? Pewnie nie... :evil:[/quote]

Angua czy to ma być jakieś podejrzenie że to właśnie Cytrynka spsikała tego myszoskoczka ? Bo ja to tak odebrałam. Nie masz raczej podstaw żeby oskarżać.
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

szampon dla szczurów???

Post autor: GoHa »

[quote="oliwi@"][quote="Angua"][quote="Cytrynka12"] kolega mojej cioci popsikal myszoskoczka i dostal jakies choroby skory i zmarł :/ [/quote]
Niby kto, kolega? Pewnie nie... :evil:[/quote]

Angua czy to ma być jakieś podejrzenie że to właśnie Cytrynka spsikała tego myszoskoczka ? Bo ja to tak odebrałam. Nie masz raczej podstaw żeby oskarżać.[/quote]

HAHAHA... Mysle ze Cytrynka raczej zrozumiala Anguetak jak trzeba... i wyjasnila ze to zmarl myszoskoczek a nie kolega cioci... hhihii.. sorki ale sie ubawilam... Oliwi@.. skąd ci przyszlo do glowy ze Angua o cos podejrzewa Cytrynke? :lol:
Dobrze jest być kochanym... :)
pmuch
Posty: 97
Rejestracja: czw lut 19, 2004 11:42 am

Link

Post autor: pmuch »

http://www.karusek.com.pl/index.php?cat=228&page=1

To są kosmetyki dla gryzoni Aniu
Pozdrawiam
Paweł (z Petrą, Ginger, Agusią- niestety w pamięci :-(, i Darią)
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

szampon dla szczurów???

Post autor: Angua »

[quote="GoHa"][quote="oliwi@"][quote="Angua"][quote="Cytrynka12"] kolega mojej cioci popsikal myszoskoczka i dostal jakies choroby skory i zmarł :/ [/quote]
Niby kto, kolega? Pewnie nie... :evil:[/quote]

Angua czy to ma być jakieś podejrzenie że to właśnie Cytrynka spsikała tego myszoskoczka ? Bo ja to tak odebrałam. Nie masz raczej podstaw żeby oskarżać.[/quote]

HAHAHA... Mysle ze Cytrynka raczej zrozumiala Anguetak jak trzeba... i wyjasnila ze to zmarl myszoskoczek a nie kolega cioci... hhihii.. sorki ale sie ubawilam... Oliwi@.. skąd ci przyszlo do glowy ze Angua o cos podejrzewa Cytrynke? :lol:[/quote]

No tak... mnie sie po prostu zrobiło żal myszoskoczka i wqurzyłam sie na ludzi, którzy mają głupie pomysły... czyli owego cioci kolegę w tym przypadku
swoja droga to chyba rekord liczby cytowań w jednym poście...
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

szampon dla szczurów???

Post autor: oliwi@ »

:lol: moje rozumowanie czasen a nawet czesto nie zgadza się z tym z czym powinno :lol: przepraszam :oops:
ile ludzi tyle pomysłów hehe
sorki :)

ja zozumiałam po prostu że Angua tym tekstem:
Niby kto, kolega? Pewnie nie...
podejrzewa że to nie kolega spsikał myszoskoczka tylko Cytrynka :oops:
RATtamahatta
Posty: 95
Rejestracja: czw mar 11, 2004 2:16 pm

szampon dla szczurów???

Post autor: RATtamahatta »

ja moje szczuraski od zawsze kapie w plynie do higieny intymnej bielendy albo AA,slicznie pachna i nigdy nie bylo najmnioejszych nawet problemow ze zdrowiem...
Yo!Asia

szampon dla szczurów???

Post autor: Yo!Asia »

UWAGA! UWAGA! Pierwszy udokumentowany szampon dla szczurów!!! Przy okazji na stronce są fajne tapetki.

http://www.ratware.plus.com/Rats/Wallpa ... %20768.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”