moje szczury lubią pływać

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

moje szczury lubi? p?ywa?

Post autor: morzeszek »

dziś stałem w łazience i przekłuwałem ucho szczur był na ramieniu
a wanna pełna wody

nagle chlups szczur w wannie
wziełem go spowrotem na ramie a ten znów do wanny
jak by jej sie spodobało pływanie

czy to normalne??
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

moje szczury lubią pływać

Post autor: Meggy »

no a co w tym dziwnego?
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

moje szczury lubią pływać

Post autor: jokada »

hmmm... cóż, a ja bym raczej unikała sytuacji kiedy szczur moczy sobie cała głowe ... nos, uszy...
może jeżeli sie to już podoba to wstawić jakąs miske z wodą, żeby szura mogło do niej wejśc, a nie wpadac :roll:
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

moje szczury lubią pływać

Post autor: Mada »

Zgadzam się z Asiek. Takie moczenie uszu może spowodować poważne schorzenia.(zapalenie ucha) Lepiej nie ryzykować.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

moje szczury lubią pływać

Post autor: knautia »

no może faktycznie, z tym wpadaniem... lepiej niech sobie wejdzie, ale to fajnie jak lubi wodę, bo szczuras znacznie ładniej pachnieć będzie :) jak się tak od czasu do czasu pomoczy. a swoją drogą człowieku, co ty robisz w towarzystwie szczurzaka- uszy przekłuwasz :?: :shock:
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

moje szczury lubią pływać

Post autor: Neave »

Moje szczuraki wpadaly do akwarium :P Zabawne to bylo :D Treaz chodza po sciankch i sie nie boja jak wpadna ale same nie kwapia sie do kapieli :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

moje szczury lubią pływać

Post autor: lajla »

Floyd tez pare razy wpadl do akwarium (2-3) ale on sie kompac nie lubi... biedak byl przerazony hehe i potem tak mocno sie przytulal do mnie, jak by sie bal ze znowu wpadnie :wink:

morzeszek, super bedziesz kolejnym dowodem ze szczury lubia plywac, bo niektorzy mowia ze nie itd, itp... :roll:
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

moje szczury lubią pływać

Post autor: Eruntale »

cóż, Lajla, szczury lubią pływać ale tylko niektóre...pamiętasz jak Łeza poszła pod wodę? O_o ależ się wtedy przeraziłam.
wydaje mi się że to jest sprawa osobnicza.wszystkie szczury umieją, ale tylko niektóre lubią pływać.
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

moje szczury lubią pływać

Post autor: mataforgana »

moje szczury nie lubia. nie cierpią, nie znoszą, a próby kapieli zakonczyły sie fiaskiem i mna podrapaną gdzie tylko sie dało... teraz myjemy sie wilgotną szmatką ;)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

moje szczury lubią pływać

Post autor: morzeszek »

[quote="knautia"]a swoją drogą człowieku, co ty robisz w towarzystwie szczurzaka- uszy przekłuwasz Question Shocked[/quote]

hmm w niczym mi nie przeszkadzała bo sobie grzecznie siedziała na drugim ramieniu :thumbleft: :czarujacy:
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Aniula
Posty: 96
Rejestracja: pt sty 28, 2005 9:44 am

moje szczury lubią pływać

Post autor: Aniula »

Moje wody nie znosza,juz nie raz im probowalam miseczke ustawic-uciakaja na kilometr.Jesli kapiele to tylka w formie pocierania moja mokra reka ich futerka
:>
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

moje szczury lubią pływać

Post autor: Dinusia »

A moje te nienawidza wody ale ostatnio bylam muszona wykapac moja sczurke i nalalam jej wody do wanny i juz tak jej sie nie spiesylo do wyjscia i zmaiezrzam wlac jej duzo wody eby nie dotykala dna i zobacze czy jej sie spodoba...moze bedize plywac ale bede uwaac zeby is ejakby cos nie utopila bo slyszalam ze komus sie szczur w wiadrze utopil...
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

moje szczury lubią pływać

Post autor: myszka »

Dinusia- piszesz, że szczurka nienawidzi wody.. to po co chcesz ją jeszcze bardziej stresowac?? jesli nie będzie czuła gruntu pod nogami, to napewno nie będzie zachwycona, a skoro nie lubi kąpieli nawet w płytkiej wodzie to... no pomyśl sama...
..............................................
Lubczyk tez nienawidzi kąpieli, ostatnio niestety zmuszona byłam do tego brutalnego czynu, bo to kochane zwierzątko się zasikało...
Boże, ale był dramat, najpierw wzięłam troche wody na szczotkę do zębów, i tym zaczęłam go delikatnie nacierać, a ten w pisk, jakbym mu conajmniej futro wyrywała :shock: Więc postanowiłam zrobić szybką akcje, wzięłam go na ręce i polałam wodą z kubka... tragedia, myślałam, że nie wyjdę z tego cało :lol: na szczęście wszystko się udało, co prawda podczas wycierania było jeszcze trochę krzyku, ale udobruchałam go mlecznym dropsem :wink:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

moje szczury lubią pływać

Post autor: Mycha »

Samiczki miały jakiś czas temu wanienkę, ale żwirek + wanienka = syf w łapkach więc teraz nie mają. Pod moją nieuwagę korzystają jednak właśnie z... akwarium :roll:
Nergal natomiast nie przepada za kąpielą- to 100% facet i nie lubi jak mu się smrodek zmywa :wink: Dlatego też unikam kąpieli i nie zmuszam go do tego. Chyba te przeżycia sprawiły, że nie chce nawet miski z wodą w której mógłby się przecież czasem pochlapać.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

moje szczury lubią pływać

Post autor: limba »

Klucha i Żelcia bardzo lubia wodę...nie kapie ich ale jak woda jest w misce to bardzo lubia w niej buszować...Freska chyba jeszcze sie nie przekonała do tej przyjemnosci :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”