Kopulacja między osobnikami tej samej płci.

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
AMB
Posty: 55
Rejestracja: pt cze 10, 2005 12:55 pm

Kopulacja między osobnikami tej samej płci.

Post autor: AMB »

jak niektorzy z was wiedza, dzisiaj dostalem od Krwiopijki (dziekuje!) szczurka i postanowilem go zakwaterowac jako cagemate Linusa. mlody ma 5 tygodni, stary podobno 3 miesiace. moze nie idzie to do konca gladko, ale chyba nie jest zle.
ale do rzeczy. wytlumaczcie mi takie zjawisko: linus przewrocil mlodego na grzbiet, po czym... zaczal lizac mu wacka :) o co tu chodzi? poza tym, ciagle wsadza mu nos w tylek. czy on jeszcze czuje matke mlodego i przymierza sie do kopulacji, czy jak? boje sie zgasic swiatlo dzisiaj w nocy... :)
Ostatnio zmieniony czw mar 30, 2006 10:27 am przez AMB, łącznie zmieniany 1 raz.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: ESTI »

To bardzo dobrze, że tak robi, tylko się cieszyć. :D
Jeśli tak go traktuje to znaczy, że go poznaje i chce się zaprzyjaźnić. To na pewno nic zbereźnego. ;)
Powinieneś być dumny, że nie ma agresji, ani walk...świetni chłopcy. :D
Obrazek
kitten
Posty: 387
Rejestracja: wt mar 29, 2005 12:48 pm

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: kitten »

Moje też tak robią z tą różnicą że to dziewczęta :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: merch »

Jak się chłopaki rozochociły towarzystwem dziewcząt , a dziewczyny choć pokazane to za moment schowane to M. kontynuował zachowania seksualne ( puszenie, podązanie, obwachiwanie okolic narządów płciowych) w stosunku do A. a potem onanizował się na grubym wełnianym dywanie. Także chyba chłopaki jakich chućprzyciśnie próbują sobie jakoś radzić. :). O ile wiem pieski maja jakoś podobnie tylko bardziej i tam czesto dochodzi do wykorzystywania słabszego. Pozdr Merch
PS Relacjonuj jak tam poczynania szczurasów .
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: krwiopij »

eee, to niezle wam idzie... :D z tego co wiem, u facetow takie zachowanie sa normalne... starszy po prostu poznaje zapach malego i demonstruje mu swoja dominacje... jesli linus nie jezy sie i nie fuka, to wszystko jest w jak najlepszym porzadku... :)

AMB, nie zapomnij tylko pisac co jakis czas, jak tam sie maja linus z malym draco (swoja droga jak teraz sie nazywa? :P)...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: Kaka »

[quote="AMB"]zaczal lizac mu wacka Smile[/quote]
Proszę o używanie innego epitetu na tę część ciała :lol: :lol: mój szczurek ma na imię Wacek :D :D oczywiście this is joke :wink:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
AMB
Posty: 55
Rejestracja: pt cze 10, 2005 12:55 pm

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: AMB »

update: znowu przylapalem chlopakow... 2 razy. z tym ze stary chyba zebow nie umyl, bo mlody odpychal go lekko nogami :)
Draco zostal przechrzczony na Jimi, na czesc Hendrixa.
co do innych sfer zycia: Linus juz dopuszcza Jimiego do jedzenia i rzadziej wyrywa mu z pyska :) maja jednak troche inne gusta, bo o ile mlodego pare razy widzialem przy misce z sucha karma, to starego bardzo rzadko.
niestety (?) nie spia jeszcze razem - Jimi kima w domku po chomiku. chowa sie tam, bo chyba jednak Linusa sie troche boi. ale mlody w koncu zaczal sie nieco interesowac starym, dzisiaj juz go obniuchal (od tylu, a jakze :) ).
Krwiopijka, czy ex-Draco byl przyzwyczajany do poidelka z kulka, czy chlal z miski albo czegos? jeszcze nie widzialem zeby z tego pil i nie wiem, czy zaczac sie martwic (zeby cie uspokoic, dostali po solidnym kawalku pomidora, wiec sie nie odwodni).
jednakze Linus chyba cieszy sie, ze ma kompana - wczesniej byl dosc leniwy i glownie lezal, teraz duzo wiecej i zwawiej sie rusza.
nie znam sie na szczurach za dobrze (jeszcze :>) ale widac spore roznice charakterow - Jimi, chociaz jeszcze sie nie zaaklimatyzowal do konca, jest odwazniejszy niz Linus. Linus byl strasznie ostrozny. o ile stary jest dosc "przytulasny" i lubi jak sie go glaszcze, drapie i mietosi, to mlody daje sie dotknac, ale zaraz gdzies biegnie (chociaz to moze byc sprawa wieku).

to tyle losowych informacji i refleksji na dzisiaj.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: krwiopij »

[quote="AMB"]Krwiopijka, czy ex-Draco byl przyzwyczajany do poidelka z kulka, czy chlal z miski albo czegos? jeszcze nie widzialem zeby z tego pil i nie wiem, czy zaczac sie martwic (zeby cie uspokoic, dostali po solidnym kawalku pomidora, wiec sie nie odwodni). [/quote]
normalnie pije z poidla... musi tylko zalapac, gdzie to poidlo jest... jak juz je widzial, to na pewno sobie poradzi... :)

