Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: Natalia_1222 »

Moje myszki hamaki uwielbiają :).Myślę,że można zachęcić miękkim posłankiem :hihi: .
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Jaga
Posty: 3
Rejestracja: sob lis 11, 2006 6:40 pm

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: Jaga »

A tak na marginesie to jak sie w ogóle taki hamak robi? i Z czego?

[ Komentarz dodany przez: limba81: Pią Lis 24, 2006 2:01 pm ]
O hamakach jest osobny temat, mozna go znalezc w spisie tresci. >TUTAJ<<
limba81 mod
Panna Nikt
Posty: 89
Rejestracja: wt paź 31, 2006 6:38 pm

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: Panna Nikt »

Gee okupuje hamaczek prawie bez przerwy :)
"Oswoić" znaczy "stworzyć więzy".
Antoine de Saint-Exupéry 'Mały Książę'
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: maua_czarna »

ja mam taka sytuacje, o jakiej pisala kiedys ETSI; moja Mysz nie wyla nauczona korzystania z hamaka.kiedy zrobilam jej hamak, oraz tunel ze skarpetki:P to weszla wszedzie,obwachala wszystko i...noc spedzila pod hamakiem:D rano patrzyla na mnie ze strasznym wyrzutem :haha: mysle ze dobrym sposobem na przekonanie szczurci jest wlozenie jej tam szmatek z jej zapachem,wtedy chetnie sie tam ulozy. u mnie podzialalo ekspresowo-teraz musze podchodzic do klatki i cmokac,zeby zobaczyc,czy mala gdzies nie wyemigrowala,bo caly czas tam siedzi;)i szmatek jest tyle,ze hamak siega kuwety:P
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Agatka94
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 06, 2007 3:04 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: Agatka94 »

Ja tez zrobiłam hamak i tez moja Stiuart nie chciala na niego wejść. Dokupiłam jednak drabinkę, wstawiłam ją do klatki, hamak powiesiłam blisko drabinki - bo tak było ładnie. i Co się okazało??!! Że wcześnieju Moja panienka nie miala do niego dostępu - po prostu nie umiala na niego wejść . Moze powieś hamak trochę nizej .
A co do spania na nim ; Stiuartessa przeznaczyła sobie hamak na wannę. Myje się tam ;) na wszelki wypadek postaw swojemu szczurkowi jeszcze domek, lub jakąś przegrodę gdzie mógłby się ukryć przed twoim wzrokiem i isc lulu :)
7 grudnia 2007r. Stiuartessa pierwszy raz puszczona wolno po pokoju :-)
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: RattaAna »

Moje lalunie są zachwycone hamakiem! Nawet toczyły o niego na początku walki; a teraz się dogadują, bo widzę że siedza w nim na ziany, jak jedna "wisi", druga bunkruje się w domku na parterku;-) a w nocy, albo gdy śpią, przytulaja się do siebie właśnie na tym hamaczku;-))) acha, dodam,że najpierw kupiłam gotowy hamak (taki chyba dla fretki) w sklepie, ale szybko go pogryzły i z uporem odgryzały zaczepy;-))) może im się "materiał" nie podobał, bo był taki sztywnawy; więc postawiłam na rękodzieło i teraz już jest super. Na tym miękka szmatka bawełniana jako "dno"+kawałek polarka, w którym uwielbiają się zakopywać i nie widać nic oprócz końcówki różowego nochalka;-)
hamaki godne polecenia, jednym słowem!;-)
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: sue »

Kupowanie hamaka w sklepie za bardzo nie ma sensu :roll: Po pierwsze. Hamak jest drogi. Po drugie najczęściej szczury nie oszczędzają wszelkich rzeczy tego typu [ pomijając moje dziewczyny ^^ ] Więc musiałabyś go kupowac co około miesiąc może częściej, rzadziej, a sporo by Cię to kosztowało, za to można pójsc do ciucha, kupic jakis polar i z tego zrobic porządny hamaczek ;)
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: maua_czarna »

