[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwotoczne zapalenie macicy

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Banshee
Posty: 355
Rejestracja: wt maja 11, 2004 12:19 pm

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwotoczne zapalenie macicy

Post autor: Banshee »

Wszystko wskazuje na to, że wraca do zdrowia. Porusza się sprawnie, ranka nie ropieje, nie ma wysięku żadnego, ma apetyt. Chyba wasze trzymanie kciuków przynosi efekty ;)
Dziękuje.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwotoczne zapalenie macicy

Post autor: limba »

Będziemy trzymać dopóki malutka nie dojdzie całkowicie do siebie....
Siuper że czuje sie coraz lepiej..dzielna sciurka :hello1:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwotoczne zapalenie macicy

Post autor: merch »

Usunięcię jajników pozbawia organizm estrogenów, czesto nowotwory sutka i czasem macicy sa estrogeno zalezne czyli estrogeny jakby pobudzają ich wzrost. Cieszę się ,że się małej udało. Daj znac jescze co u rekonwalescentki. PozdrM
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Banshee
Posty: 355
Rejestracja: wt maja 11, 2004 12:19 pm

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwotoczne zapalenie macicy

Post autor: Banshee »

Szpilka wróciła dziś do Lokiego i Rubi. Lezą sobie teraz na pięterku w tonie szmatek i śpią. Ma apetyt, jest bardzo sprawna, choć mam wrazenie, że nieco apatyczna. Ranka jest czysta, ale ciałko nie jest jednolicie różowe. Wyczuwam też maleńki, bardzo twardy guzek w okolicy szwów. Pocieszam się, że podobne coś, wyczuwałam przy rance Lokiego, tuż po kastracji. Znajomy student weterynarii twierdzi, że jak na taką operację, mała bardzo ładnie wraca do siebie.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwotoczne zapalenie macicy

Post autor: ESTI »

[quote="Banshee"]Wyczuwam też maleńki, bardzo twardy guzek w okolicy szwów[/quote]

To moze byc szew wewnetrzny, ktory sie rozpusci z czasem.

Ciesze sie, ze mala tak szybko wraca do siebie, oby tak dalej. :***
Obrazek
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krwotoczne zapalenie macicy

Post autor: jutka »

W tym roku wycinali mi wyrostek i też po operacji w okolicy szwu wyczuwałam jakieś dziwne, twarde zgrubienia. Myślałam, że mi coś zaszyli w środku ;)
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”