[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: Zirrael »

Oj Limbuś Limbuś toż to Kapunio wcina dokładnie te same leki co i ja ;) na to moje wredne choróbsko.... Wycałuj i wymiziaj go ode mnie. Meloksam na mnie działa doskonale, więc Kapuniowi też na pewno pomoże, Mydocalm działa tylko rozkurczowo (przynajmniej na mnie).
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: limba »

Zirrael Tak Mydocalm ma wlasnie za zadanie rozluzniac miesnie...khihihi mozecie sobie z Kapuniem łapki podać :D...jemu najlepeij pomaga połaczenie obu.. jak dostawal sam Meloksam to widzialam że plecki go pobolewaly, jak dołaczylam Mydocalm to jest poprawa..mam tez nadzieje ze naswietlanie lampa mu pomaga..a na bank nie zaszkodzi..
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: limba »

Jestesmy po kolejnej wizycie. Czeka nas kapiel w Nizoralu.. I Kapi dostal nowe lekarstwo Caniviton higHDensity - dawkowanie u ciura: 1/8 tabletki, raz dziennie, przez przynajmniej 3 miesiace.
"Wskazania: Dodatek jest odżywką o skojarzonym działaniu związków, które poza ogólnym wpływem na organizm mają decydujące znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania aparatu ruchu. Stosowanie preparatu jest szczególnie polecane w przypadku, gdy pacjent potrzebuje dużej ilości siarczanu chondroityny, a normalne żywienie nie jest w stanie pokryć zapotrzebowania. Taki stan może pojawić się po zabiegach operacyjnych dokonywanych na stawach. Dzięki temu, że zapobiega tym niedoborom jest także stosowany jako środek uzupełniający leczenie.
Zastosowana w preparacie, jako substancja pomocnicza, L-karnityna działa regenerująco na tkankę mięśniową serca oraz mięśni szkieletowych, jest skuteczna w zwalczaniu następstw długotrwałego stresu, np. wystawy, zawody psów pociągowych. Wspiera metabolizm chrząstki, utrzymuje elastyczność i giętkość tkanki łącznej chrząstek stawowych, ścięgien i więzadeł, co umożliwia swobodny ruch zwierzęcia.

Skład: siarczan chondroityny 25%, magnez 0,1% " informacje z http://www.serenus.istore.pl/sklep,707, ... 259,0.html

Podawanie Mydocalmu i Meloksamu zostaje wstrzymane na pare dni, chyba ze nastapi pogorszenie.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”