[quote="AMB"]o ile stary jest dosc "przytulasny" i lubi jak sie go glaszcze, drapie i mietosi, to mlody daje sie dotknac, ale zaraz gdzies biegnie (chociaz to moze byc sprawa wieku). [/quote]
wiek na pewno spora role tu odgrywa... zreszta ex-draconis-jimi to typ malego rozbojnika... u mnie przede wszystkim bieganie, wspinanie sie i poznawanie okolicy go absorbowalo... na rece spokojnie dawal sie brac, ale dlugo nie usiedzial... mysle, ze z czasem na pewno sie uspokoi, a jesli chcesz, mozesz go przyzwyczajac do noszenia i glaskania - wtedy na przytulanke wyrosnie... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
AMB
Posty: 55
Rejestracja: pt cze 10, 2005 12:55 pm

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: AMB »

poidlo jest 1cm od michy z karma, wiec nie powinien miec problemu w takim razie :)
juz jednego szczura ze zwichnieta psychika (syndrom przytulanki ;) ) mam, to drugiego moze nie bede tak wychowywal. teraz przeprowadzam zabiegi majace na celu dostosowanie pokoju to wymogow szczurzego BHP, ale nawet wyrosniety Linus mi pokazuje, ze jest sporo dziur w zabezpieczeniach...
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: sopocianka »

Zauważyłam coś podobnego (dzisiaj, gdy połączyłam szczury 1,5 miesięcznego i malucha od Krwio), ale bałam się o tym pisać. Okruszek ugryzł (prawie powitalnie) Skrawka w jądra, aż biedny maluch zapiszczał, prawie cały czas też za nim łazi i wącha mu i liże "te" okolice... Skoro mówicie, że to dobrze, to kamień z serca ;) Ale jednak mam nadzieję, że tak mu nie zostanie??? :shock:
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: mataforgana »

przejdzie im troszkę, i nie będa może tego robić tak ostentacyjnie i czesto, ale jak któregos ochota najdzie, to bedą piski i gonitwy ;) ja coprawda samcoli nigdyn nie miałam, ale u dziewuch tez na powitanie nastepuje wzajemne_obwąchanie_i_sprawdzenie_w_czym_rzecz ;) nie ma się czym martwić, ważne, że się nie jeżą panowie, będzie dobrze :]
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: Anita »

U mnie, jak tylko panienki wsadzają nosy w... em... nie swoje sprawy [ :wink: ] to znak, że za moment zaczną się gonitwy i brutalne gwałty... Albo chociaż bijatyka. Taka jest rzeczywistość... :lol:
Lobo
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 6:44 pm

samiec gwa?ci samca

Post autor: Lobo »

Sprawa wygląda tak:

Osoby:
Grim - dominujący
Lobo - zdominowany

Dziś mój chłopak (mnie nie było w pokoju) zaobserwował następującą scenkę. Grim dominował Loba, Lobo - jak zwtkle w takiej sytuacji - przestał się ruszać, a gdy Grim dał mu już spokój, Lobo sobie poszedł. Ale nie zaszedł daleko, bo Grim natychmiast się na niego rzucił i zaczął kopulować (bez ogródek i ostrzeżenia). Lobo próbował uciekać dopóki nie zapędził się w róg kanapy. Tam Grim powtórzył akt kopulacyjny, po czym udał się na drugi koniec kanapy i wylizał się w okolicach intymnych.
Rozumiem, że dominacja, że rozładowanie napięcia, ale Lobo po tym wszystkim wlazł do transportera (akurat byliśmy w odwiedzinach) i nie wychodził stamtąd, a gdy tylko zbliżał się Grim, zamierał w bezruchu. Zmartwiło mnie to, bo nie chcę, żeby bał się swojego współlokatora czy odczuwał dyskomfort.
Nie bardzo wiem jak się zachować. Wolałabym, żeby to się nie powtórzyło (ze względu na Loba), ale przecież Grima nie skarcę ani nie zabronię mu, ani jajek nie utnę.

Proszę, nie odsyłajcie mnie tu http://szczury.org/viewtopic.php?t=5564 ani tu http://szczury.org/showthread.php?pid=106889#106889 , ani do wątków o samiczkach.
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: mataforgana »

to co niby mamy zrobic?

to jest normalne zachowanie wsrod osobnikow ustalajacych hierarchie w stadzie, twoje szczury w niczym nie odbiegaja od normy, i nie wiem czemu nie zamierzasz skorzystac z rad ktore juz padly, tylko zawalasz forum kolejnym, zupelnie zbednym 'nowym' starym tematem...
rownie dobrze mogles sie dopisac w juz istniejacym watku.
Ostatnio zmieniony wt wrz 05, 2006 9:33 pm przez mataforgana, łącznie zmieniany 1 raz.
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Lobo
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 6:44 pm

Kopulacja miedzy tymi samymi plciami

Post autor: Lobo »

Nie zauważyłam, żeby w opisywanych na forum wypadkach doszło do kopulacji. Raczej szczur "chciał", "miał zamiar" lub "przymierzał się", ale nie zrobił tego. Stąd mój post.
Faktycznie, nowy temat nie był potrzebny, "moja pulpa" i przepraszam. Może jestem nadgorliwa albo nadopiekuńcza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”