[PIEKARY ŚLĄSKIE, BYTOM] polecani i niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kolorowAnka
Posty: 13
Rejestracja: wt wrz 07, 2004 4:14 pm

[PIEKARY ?L?SKIE, BYTOM] polecani i niepolecani

Post autor: kolorowAnka »

Szukam dobrego weta z okolic Piekar Śl,najlepiej żeby był z Piekar właśnie, żeby nie narażać mojego maluszka na niepotrzebny stres związany z jazdą, a wizyta jest niestety konieczna:(

Czy ktoś zna, może polecić jakiegoś dobrego weterynarza z okolicy??
Ostatnio zmieniony wt lis 28, 2006 9:51 pm przez kolorowAnka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[PIEKARY ŚLĄSKIE, BYTOM] polecani i niepolecani

Post autor: Ania »

Z samych Piekar nie ale rozejrzyj się niżej - Katowice, Dąbrowa Górnicza...
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Asia
Posty: 51
Rejestracja: pt mar 25, 2005 6:24 pm

[PIEKARY ?L?SKIE][BYTOM] weterynarze poszukiwani

Post autor: Asia »

cze ktoś kto jest z okolicy mógłby mi podać jakichś dobrych fachowców z moich okolic??? w Piekarach jest jedna pani ale nie wiem czy jest dobra.ale w Bytomiu to powinni być jacyś weterynarze od szczurów.
szedł facet koło koparki i dał sie nabrac :P
szczurzyce Wiola i Lena
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[PIEKARY ŚLĄSKIE, BYTOM] polecani i niepolecani

Post autor: Ania »

Rozejrzyj się w okolicy Gliwic, Katowic, Dąbrowy Górniczej, nie jest tam wcale tak daleko a z Piekar Śląskich już ktoś szukał i nie znalazł... a o Bytomiu nie ma w Weterynarzach nawet tematu.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Asia
Posty: 51
Rejestracja: pt mar 25, 2005 6:24 pm

[PIEKARY ŚLĄSKIE, BYTOM] polecani i niepolecani

Post autor: Asia »

no właśnie dlatego rozpoczęłam ten temat zeby ktos kto z tąd jest polecił jakieś lecznice. do każdego z miast które napisałaś jest minimum 30 min jazdy autem!!! (wiem że tam są weterynarze) a jak coś trzeba pilnie to czasem nie ma sie do dyspozycji auta a czujesz ten stres dla szczura przy tak długiej poddruży autobusem??łatwo wtedy wetowi podać nieprawidłową diagnoze bo szczur zestresowany też ma objawy "chorobowe". więc jak ktoś zna dobrego weta z moich okolic to niech napisze
szedł facet koło koparki i dał sie nabrac :P
szczurzyce Wiola i Lena
radiana
Posty: 21
Rejestracja: sob sie 27, 2005 12:55 pm

[PIEKARY ŚLĄSKIE, BYTOM] polecani i niepolecani

Post autor: radiana »

w zasadzie to w Zabrzu moge polecic swietnego weta - na przeciw CK wiatrak,z Bytomia jedzie sie tramwajem 5 do prawie konca (bez 2/3 przystankow) a sam Wiatrak jest charakterystyczny - przychodnia Eukanauba. Swietny sprzet, szybka,trafna diagnoza i bardzo sympatyczny weterynarz. Choc nie wiem czy to nie za daleko..ale jesli masz mozliwosc to szczerze polecam!
Kamila
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[PIEKARY ŚLĄSKIE, BYTOM] polecani i niepolecani

Post autor: ESTI »

dane z Krolikowa

2. Bytom
Przychodnia dla zwierzat „Silesia-vet” Sc
41-902 Bytom (Rozbark)
ul. ks. Schenka 1A
tel. (032) 282-04-45
w nagłych przypadkach kom. 888-822-385
Lek.wet. Katarzyna Wilk lek.wet. Aleksandra Rolka-Sczotka http://silesia-vet.webpark.pl/
Obrazek
marta330
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 27, 2009 6:32 pm
Lokalizacja: bytom

Re: [PIEKARY ŚLĄSKIE, BYTOM] polecani i niepolecani

Post autor: marta330 »

Juz polecałam tego weta w wątku Chorzów, Katowice, polecani, niepolecani. Polecam Weterynarza "Fabisz i Stefanek" w Bytomu przy Mickiewicza 13, pani Pałyś - o nia pytac. http://www.fabisz-stefanek.pl/lekarze.html
Ona baardzo dobrze zdiagnozowała moją szczurcie (1 rok). Nie będe dokladnie się rozpisywać, szukajcie w wątku o którym pisze powyżej. Natomiast nie polecam Silesia-Wet, Bytom - Rozbark.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”