[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: limba »

nio właśnie :wink: dlatego wstrzymalam się z tym sterydem...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: ESTI »

To daj znać jak coś się wyjaśni...biedny maluszek, trzymam za niego kciukasy. :***
Należy mu się chociaż trochę radości w życiu, nie mógł trafić lepiej.
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: limba »

oczywiście że dam znac jak tylko będę wiedzieć cos więcej...
[quote="ESTI"]Należy mu się chociaż trochę radości w życiu, nie mógł trafić lepiej.[/quote]
mam nadzieję że uda mi sie dac mu choć trochę radości...na razie to ma wielbicielke...Żelcia się zakochała :lol: ...zabarykadowałam go tak na półce żeby dziewuchy sie do niego nie dobrały ..żeby miał spokój...patrzę a Żelcia radośnie pomyka po klateczce i cos do niego gada po szczurzemu...on no bidulek poniuchał ze swojego nowego domku i poszedł spać...a Żelcia ulokowała sie koło klatki i tam śpi... :shock: miłość od pierwszego wąchnięcia....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: ESTI »

[quote="limba81"]miłość od pierwszego wąchnięcia....[/quote]
Hihi tylko kawaler zmęczony i po przejściach, ale jak mu się polepszy to będą amorki. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: limba »

[quote="ESTI"]Hihi tylko kawaler zmęczony i po przejściach, ale jak mu się polepszy to będą amorki. [/quote]
ale tylko przez kratki...niech sobie wybija z głowy randki i schadzki :lol:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: jutka »

Bidulek. Ale skoro dożył 2 lat w takich warunkach, to widać twardy z niego szczuras. Będzie dobrze :)
Ale nie bardzo rozumiem, na co ma pomóc ten Encorton?

Jak będziesz u dr Wojtyś to przypomnij jej o ulotce :)
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: limba »

[quote="jutka"]Jak będziesz u dr Wojtyś to przypomnij jej o ulotce[/quote]
przupomnę...
[quote="jutka"]Ale nie bardzo rozumiem, na co ma pomóc ten Encorton? [/quote]
teoretycznie na jego alergie pokarmowa...tyle że ja obstawiam alergie na ściółke...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: merch »

Ja tam nie wiem ale u ludzi to alergie pokarmowe to raczej u dzieci sa , a jego skóra to tak nieciekawie wyglada, mysłałabym o : podłoże infekcyjne ( pasożyty , grzyby), niedobory zywieniowe, alergia ale raczej kontaktowa czyli np.sciólka.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: jokada »

może to robale
moja Lorka tez byla mase czasu byla leczona na alergie
a okazalo sie ze jakies robale
dostawała ivomek (nie wiem jak to sie pisze)
juz raz sie spotkałam z leczeniem na to co trzeba, a po prostu pomogło odrobaczenie
strupki byly na pyszczku, na grzbiecie...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: ESTI »

Ivomectrim - ja też podawałam to Mice, kiedy wszystko inne zawiodło. Pomogło i nie musiałam jej szprycować innymi lekami. Może warto spróbować.
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: limba »

...dzis sie okaże...wczoraj sie troche zaniepokoiłam...głaskałam go i jak przejechałam palcem z prawej strony kręgosłupa to na mnie napiszczał :-( ..sytuacja powtórzyła sie jak przegramalał sie koło mojej nogi (na kanapie) a ja chciałam cos co poprawic i ruszyłam ręką nad nim..nie wiem czy miał na cele ugyzienie mnie, czy go coś boli czy może to że nie widzi (chyba) i mój trochę gwałtowniejszy ruch ręką go przestraszył...qrcze nie biorę go na ręce ...boję sie żeby mu krzywde nie zrobić... :-(
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: ESTI »

limba81, on Cie nie zna, to normalne iż tak reaguje...smutna prawda. Może warto mu zrobić rtg, bo może ma jakieś schorzenia wewnętrzne? Może dlatego piszczy, albo poprostu się boi, moja Love też do tej pory jest histeryczką i jak coś się dzieje niespodziewanego, to drze się okropnie
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: limba »

:-( wiem Esti że on mnie nie zna...a ja załozyłam sobie że do niczego nie będę go zmuszać...chcę żeby jak przystało na seniora jak najwięcej spokoju miał...

[ Dodano: Pon Wrz 19, 2005 7:10 pm ]
No i jestesmy po wizycie..Dr stawia na pasozyty bo nie wygląda jej to na przebiałczenie czy jakąś inną alergie pokarmową. Kapcio dostał kujka z Ivomectrinu, i skierowanie na RTG kręgosłupa. Niestety jest to napewno jakiś uraz lub zwyrodnienie.
Dobra wiadomość to to że Kapcio jednak widzi :D i jest bardzo duża szansa że wyjdzie na prostą.(tfu tfu). A i jestem z niego potwornie dumna bo badanie zniósł wzorowo, i przy zastrzyku tylko zapiszczał, nie próbował dziabać. A i jeśli z kręgosłupem będzie w miarę okej to czekają go kąpiele w Nizoralu (ciekawe jak nam to wyjdzie :? )..
A propo tego co pisałam że napiszczał na mnie wczoraj dwa razy, jak go dziś wiozłam to w lateczce tez zapiszczał. :-(
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: WildMoon »

Ivomec na pasozyty powinien pomoc. To najskuteczniejszy lek na rynku. ;) Ciesze sie, ze Kapcio jednak widzi. :klas2k: Oby tylko nie piszczal ze wzgledu na ten kregoslup... Biedactwo :-( Wyglaszcz go odemnie jak mozesz :D
Trzymamy kciuki! :kciuki:
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[KREGOSLUP] uraz Kapunia

Post autor: limba »

Jets tez podejrzenie że tak piszczy ze względu na świąd skóry...i przez to również może być trochę rozdrażniony...ja mu sie nie dziwię...Wilduś Kapcio wydrapany za uszkiem :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”