[BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
LadyPsychoSexy
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 24, 2014 10:57 pm

Re: [BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: LadyPsychoSexy »

uhm, zapomniałam dodać do poprzedniego posta - nie są czynni całą dobę, ale mają telefon alarmowy do nagłych przypadków - właściciele lecznicy mieszkają na tym samym podwórku, więc w razie potrzeby zawsze można się skontaktować.
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: [BIAŁYSTOK] polecani i niepolecani

Post autor: noovaa »

LadyPsychoSexy pisze:Z góry przepraszam, nie przeczytałam wszystkich postów, ale mniej więcej rzuciłam okiem i:

Ja bym Canwetu nie polecała. Z jakiej racji? Moim zdaniem nie maja podjescia do małych zwierząt. Kiedyś chodziłam tam ze szczurkiem mojego kolegi (on sam nie miał czasu, więc go w tym zastępowałam), szczurek miał rane na głowie i to co robił mu wet, po prostu sprawiło, że prawie zemdalłam. włozył mu w tą rane nożyczki, dość głęboko, bez żadnego znieczulenia, gmerał poł godziny prawie, krew lała się wszędzie... Z kolei szczurek mojego chłopaka miał problemy z ropiejącymi oczkami, na co lekarz kazał przemywać rumiankiem i nie zbadał nic więcej - nie osłuchał nawet, okazało się że był to objaw poważniejszej infekcji i szczurek zdechł.

Jeżeli ktoś ma samochód, chce się mu jechać kawałek dalej dla zdrowia szczurka polecam lecznice Biały Kieł w Wasilkowie na ulicy Grodzieńskiej 92, prowadzi je sympatyczne małżeństwo, mają świetne pojdejście do małych zwierzątek - moje szczury za każdym razem są starannie badane (osłuchiwane, sprawdzana skóra, brzuszek, jąderka), w tej chwili jestem tam często ponieważ mam problem z nowym szczurkiem. Do tego nie jest drogo, nie biorą pieniędzy za każdą wizytę (jeżeli nie dawali żadnych leków, ani nie przeprowadzali zabiegów) i na miejscu jest też sklep zoologiczny. Gorąco polecam, warto nadłożyć drogi dla takich dobrych specjalistów!
Tak jak pisałam powyżej, na dzień dzisiejszy wciąż w Canwecie nie ma nikogo znającego się na szczurach. Wszyscy z minimalną wiedzą w tym kierunku odeszli z tej lecznicy.

Wciąż jednak aktualny jest Amicus, na Antoniuku Fabrycznym i Boliłapka (dr Tomek ) na ul. 27 Lipca.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”