BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Katie
Posty: 170
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 7:02 pm

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Katie »

Neo wymiziany :D
A planujesz jakiegoś konkretnego trzeciego szczurka? Fajnie by przy nich wyglądał np.niebieski kaptur, jak trzeci muszkieter :jezor2:
Pozdrowienia dla Twoich chłopaczków!
Nie ma mnie i raczej nie będzie.
Kontakt proszę przez PW - tak będzie najszybciej.
Velis
Posty: 234
Rejestracja: pt cze 16, 2006 7:48 am

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Velis »

kruszynki są słodziaśne, ale duże szczury (jeszcze takiego nie miałam) są taaaaaaaaakie przytulaśne i .. duże. :zakochany:
I believe in a thing called love!
Just listen to the rhythm of my heart
There's a chance we could make it now
We'll be rocking 'til the sun goes down
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Chesti »

Fatty pooglądałam twoje maluchy... przesłodkie :D I witam w klubie ;)

Katie nie planuje żadnego konkretnego... tzn marzy mi się dumbo, ale pewnie nic z tego nie wyjdzie... najpierw jak mogłam mieć dumbolka to życie na to nie pozwalało, a teraz... wszystkie pozajmowane i jak na razie nie widać żeby szybko miał być jakiś miot uszatków. Z kolorków najbardziej chciałabym niebieskiego, niebieskiego kaptura, agutka albo kaptura aguti, ewentualnie jakiegoś czarnulka... no cóż, poczekamy zobaczymy :roll:

Velis duże? Hmmm... Bakuś jest malusi, a Toffik niewiele większy :jezor2:

A tak w ogóle to Bakuś ostatnio strasznie molestuje Toffika, moja kluseczka bardzo się denerwuje i broni swojej "cnoty" :hihi: dlatego też czasami jak się zaczną bić to aż futro leci... Mam nadzieję, że Bakuli to w końcu przejdzie :roll:

Porcyjka foteczek:
Rozbrajająca stopa ;P
Pani musi kupić większy transporter
Bakuś i interesujące zapachy
Kruszynka pod łóżkiem
Chwilę przed walką
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

Nowe fotki

Post autor: Chesti »

Nikt nie zagląda do naszego tematu :?

Pożyczyłam dzisiaj aparat od mojej przyszłej szwagierki i mogłam wreszcie zrobić chłopakom normalne zdjęcia. Oczywiście przeliczyłam się troszkę :roll: Zrobiłam kilka fotek, a potem okazało się, że raptem jedna wyszła fajnie (czyt. Toffik się nie poruszył). Reszta nie nadaje się do niczego... żeby jeszcze tego było mało baterie w aparacie siadły i moje plany "ogródkowej sesji" muszą jeszcze poczekać :evil: A miało być tak pięknie...

Dzisiejsze foty:

Bakuś ---> fotka okropnie ciemna i niewyraźna ale wstawiam co by Bakuńci przykro nie było ;)

Toffik ---> Wygląda jak by palił cygaro, a to tylko paluszek z Vitapolu :jezor2:

Pytanie za 100 punktów: Jakiego koloru jest Toffik? :drap:
Katie
Posty: 170
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 7:02 pm

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Katie »

Ja zaglądam :)

Fotki słodkie, chociaż jak dla mne to nie wygląda jak cygaro, tylko jak jęzor po wylizaniu loda-czerwonego "Kolorka" :P
Bakuś wcale nie wygląda źle! Ma takie błyszczące oczka, wyszedł jak wampirek :D To miał być komplement-ja uwielbiam wampirki :thumbleft: :roll:

A co do koloru Toffika... Pas :shock:
Wcześniej myślałam, że beige hooded, ale... na prawie każdym zdjęciu wyglada inaczej :shock: Nie mam pojęcia. Na jednej fotce nawet wyglada jak albinos, albo platinum... Poddaję się, niech wypowiedzą się specjaliści ;)
Nie ma mnie i raczej nie będzie.
Kontakt proszę przez PW - tak będzie najszybciej.
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: sauatka »

[quote="Chesti"]Pytanie za 100 punktów: Jakiego koloru jest Toffik? :drap:[/quote]

a czy to wazneee :P wazne ze slodziak z niego i chetnie bym go wymizialaaa :zakochany: Bakusia tez :jezor2:
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Chesti »

