Czarna obwódka wokół oczu.

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
szybcia

Czy to normalne ?

Post autor: szybcia »

ale ten 'smrodek' to wlasnie ich PERFUMY. szczurki tak pachna i to jest ich urok. jesli strasznie cichnie to zmieniaj czesciej trocinki, ale jesli czujesz zpach zblizajac nos do futerka to tak ma byc i koniec kropka :> zadnych perfum, a i zapachowych trocinek lepiej nie kupowac. po co narazac szczurasa na nieprzyjemnosci. :>
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Czy to normalne ?

Post autor: maua_czarna »

najlepiej takie o zapachu ziarna,zeby ogonek sam sie bie schrupal:)hmm...ja nie daje sianka,bo wydaje mi sie ze ogoniasta ma uczulenie.obserwuje ja caly czas i kuruje w domu-futerko ladne,biega i rozrabia-tylko ten katar i drapanie.jak stoje przy klatce,to ona tak psika,ze az jestem mokra :roll: :wink: no ale juz popytalam jak i co...zobaczymy.wiecie co-jak perfumy,to moze jeszcze lakier do paznokci dla dam? :lol:
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”