[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Alispo »

super:)zakladamy fanklub?:)))a ile macie w niej szczurasow?
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
hard
Posty: 16
Rejestracja: sob lut 14, 2004 9:24 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: hard »

Ja jeszcze żadnego bo czekam dopiero na przesyłkę :) Ale docelowo będzie w niej rezydować 2 chłopów :)
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Beeata »

na razie jeden .Jesli pogodza sie z Mlodym to beda 2 .
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
jacool.jb

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: jacool.jb »

a w jaki sposob polonczyc obie klatki tak zeby byly przejscia z gory na dol???
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: jokada »

uuu, ale prehistoryczny temat odkopany ;)
zdjecie - zmienione - już klatki oddzielnie :roll:



moje klatki maja drzwiczki/otwarcie od góry
w zwiazku z tym po połączeniu dwóch klatek (drutem)
wystarczyło tak ustawić półke pod wejściem żeby szczury dosięgneły nowego pietra
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: GoHa »

:) Wstawie ponizej aktualne zdjecia klatki moich szczuraskow... Maja juz gotowa kuwete od jakiegos czasu... Tylko sianko wywalilam juz na dobre bo to przez to chyba pasozyty zaatakowaly moich chlopow...

Obrazek

Parter:
Obrazek

Piętro I i II:
Obrazek

Piętro II i III:
Obrazek

Troszku sie laduja... :roll:
Dobrze jest być kochanym... :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Mycha »

Klatka bardzo fajna i też nad taką się zastanawiam, ale tu pytanie- jak czyścisz drewniane półki i co zrobisz kiedy szczurki zasikają drewienka? Jedyny problem tych klatek :?
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: GoHa »

Ten problem znika kiedy sie systematycznie sprzata. Mam ta klatke od 28 lutego. Jak na razie mam taki system:
Codziennie sprzatam - III pietro (tam spia i siusiaja), wykladam papierem zeby siuski mialy gdzie wsiakac. Wydobywam z polek bobki (glownie I pietro i parter)
Co dwa dni: Czyszcze wszystkie polki i bobki wydobywam
Raz na miesiac: generalnie sprzatanie calej klatki, wyciagam wszystko i myju myju...
To codzienne czyszczenie to doslownie 15 minut... mokra szmatka kilka objechan polki i wysuszenie, nowy papier i tyle. Nie ma duzo problemow. Klatki nie gryza... A drewno lakierowane lakierem wodnym, akrylowym. Jedyne co gryza to domek z drewna... :)
Dobrze jest być kochanym... :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Mycha »

Możesz podać wymiary?
Przepraszam dzisiaj nie mam głowy do myślenia :(
Ostatnio zmieniony sob maja 22, 2004 8:56 pm przez Mycha, łącznie zmieniany 1 raz.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: GoHa »

W pierwszym poscie podalam wymiary ... ale powtorze: 130 x 85 x 70 cm...
Dobrze jest być kochanym... :)
axeOutkast
Posty: 106
Rejestracja: sob maja 15, 2004 4:19 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: axeOutkast »

BEZNADZIEJNA!!! jak mozesz trzymac szczurki w tak zlych warunkach - chyba cie pogielo :!: to jest nie dopuszczalne i karygodne :!: :wink:



:twisted: zaj***** klateczka - jak bym miala miejsce tez bym taka zrobila. Naprawde niezla - gratulacje dla konstruktora :)
...::Companhia Pernas Pro Ar::...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Mycha »

Namówiłam tatę [dlaczego Miłość nie będzie mogła z niej korzystać? :( ]. Chcę dać szczurkom jak najwięcej szczęscia...
Nasza będzie miała szerokość 90cm x 60cm, ale będzie o 10cm krótsza.
Wstawimy ją w kącie pokoju gdzie teraz stoją papużki- one będą stały na niej, bo prawda jest taka, że stoją na podłodze a papużki lepiej czują się wyżej. [był to jeden z moich argumentów]
Chcemy zrobić ją z wiśniowego drewna [żeby pasowało do mebli].
Mam teraz wielką ogromną proźbę- mozesz wypisać dosłownie wszystkie materiały i w miarę dokładnie je opisać [np drewno jakie itd]?
Będę wdzięczna.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: GoHa »

Oczywiscie Mycha... ale musze dla pewnosci spytac, tego co robil. Bo tworca klatki pracuje dzis do 18. Postaram sie na dniach napisac dokladnie co i jak. Dzis umarl piesek M.. (tego, co robil klatke). Na pewno jest smutny... ja tez zreszta... ale niedlugo postaramy sie wkleic dokladnie z jakich materialow. Co bylo uzywane do obrubki i takie tam...
Dobrze jest być kochanym... :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Mycha »

Ojej! To może nie pytaj go tak szybko... straszna strata po odejściu przyjaciela... Mnie się nie śpieszy.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
olek
Posty: 66
Rejestracja: pn gru 08, 2003 6:27 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: olek »

jak to mawia moja mamusia ''zal mi dupe scisnol'' pikna klatka zajetegowiascista jednym slowemmoje 3 szczurzyce y sie w niej zabily gdyz sa niezrownowazone psychicznie
pozdrowionka od moich ogonków
Szatana,Diabła,Henia,Gucia i Maciusia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”