Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Dinusia »

Mojego taty szczuyrka chyba tez jest w ciazy!Moja mama wypuscila ta moja szczurke co urodzila i samca i jeszcze ta szczurke mojego taty!Bo myslala ze oni niebeda nic robic jak je pusci na tapczan bo jak ja ja w trojke wypuszczalam to pilnowalam zeby samiec jej niepokryl a moja mama widocznie gdzies poszla....bo wczoraj moj tata zauwazyl ze ma wiekszy brzuszek!A ja dzisaj tez widzialam i poglaskalam i poczulam male faolki i wystajace pyszczki ale brzuszka a tak wielkiego to niema chociaz jak na nia to ma dosyc duzy!Ale ma dwa razy mniejszy niz plamka teraz miala wiec niewiem ale jak czuc male w brzuszku......i sutki tez ma........Ale jak juz ma to pewnie malo bo ma maly brzuszek!O boze.....Ktos bylby chetny na czarne i kapturki agouti i pewnie jakies jeszcze inne...?
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Meggy »

nie wiem co sądzić o nazwaniu tego tematu "ala jaja"...bo jak dla mnie to smutne a nie śmieszne... :?
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: moni »

poczulam male faolki i wystajace pyszczki
:shock: a gdzie je poczułaś? W brzuchu?
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Dinusia »

no a gdzie?Ale jaja w sensie ze sie tego niespodziewalam!
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: ESTI »

Dinusia...poprostu no coment... :roll:
I proszę, pisz bardziej zrozumiale...bo ciężko cokolwiek skumać.
Obrazek
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: moni »

Wybacz ale to co czułaś to na pewno nie mogły być pyszczki.Nie da sie tego wyczuć omacując brzuch ciężarnej samicy.
Musiało to być coś innego albo nie wiem co...
Jedyne co można wyczuć to zarysy fasolek a i to nie zawsze, a tylko znacznie pogrubioną macicę.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Dinusia »

Sorry nie pyszczki tylko taki zarys wlasnie fasolek i glowki troche a nei pyszczki zle napisalam dzisaij jestem zmeczona!I juz jakies bzdury pisze!
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Re: Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: WildMoon »

[quote="Dinusia"]Mojego taty szczuyrka chyba tez jest w ciazy![/quote]
Nic tylko pogratulowac!
[quote="Dinusia"]Moja mama wypuscila ta moja szczurke co urodzila i samca i jeszcze ta szczurke mojego taty![/quote]
Zastanawiam sie, czy Twoja mama jest swiadoma, ze samica moze zajsc w ciaze w kilka godzin po porodzie? Co do szczurki taty, zostawie to bez komentarza.
[quote="Dinusia"]Bo myslala ze oni niebeda nic robic jak je pusci na tapczan bo jak ja ja w trojke wypuszczalam to pilnowalam zeby samiec jej niepokryl a moja mama widocznie gdzies poszla....bo wczoraj moj tata zauwazyl ze ma wiekszy brzuszek![/quote]
Acha, rozumiem. Wiec nie jest swiadoma.
[quote="Dinusia"]A ja dzisaj tez widzialam i poglaskalam i poczulam male faolki i wystajace pyszczki ale brzuszka[/quote]
Formalnie piszesz lepiej niz znani autorzy grozy. Stephen King przy Tobie jest maly w kapeluszu ;)
[quote="Dinusia"]a tak wielkiego to niema chociaz jak na nia to ma dosyc duzy!Ale ma dwa razy mniejszy niz plamka teraz miala wiec niewiem ale jak czuc male w brzuszku......i sutki tez ma........Ale jak juz ma to pewnie malo bo ma maly brzuszek!O boze.....Ktos bylby chetny na czarne i kapturki agouti i pewnie jakies jeszcze inne...?[/quote]
Hmm.. Mam pomysl a zarazem prosbe. Serdecznie zapraszam Twoich rodzicow na forum, konkretnie do tego tematu. Moze cos sie tutaj jeszcze naucza 'na stare lata'. Ja z mojej strony z checia bym sie z nimi blizej zapoznala ;)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Dinusia »

Hehe ;) To chyba zle zrozumialas prostu one nic nie robily i dlatego moja mama je w trojke puscila a moja szczurka po porodzie sie z samcem niewidziala bo juz 2-3 tyg temu go oddalam a to mojego taty szczurka prawdopodobnie jest w ciazy!
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: WildMoon »

Smiem twierdzic, ze rozumiem na tyle dobrze, na ile Ty piszesz. Co nie zmienia faktu, ze samica zostala prawdopodobnie pokryta.
Jesli zaprzeczasz, ze ta, ktora urodzila, nie widziala sie juz wiecej z samcem, to chwala Tobie i Twojej rodzinie.

No to co, kiedy mozemy powitac tutaj Twoich rodzicow? :D
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Cathycash »

:shock: :shock: :shock:

ludzie.... ja tu się męczę z nawałem maluchów, wpycham je do znajomych, sama mam u siebię gromadkę bidulków od Ani...

a tu "jaja bo się pokryły" ...

ja nie wiem... weźcie mnie z tego świata...proooszę :|
żegnam szanowne towarzystwo
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: mataforgana »

jakby co, moja propozycja z łódzkim zoologiem nadal aktualna. 5 młodych moge rozdać.


serdecznie gratuluje dobrego humoru, Dinusia.
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Dinusia »

Czy tak trudno zrozumiec ze ale jaja to znaczy ze sie tego niespodziewalam??
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Mycha »

A kiedy Twoja mama sobie puściła te szczury razem?
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Dinusia »

Niewiem!musiala okolo tygodnia po plamce zaciazyc!Bo po zaciazeniu plamki jeszcze byl u nas okolo tygodnia!Ale pewnie ma malo bo brzuch ma maly!Tak 5-7!A poza tym ja jej niekarmilam wiecej!I ona jest mloda ma jakies 4-6 mies!
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”