[ZABRZE] polecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
radiana
Posty: 21
Rejestracja: sob sie 27, 2005 12:55 pm

[ZABRZE] polecani

Post autor: radiana »

weterynarz w Zabrzu jest bardzo dobry i konkretny.
Chodze do niego z psem i szczurkiem, i zawsze robi wszystko dokladnie i rzetelnie.
W dodatku,atutem jest sprzet do pobierania krwi,ktorej wyniki sa po paru minutach (gdy robil proby watrobowe mojemu psiakowi od razu niemal mial wyniki) ,ponadto USG. O innych rzeczach ciezko mowic ;) ale pewno ma dobry sprzecior, i jest bardzo mily i w zasadzie nie drogi - zalezy od wykonywanych czynnosci.
Zabrze,ul wolnosci - naprzeciw niemal CK wiatraku. Lecznica sie nazywa Eukanauba:)
Polecam.
Ps. jak znajde ksiazeczke od pisaka,to podam numer tel calodobowy i dokladny adres:)

Zmiana tematu zgodnie z regulaminem działu/edit [ESTI] mod
Ostatnio zmieniony wt lis 28, 2006 9:38 pm przez radiana, łącznie zmieniany 1 raz.
Kamila
Fufcia
Posty: 87
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 9:14 am

[ZABRZE] polecani

Post autor: Fufcia »

Dopisuje sie do Radiany .... Ten weterynarz jest poprostu swietny a zwierzeta to jego pasja... chyba z 15 minut bawil sie moim ogonkiem zanim przystapil do badania... i toja bardziej panikowalam przy badaniu niz szczurek... Naprawde polecam...
w MOIM Serduszku Na Zawsze :
Fufcia :* (14.09.2005- 12.01.2006)
satija
Posty: 18
Rejestracja: pn sie 01, 2005 11:01 am

[ZABRZE] polecani

Post autor: satija »

wiem, gdzie to :) codziennie przejezdzam tamtedy przynajmniej 2x :D jutro dzwonie i umawiam sie na zabieg !! 3majcie kciuki :)
satija
Posty: 18
Rejestracja: pn sie 01, 2005 11:01 am

[ZABRZE] polecani

Post autor: satija »

podaje numer telefonu, jesli ktos bylby zainteresowany: 0-32 370-10-72
i dopisuje sie do poprzednich postow - prawdziwy weterynarz z powolania :) bez obawy mozna mu przekazac swoje zwierzaki pod opieke :)
Awatar użytkownika
dimi
Posty: 136
Rejestracja: sob lis 03, 2007 12:16 pm
Lokalizacja: Bytom.

Odp: [ZABRZE] polecani

Post autor: dimi »

oo, dobrze wiedzieć, to w zasadzie nie jest tak daleko z bytomia, jakieś 20 minut tramwajem. mam nadzieję że coś doradzi w sprawie moich ogonów. a koszty lub jakaś strona internetowa kliniki?
--
Mówił, że to nie jego świat
Pragnął wrócić tam, gdzie się rodzi dusza
Gdzie zostawił tą najważniejszą rzecz
Wielką przyjaźń i miłość ponad śmierć
Awatar użytkownika
tycia
Posty: 23
Rejestracja: pt sty 23, 2009 7:34 pm

Re: [ZABRZE] polecani

Post autor: tycia »

To ja może tak na świeżo. Dołączam się do reszty i polecam lecznicę Państwa Młynarskich. Byłam tam ze swoją szczurzycą, która się przeziębiła. Przyjęła mnie jakaś młoda Pani doktor, ale była bardzo miła i fachowo się zajęła zwierzakiem. Ceny są w sam raz (za wizytę z zastrzykiem i tabletkami do domu zapłaciłam 20zł). Polecam
Kiki21
Posty: 47
Rejestracja: sob cze 06, 2009 8:56 pm
Lokalizacja: Zabrze

Re: [ZABRZE] polecani

Post autor: Kiki21 »

Przepraszam,że odkopuję,ale wie może jakim dojechać tam autobusem z Helenki,bądź pętli na Rokitnicy?
"Czasami ma się wrażenie, że zwierzęta, zwłaszcza młode, są jakby naukowcami, którzy nie spoczną, póki nie zbadają tego, co ich interesuje."

— Antoni Kępiński
Awatar użytkownika
Rodzynka
Posty: 159
Rejestracja: wt cze 09, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Śląsk

Re: [ZABRZE] polecani

Post autor: Rodzynka »

To ja nie odpowiem dokładnie jak, ale opiszę, jak możesz sobie to sprawdzić. Dużo podróżuję KZK GOP i powiem tak:
- Wejdź na stronę www.kzkgop.com.pl
- Poszukaj na mapie ( http://rozklady.kzkgop.pl/index.php?co=int_mapa ) ulicy na której znajduje się lecznica
- Jak znajdziesz tę ulicę to kliknij w ikonkę przystanku znajdującego się najbliżej*.
- Po kliknięciu w ikonkę wyświetli Ci się lista jadących tamtędy autobusów

- Sprawdź jakie autobusy jadą z pętli w Rokitnicy/Helenki

Na miejsce dojedziesz takim autobusem, którego numer wyświetlił się na obu przystankach. Musi coś jechać w końcu to to samo miasto jest, jeśli jednak by nie jechało to polowałabym na jakąś przesiadkę w centrum zabrza.

*Jeżeli interesująca ulica, będzie bardzo długa i będzie miała wiele przystanków, należy sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się interesujący numer na portalu zumi.pl lub podobnym.

Zawsze pomocny wieloletni użytkownik KZK GOP.
Ze mną: Bobek, Ślepcio
Za TM: Śliwka, Pan Mysz, Partyzant, Spidi, Chicha, Gogo
Awatar użytkownika
Rodzynka
Posty: 159
Rejestracja: wt cze 09, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Śląsk

Re: [ZABRZE] polecani

Post autor: Rodzynka »

Ah, zapomniałam o ważnej rzeczy :/
Jeżeli jest jakiś bezpośredni autobus na pewno najłatwiej będzie wybrać oba przystanki z listy w wyszukiwarce.
http://rozklady.kzkgop.pl/index.php

Ja często jadę z 2 lub 3 przesiadkami i ten system wtedy się gubi, ale dla Ciebie będzie jak znalazł. Przepraszam za zamieszanie.
Ze mną: Bobek, Ślepcio
Za TM: Śliwka, Pan Mysz, Partyzant, Spidi, Chicha, Gogo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”