[GUZ] nowotwor watroby

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zuzanka
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 05, 2005 7:45 pm

[GUZ] nowotwor watroby

Post autor: zuzanka »

Wczoraj zauważyłam że Romii ma bardzo napompowany brzuszek i ledwo stoi na nogach. Dzień wcześniej wszytko było ok. Dzisiaj byliśmy z nim u weterynarza a ten stwierdził że Romii ma płyn w brzuchu i jest to objaw raka wątroby. Powiedział że można robić jakieś sterydowe zastrzyki... Nie wiem czy warto, czy nie bedzie się niepotrzebnie męczył. Rom nie jest w stanie chodzić, leży osowiały a z jego noska cieknie czerwona wydzielina. Nie wiem co robić!!!!!!!
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[GUZ] nowotwor watroby

Post autor: krwiopij »

jutro biegnij z malym na konsultacje do innego weterynarza... ja moge doradzic dr wojtys (http://szczury.org/index.php?topic=1527 ... t=wojty%B6) i dra bieleckiego... to swietni fachowcy w sprawach chorob szczurkow... forumowicze z warszawy na pewno beda mogli jeszcze innych weterynarzy doradzic... daj malemu szanse...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Martina_88
Posty: 36
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 9:32 pm

[GUZ] nowotwor watroby

Post autor: Martina_88 »

W tej sytuacji to tylko inny weterynarz.Nie trać nadzieji, bo może jeszcze nie wszystko stacone. Ja raz żałowałam że nie pojechałam z moim kosianym do innego weta(u nas jest tylko jeden i chyba nie za bardzo sie zna na gryzoniach i małych zwierzątkach)...i miałam wyrzuty, że nie spróbowałam z innym, choć nie wiem czy by przeżył podróży do innego miasta to jednak mogłam spróbować... Trzymam kciuki.
31.08.2005 Are you ready?(ICQ 258-522-892)
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

[GUZ] nowotwor watroby

Post autor: moni »

Płyn w brzuchu objawem raka watroby?Pierwsze słyszę.A omacał szczura?
Napisz w jakiej lecznicy byłaś.
Ja też doradzam konsultację u innego weta.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
zuzanka
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 05, 2005 7:45 pm

Romii zostal u?piony

Post autor: zuzanka »

Byłam dzisiaj u dr Bieleckiego, zrobił mu USG brzuszka i potwierdził diagnozę. Trzeba go było uśpić.
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

[GUZ] nowotwor watroby

Post autor: roenna »

Przykro... :-(
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

[GUZ] nowotwor watroby

Post autor: Dinusia »

Szkoda Ale przynajmniej nie cierpial wiecej! :'(
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”