Pieczywo chrupkie

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
eljiah

Pieczywo chrupkie

Post autor: eljiah »

Moj szczur oszałał!! :P Niedawno zaobserwowałem ze uwielbia kruche pieczywo WASA... Omało mi ręki nie odgryzł jak mu dałem... Na pioczatku znieruchomial, wachal i nagle... CAP!!! Myslalem, ze zawalu dostane... :P 8) Zjadl, pozniej zaczal szales, skakc po klatce, wbiegac do domku- omalo co go nie przesunal... :roll: HEHEHE, mialem ubaw:)
izunia

Pieczywo chrupkie

Post autor: izunia »

moj szczurek tez uwielbia wlasnie te pieczywo ale nie szleje tak gdy je dostanie :lol: uwielbia tez prazony ryz zwlaszcza ten kolorowy.
Chyba bedziesz mial malego urwiska ;)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Pieczywo chrupkie

Post autor: Mycha »

Uh! No jasne że to przysmak! :P A dawaliście swoim maluchom mate? Jest twardsza od wasy i szczurki ją ubustwiają, a do tego daje się łatwo podzielić :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Monia

Pieczywo chrupkie

Post autor: Monia »

Natka kocha ususzoną kajzerke.. super sprawa na scieranie ząbkow
"tektorki" tez lubi
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Pieczywo chrupkie

Post autor: roenna »

Pieczywo chrupkie chyba każdy zna :)
Chciałabym polecić pieczywo WASA muesli.
Jest pełnoziraniste, owocowe i co najważniejsze smaczne ;) (testowane na mnie :lol: )
Jak pisze sam producent:
"Pieczywo zawiera swój wyjątkowy smak dodatkowi suszonych porzeczek oraz soku z jabłek, pomarańczy i moreli" :D
Jak się okazało nie tylko ja polubiłam ten owocowy smak, ale także moj ogoniasty smakosz :P
Co Wy na to? ;)
Martina_88
Posty: 36
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 9:32 pm

Pieczywo chrupkie

Post autor: Martina_88 »

heh ja też daje swojej takie różne badziewia z serii zdrowe żywienie :wink: , uwielbia to, zresztą jakby nie było ja też :lol:
31.08.2005 Are you ready?(ICQ 258-522-892)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”