Kupowanie hamaka w sklepie za bardzo nie ma sensu :roll:
tez tak mysle 8)
moja Mysia miala hamak, ktory bardzo lubila,spedzala w nim duzo czasu. jako ze moje zdolnosci "szyciowe" sa nikle, to bardzo sie cieszylam,ze taki ogrom pracy nie poszedl na marne. do czasu jednak :khihi: pewnego dnia w klatce zastalam hamak wiszacy na jednym rogu i powygryzane dziury w reszcie materialu. czyli nie ma to jak gniazdko ze szmatek.

w ciuchexach chodza naprawde dobre polary (sama bym zalozyla, gdybym nosila;)) od 10 zl-przynajmniej ja za tyle widzialam.
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: sue »

Ja kupiłam duży dwuwarstwowy szlafrok za caałe 7 zł ;) Posłużył mi za wielki hamak i całe mnóstwo szmatek ^^
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
ZniszcZ
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 08, 2007 10:50 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: ZniszcZ »

U mnie hamak właśnie przechodzi chrzest bojowy :] Jakto z nim dalej będzie to się dopiero okarze ;]
The Opium Of The People
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

[Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: magda18 »

Ja dziołchom zrobiłam hamak z bawełnianej podkoszulki:) Bez rewelacji, czasem w nim śpią, czasem nie...
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Dagaz
Posty: 216
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 11:06 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

RE: [Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: Dagaz »

Moj Virus cale zycie przespal w hamaku i nigdy nawet go nienadgryzl, zmienialam mu je tylko z powodu zabrudzenia, bo nawet papiery i szmatki duzo niedawaly. Natomiast dziewczyny spaly w hamaku i non stop go gryzly, wiec na poczatku zmienialamgo co 5-7 dni, potem po 1 dniu hamak byl w strzepach, to wtedy sobie darowalam, moje panienki byly niereformowalne xD
Ostatnio sie zastanawialam czy dla Czarnej niezrobic hamaka, tylko niemam czasu po ciuchach pochodzic.

A wlasnie czy ktos moze mi powiedziec jak zrobic rure dla szczurasa ? i jak to zawiesci bo jakos niepotrafie sobie tego wyobrazic.
Ostatnio zmieniony śr sty 24, 2007 11:13 pm przez Dagaz, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną: pustka... Wszystkie moje maleństwa śpią za Tęczowym Mostem...
W mym sercu i pamięci [']: Mufka, Mafia, Virus, Nefertiti, Czarna, Lulu, Nano, Shiroi, Owieczka, Kuroi, Krówka i Yuki...
Serce Pamięta i Cierpi... 20.04.2003 - 17.09.2009
zoil
Posty: 100
Rejestracja: czw sty 25, 2007 4:37 pm
Lokalizacja: czestochowa

RE: [Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: zoil »

jak zrobilam swego czasu mojej babie hamak, to pierwszej nocy go przegryzla- dokladnie w polowie [oj, pracowita to musiala byc noc;)] juz mialam wyjac te zwisajace smetnie kawalki bawelny, gdy zauwazylam, ze to po prostu wymarzona zabawka;] baba potrafi godzinami szarpac je, skakac po nich, probowac zaciagna do klatki albo bawic sie w 'chowanego' ['jak sie schowam pod szmatka, to jestem niewidzialna!!']
LOOK AT ME, WITH MY PRETTY BRACELET AND TIARA.. I'M A FUCKIN' PRINCESS!

on the dark side of the moon: baba['], zdzislaw[']

500208988
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: [Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: Natalia_1222 »

Moje wolą spać w domku ;). Za hamak chowają się, kiedy się boją.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: yss »

a moje z miejsc osłoniętych nie korzystają w ogóle. gniazda wyłożonego czapką używają jako miejsca do bójek. śpią jak najwyżej, nieważne, osłonięte czy nie... :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”