Czy szczurki śmierdzą?

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

To już nie smrodek...

Post autor: KasiaGdańsk »

Ja mam klatkę zrobiona przez siebie i jest ona na podstawie z kociej kuwety za 30PLN. Sprawdza się świetnie i jest wysoka, nie to co te w zwykłych klatkach..
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

To już nie smrodek...

Post autor: kasia...123 »

ja też sądzę że wystarczy zmienić tylko kuwetę...za nowa dużą klatke zapłacisz o wiele wiecej niz za kocia kuwetę. Na pewno uda Ci się dopasować rozmiar kuwety.
klik <--- galeria moich uszatych
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

To już nie smrodek...

Post autor: czukukkcza »

uważam że lepiej będzie jak kupię klatkę zrobioną pod zwierzę...
nie dość że tak kuwetka...to jeszce jest kilka wad czysto technicznych...
oprócz namawiania na pozwolenie na wyjazd na przystanek Woodstock,będe musiała błagać o klatkę.
dla fretki :twisted:
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

To już nie smrodek...

Post autor: czukukkcza »

MUSZĘ skombinować nową klatkę.
na dniach.
mimo że ojciec rzucił 'luźną' propozycję oddania moich chłopaków['Ada, śmierdzi,kiedy TE szczury zdechną?A nie dałoby się wcześniej upchać je w dobre ręce?']wiem że w końcu doprowadzi do oddania ciurków-w zamian za szczury chce mi kupić psa.ok,chcę psa,ale nie w takim układzie!!!!!
:sad2: :sad2: :sad2: :sad2:
gdybym miała pewność że Stachanowi to świństwo zeszło,to bym Axla i Pabla wsadziła czasowo do jego klatki i szukała dla nich nowej.
czy smutna?
bardzo!!!!!!!!!!!! :sad2: :sad2: :sad2: :sad2:
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

To już nie smrodek...

Post autor: merch »

koniecznie plastikowa kuwetka i cats dream no i raz na tydzień to ciut mało i ŻADNE DREWNO bo wsiąka i się nie da domyć. Żwirki mineralne nie są bezpieczne dla szczurów
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

To już nie smrodek...

Post autor: Dory »

Popytaj na forum. Może ktoś z Krakowa pożyczy Ci klatkę? Jakby był jakiś transport z Wawy do Ciebie, to ja chętnie służę starą klatką: jest nieduża, ale na jakiś czas dla jednego szczura będzie dobra.
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

To już nie smrodek...

Post autor: Wackowa »

Podpisuje się pod wypowiedziami moich poprzedników. Sama wiem co znaczy smród posikanego drewna... to na pewno przez kuwetę jestem w 100% pewna!
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

To już nie smrodek...

Post autor: czukukkcza »

[quote="Wackowa"]Podpisuje się pod wypowiedziami moich poprzedników. Sama wiem co znaczy smród posikanego drewna... to na pewno przez kuwetę jestem w 100% pewna![/quote]

sama o tym wiem,teraz jest kwestia tego by zdobyć klatkę...nową,normalną.
są dwa wyjścia;albo kupię nową klatkę,albo oddam Stachanka,wymyję klatkę po nim i do niej przeniosę chłopaków...:(
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

To już nie smrodek...

Post autor: Dory »

Czukukkcza chyba Ewentuale jedzie do Wawy - popytaj ludzi, może ktoś ci pożyczy!
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

To już nie smrodek...

Post autor: Bartek i Ilonka »

A co sądzicie na temat odświerzaczy powietrza? Czy ich zapach nie będzie drażnił szczurków?

B
RATek
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 9:25 pm

To już nie smrodek...

Post autor: RATek »

Witam wszystkich! Co prawda nei posiadam jeszcze szczurkow ale z cala pewnoscia moge odradzic uzycie odswiezacza powietrza. Mialem do niedawna chomika i ten sam problem zaryzykowałem uzycie tego specyfiku.... :shock: Nie daj Bog zyc w takich "zapaszkach" ludziom a co dopiero szczurkom :smierc:
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

To już nie smrodek...

Post autor: merch »

dorażnie możesz wykleić kuwetę samoprzylepna ścieralna tapetą , taka jak okleja się np parapety , doraźnie bo trudno wyczuc ile to wytzryma dzień?tydzień ? miesiąc? jeśłi klatka jest ok to moze mozesz zamówić kuwete z klejonej pleksy?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

To już nie smrodek...

Post autor: czukukkcza »

[quote="merch"]dorażnie możesz wykleić kuwetę samoprzylepna ścieralna tapetą , taka jak okleja się np parapety , doraźnie bo trudno wyczuc ile to wytzryma dzień?tydzień ? miesiąc? jeśłi klatka jest ok to moze mozesz zamówić kuwete z klejonej pleksy?[/quote]

klatka nie jest ok,jak już napisałam ma wady techniczne.
jeśli kupię nową klatkę,to tej nie będe sprzedawać-ale marne szanse,chyba że znajdę na ulicy 100zł;/
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

To już nie smrodek...

Post autor: sachma »

moze narazie kup ta kuwete, a jak uzbierasz na klateczke to kuwete mozesz smialo sprzedac..
Obrazek
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

To już nie smrodek...

Post autor: czukukkcza »

[quote="sachma"]moze narazie kup ta kuwete, a jak uzbierasz na klateczke to kuwete mozesz smialo sprzedac..[/quote]

zanim zaczęły się kłopoty z odorem szukałam chyba miesiąc kuwety-i psińco.
pozatym szkielet na którym opiera się klatka szybko by tę kuwetę przedziurawił...
widzi ktoś inne wyjście z sytuacji niż oddanie Stachanka i przeniesienie Axla i Pabla do jego klatki:(?
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”