[quote="Katie"]na prawie każdym zdjęciu wyglada inaczej [/quote]

hehe no bo Toffik w każdym świetle wygląda inaczej :jezor2: Czasami właśnie jakby był cały biały... kiedy go przywiozłam do domu moja siostra powiedziała "jaki fajny - taki cały biały" :lol:
Patrzyłam na różne foty na necie odnośnie kolorków i najbardziej zbliżony wydawał mi się kolor champagne ---> >>>KLIK<<< Znalazłam taką fotkę na necie... BTW ten szczurek też jest mismarked hooded 8)

[quote="satanka666"]a czy to wazneee wazne ze slodziak z niego [/quote]

No, że słodziak to ja wiem :D Ale mimo wszystko zastanawia mnie jaki to kolorek :drap:
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Chesti »

Właśnie dzisiaj się dowiedziałam, że w sierpniu powiększy się nasze stadko o uszatego szkrabka :D

Moje chłopaki kilka dni temu dostały nową klateczkę o wymiarach 80x70x40cm i są bardzo zadowolone z nowego lokum... przez pierwszy dzień im się nie bardzo podobała przeprowadzka, ale już się chyba przyzwyczaiły. Fotki klatki dodam jak pożyczę aparacik.

A dziś obiecane zdjęcia z sesji ogródkowej :) : Polecam oglądnąć w rozmiarze oryginalnym.

Bakuś na drzewie

Toffik pozuje :)

Razem raźniej

Mała księżniczka ;)

Zaskoczony podczas ulubionej czynności

Prawie jak filmik
Katie
Posty: 170
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 7:02 pm

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Katie »

Śliczne fotki :D
Szczuraki fantastycznie wyglądają na tym drzewku :zakochany:
A co do powiększenia stadka...widziałam już Twojego przyszłego ogonka na zdjęciach :hihi: Rozkoszny :zakochany: Mam nadzieję, że kiedy tylko do Ciebie przyjedzie, zrobisz mu sesję fotograficzną. Inaczej będę marudzić :jezor2:
A może na przyszłość też jakieś zdjęcia nowego mieszkanka szczurasów?
Pozdrowienia ode mnie i moich paskud ;)
Nie ma mnie i raczej nie będzie.
Kontakt proszę przez PW - tak będzie najszybciej.
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Bartek i Ilonka »

Nawet spora klateczka, ale dobuduj jeszcze ze dwa piętra to dopiero będzie używanie, wiem z doświadczenia. Nasze gamonie czasem wolą klatkę, niż bieganie po salonach.

Ilonka
PS. Fajne fotki.
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: sauatka »

:zakochany:
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Asiu »

Ale fantastyczna sesja! I jacy modele przystojni.. :zakochany:
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Chesti »

Dziękujemy wszystkim za miłe słowa :przytul:

[quote="Bartek i Ilonka"]Nawet spora klateczka, ale dobuduj jeszcze ze dwa piętra to dopiero będzie używanie, wiem z doświadczenia.[/quote]
Według kalkulatora klatka jest na 3 szczury, więc tyle ile mam zamiar mieć. Myślałam o postawieniu na niej mniejszej klatki, ale ta klatka będzie służyć jako tymczasowy domek dla mojego nowego ogonka zanim połączę go z chłopakami, więc na razie się wstrzymam.

[quote="Katie"]A może na przyszłość też jakieś zdjęcia nowego mieszkanka szczurasów? [/quote]
Będą fotki, będą... tylko muszę skołować aparat więc daj sobie na wstrzymanie niecierpliwa babo ;)

Ostatnio ważyłam moje ogony. Bakuś waży 400g :shock: (moja kochana malizna), a Toffik 510g i chyba jeszcze rośnie.
Ehhh... już niemogę się doczekać mojego Ballentines'a :roll: obym tylko znalazła dla niego transport...
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: sauatka »

Chesti, znajdzie sie transport na pewno :P ... ja sie nie moge doczekac kiedy bede mogla wimiziac chlopy :zakochany:

a gdzie kupilas tak duza klateczke, jesli moge zapytac? :hihi:
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Chesti »

[quote="satanka666"]Chesti, znajdzie sie transport na pewno [/quote]
Mam nadzieję :)

A klatkę kupiłam na allegro, tylko tam opłaca się kupować klatki. U nas w sklepach nigdzie tak dużej nie było, a jak patrzyłam w Katowicach to była dużo mniejsza i gość wołał sobie ok 200zł :roll:

P.S satanka masz 666 postów... satanistko ty jedna :jezor2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”