ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Post autor: sachma »

jak jest mlody to nic dziwnego.. a sloik to nie najlepsze wyjscie.. lepiej cos bardziej otwartego, zeby byla lepsza wentylacja...
Obrazek
Sean4
Posty: 83
Rejestracja: ndz paź 09, 2005 7:44 pm

ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Post autor: Sean4 »

to szczury tez zjadaja swoje bobki? wiedzialem ze krolika raz wystarczy nakarmic, a pozniej obieg zamkniety:) ale szczur? niespodzianka dla mnie
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Post autor: pixxa »

moje sie nigdy nie naucza siusiac :oops: .. leja w pieterek jak leci
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Post autor: violet »

U mnie takze przewazajaca ilosc kupek laduje w lewym tylnym rogu klatki ( teraz jest tam domek, ciekawe jak chlopcy sobie z tym faktem poradza ;) ) ... sikaja wszedzie... glownie tam gdzie spia czyli polki i hamak ;) A co ciekawe, jesli chodzi o kupki - gdy w tym jednym miejscu jest juz bardzo nakupkane, Dropsik zabiera sie za porzadki, wyrzucajac te gowienka z klatki, na dywan :shock: Czy wasze tez tak robią? :lol:
Obrazek
standard black hooded i blue berkshire oraz dumbo cocoa spotted :)

"Let go of complicated feelings, than there's no price to pay "
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Post autor: Elly »

Tak :D Karmi tak robi, tyle ze on wyrzuca glownie sciolke, ale kupki tez tam widzialam :> Pani w Oazie powiedziala, ze on sprząta, ale teraz juz chyba mniej sie zajmuje porządkami. Wczoraj w nocy mialam ubaw. On wyrzucal, a ja to łapałam i wrzucalam z powrotem do klatki :lol:
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Katie
Posty: 170
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 7:02 pm

ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Post autor: Katie »

Neo też tak robi :lol:
Mój tata się wścieka, bo co kilka dni rano na podłodze leży pełno bobków :roll: Raz nawet założył na parterze osłonki z plastiku i...następnego dnia Neo zrzucał kupki z piętra :hyhy:
Nie ma mnie i raczej nie będzie.
Kontakt proszę przez PW - tak będzie najszybciej.
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Post autor: violet »

ale to wygodne jest... z dywanu latwiej mi sprzatnac niz wybierac gowienka ze zwirku ( a na wymiane zwirku co kilka dni mnie nie stac ;)) :lol:
Obrazek
standard black hooded i blue berkshire oraz dumbo cocoa spotted :)

"Let go of complicated feelings, than there's no price to pay "
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Post autor: MANIAK90 »

Cookie już nauczyła się kupkać w jedno miejsce a siusia tylko w klatce zazwyczaj w jednym albo drugim kącie klatki.
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
b4rt3q
Posty: 13
Rejestracja: czw sie 10, 2006 8:15 pm
Kontakt:

ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Post autor: b4rt3q »

Mojego szczura nie musialem niczego uczyć :D Na poczatku walil gdzie popadło, w domku, na hamaku po prostu tam gdzie sie dało :D Ale od niedawna wszystkie kloce leza w lewym górnym rogu klatki i chyba też tam sika bo tylko tam jest mokro :)
Gandzia u mnie od 10.08.2006
Awatar użytkownika
Akemi
Posty: 209
Rejestracja: pn cze 12, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wrocław

ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Post autor: Akemi »

A mój szczurek od samego początku sam wyznaczył sobie miejsce na toaletę :) A ostatnio przyniosłam jej klatkę do pokoju gdzie zwykle biega i zauważyłam że wchodzi do niej żeby się załatwić, zjeść i wychodzi biegać dalej :) moje kochane maleństwo :lol:
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Post autor: AmericanIdiot »

A Green chyba uważa że jego bobki walające sie gdzie popadnie to mój problem :jezor2: Wali gdzie chce, pierun mały :P Ale jakoś nie mam zamiaru zmieniac jego nawyku (choc przyznam było by to wygodne :P)
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Strefa
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 25, 2006 2:08 pm

ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Post autor: Strefa »

Mira i Proxi tez dbaja o moj komfort psychiczny bo od poczatku jak biegaly calymi dniami i nocami na lozku (nawet jak spalam) to nie znalazlam ani jednej kupy :D mialy caly czas klatke otwarta i tam kupy sobie kupki robily :) wiec kulturalnie dbaja o czystosc poza klatka :D szkoda tylko, ze kiedy sa juz w klatce dluzej to zawsze rano mam wianuszek trocin dookola :| ale i tak je kocham ;p :jezor2:
chyba upadłam na głowe :D :P powaznie upadlam na glowe
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Post autor: marlena91 »

Moje dziewuszki tez sa madrusie. kIedyś wstawiłam im kule z szynszylkowym piaskeim zeby sie powbawiły. A one bez zadnego uczenia :D zaczeły do niej kupkać i siusiać. HE HE. ;P Teraz maja inna miseczke z piachem i tez sie do niej załatwiaja. Nawet jak wyjme naczynie tez załatwiaja sie w jedno miejsce :D.
Mądre koffane stforki :zakochany:
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 223
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 9:43 am
Lokalizacja: pod Poznaniem

ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Post autor: maggie »

Meg zaczęła "załatwiać się" w jednym miejcu odkąd zmieniłam podściółkę :hihi:
Obrazek
Od lewej:Maggie['],Pestka['],Mela['],Kropka :)
Maggie[']-moje słońce ;( (20.07.07r.)
Pestka[']-moje serduszko ;( (29.04.08r.)
Mela[']-moja siostra (10.12.08r.)
Mona
Posty: 83
Rejestracja: czw cze 03, 2004 6:19 pm
Lokalizacja: Elbląg

ludzie, cud sie przytrafil![toaleta]

Post autor: Mona »

Moja Dżumcia załatwiala sie tylko do kuwetki, gdy dokupiłam towarzyszkę to teraz sikaja tam gdzie śpią i codziennie musze im wymieniać tam sciułkę bo zaszczą to niemiłosiernie, sikaja i bobkują obie do kuwetki w której jedzą różne przysmaki i tam zostawiają resztki tego co wyniosą. Obsikaja zawsze w koło miske z ziarenkami i na dnie klatki w rogu. Chyba w tych wszystkich miejscach poustawiam im kuwetki... :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”