[KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Chce zabrać obrączkę

Post autor: Fam »

moja lubi wszystko kraść, moim zdaniem to jest szczurza żyłka złodziejska, a nie jaies umiłowanie do mydła czy metali
za tęczowym mostem: Karolcia
peczetka
Posty: 22
Rejestracja: czw paź 14, 2010 7:33 pm
Lokalizacja: Limerick

Re: [KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Post autor: peczetka »

Moje dwa ostatnie chlopaczki wcignely mi kiedys w nocy do klatki NOWA bluze Adidasa, za ktora zaplacilam majatek (za pierwsza wyplate ;)). Wstaje rano zadowolona, widze bluze na ramie lozka, wciagam na siebie, i szok. Prawy rekaw, do lokcia - jeden wielki strzep. Dropsow nie dostali :P
Tylko w więzieniu łatwo jest zrozumieć, że życie bez czekania na cokolwiek nie ma najmniejszego sensu i wypełnia się po brzegi rozpaczą. (Gustaw Herling-Grudziński)
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: [KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Post autor: lovekrove »

U mnie ogony dobrały się do wystającego kalendarza (calusieńki w strzępach) no i niestety do kabli. Przez te małe stwory muszę się za laptopem rozglądać...
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
Vena
Posty: 248
Rejestracja: czw wrz 23, 2010 8:26 am

Re: [KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Post autor: Vena »

Moje dziewczyny wciągnęły do klatki moją roboczą koszulkę więc latam po pracy w dziurawej mówiąc szefostwu że zachaczyłam nożykiem podczas pracy w kilkunastu miejscach :D
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Post autor: Sky »

Gdy Cookie mieszkał jeszcze sam, a jego klatka stała na biurku, potrafił z niej wybiec i chwycić długopis/flamaster i z powrotem do klatki. Tak sobie kolekcjonował rożne rzeczy z mojego biurka, a ja co chwile musiałam wszystko mu wyjmować. Wydawało się, że dobrze się bawi, więc mu na to pozwalałam. Zabierał też szmatki, kartki, raz chciał nawet wciągnąć zeszyt. Wciągał też zasłonkę(została przez niego przecięta w pół:P). Potem, razem z zaadoptowanym kumplem wciągnęli mi przez pręty moją ulubioną bluzę, pocięli i spali na niej. Trudno. Potem jednak postąpili tak samo z drugą, a ja odzwyczaiłam się wieszania ubrań na krześle...
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
adzia19923
Posty: 208
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 2:51 pm
Lokalizacja: Gryfice ( nr gg 3474626)

Re: [KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Post autor: adzia19923 »

Mam to samo... hahhahaa to jest takie śmieszne. Mi kradnie szczególnie długopisy!!! i chusteczki!!!! ale zawsze mu zabieram i walczę z nim...hahaha a jak za chwilę obejrzę się to znowu i znowu i tak cały czas::D:D do znudzenia, aż się zmęczy od biegania...a na sam koniec zawsze mnie osika i włazi mi na szyję i gryzie w ucho:D
:) ''Są tajemnice, które łączą, ale są też takie, które na zawsze dzielą.''
Awatar użytkownika
Wiedzima
Posty: 60
Rejestracja: śr gru 08, 2010 7:00 pm
Lokalizacja: Sulejówek/Warszawa

Re: [KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Post autor: Wiedzima »

Cóż.. gdy sprzątałam po odejściu mojego ostatniego szczurka podłogę pod łóżkiem (gdzie uwielbiał siedzieć), dowiedziałam się w końcu, gdzie znikały te wszystkie paczki chusteczek.. ;D
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: [KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Post autor: lovekrove »

To ja przez poł godziny szukałam recepty, jak dawkować leki, to już zwątpiłam i improwizowałam. Potem sprzątjąc okazuje się, że szczury zagarneły na swoją wielką górę śmieci. ::)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: [KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Post autor: sasza&masza »

Ja ostatnio zrobiłam sobie pierogi. Polozylam na biurku i poszłam do kuchni po sól. Ile mnie nie było? m20 sekund? a już z 5 pierogów zostały mi 2 ;(
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
Akcei
Posty: 40
Rejestracja: ndz lut 14, 2010 1:37 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: [KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Post autor: Akcei »

Moje kradną mi wszystko co daja radę unieść: waciki, kolczyki, gumki do włosów, długopisy itd Biorą je do klatki i chwile się bawią a potem szukają następnych zdobyczy ;)
Zawsze patrzę na Szczuraski jak sobie chodzą po biurku wiec zdążę zabrać im to co ukradły więc bez obaw :)
Awatar użytkownika
adzia19923
Posty: 208
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 2:51 pm
Lokalizacja: Gryfice ( nr gg 3474626)

Re: [KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Post autor: adzia19923 »

A jak. Mój nawet chciał mi klucze ukraść. hahaha to było śmieszne jak z nim wojowałam, bo mi smyczy nie chciał puścić:) Jednego razu miałam telefon w etui na smyczy. I pogryzł mi całą smycz:) i etui:) hahahhaha
:) ''Są tajemnice, które łączą, ale są też takie, które na zawsze dzielą.''
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: [KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Post autor: `naatka »

moje uwielbiają kraść .. pilota !:D
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
adzia19923
Posty: 208
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 2:51 pm
Lokalizacja: Gryfice ( nr gg 3474626)

Re: [KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Post autor: adzia19923 »

hahaha. pilota:) No nieźle:):) Mój najbardziej kocha jeść ziemniaki:D:D. kiedyś ukradł mi krówkę. :D:D
:) ''Są tajemnice, które łączą, ale są też takie, które na zawsze dzielą.''
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: [KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Post autor: `naatka »

na prawdę! to śmiesznie wygląda gdy taka mała glizda biegnie z pilotem 3x większym od siebie! i potem jeszcze sie siłuje bo nie chce oddać.

Krówki xd:D? aa no to moje też uwielbiają kraść słodkości.
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
magdolk@
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 25, 2011 3:52 pm

Re: [KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Post autor: magdolk@ »

Ja nie mam ze swoim szczurkiem takich problemów, jeszcze.... :D
za to mój wchodzi mi pod szafe i rzeby wyszedł musze czekać na niego pół godz. albo dłużej :D
hehe...
Bo magdolka jest tylko JEDNA
;3
Mój ciurek>Luluś
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”