Co? o psach;)

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Co? o psach;)

Post autor: Mycha »

Mam pytanko czy ktoś z was jest wielkim miłośnikiem psów? :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
kasia

Co? o psach;)

Post autor: kasia »

Ja jestem wielkim milośnikiem psów mam w domu owczarka niemieckiego Beja mam go już 8 lat i jest moim najlepszym przyjacielem Studiuje teraz w innym mieście więc nie widze go na codzień i strasznie mi go brak Pocieszam się tylko tym że nauczył się gadać przez telfon i od czasu do czasu gadamy ze sobą
cos

Co? o psach;)

Post autor: cos »

Ja byłbym wielkim miłośnikiem psów gdyby nie to że moja mama jest na nie uczulona. :cry: :cry:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Co? o psach;)

Post autor: Mycha »

Eee... przeciesz do tego żeby kochać te wspaniałe czworonogi nie trzeba ich wcale mieć :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
cos

Co? o psach;)

Post autor: cos »

No to ja je kocham!!!
JaszczurkA

Co? o psach;)

Post autor: JaszczurkA »

Mi się podobają niektóre rasy ( owczarki - niemiecki, belgijski , wilczaki, labradory). Nie lubię ras udziwnionych, w niczym już nie przypominających swego przodka wilka typu spaniele, pekińczyki itd.
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Co? o psach;)

Post autor: Mycha »

Moje ulubione rasy są wszystkie, ale szczególnie podobaja mi się:
Dogi niemiecke
Setery
Wilczaki
Jamniki
Owczarki niemieckie
Border collie
Owczarek szkocki
Schapendoes
Dobermany
Sznaucery olbrzymy
Nonofundlandy
Hovarty
Bulteriery
Samojedy
Huskie
Elkhund
Karejski pies na niedźwiedzie
Eurasier
Flet- coated retriver
Rhodesian ridgeback
Charty afgańskie
Borzoje
Deerhound
Dingo
Jamnikogar
Lundehund
Łajka
Mudi
Kaukazy
Owczarek środkowoazjatycki
Psy eskimoskie
Płochacz niemiecki
Goldeny
Labladory
etc...
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
cos

Co? o psach;)

Post autor: cos »

Ja bardzo lubię
Yorki
Jamniki
Buldogi
I rasy które mają puszystą sierść.
philosophos

Co? o psach;)

Post autor: philosophos »

A ja bardzo lubię kundelki. Miałem kiedyś suczkę Pusię. ;) Przeżyliśmy razem 17 lat!
asiczka

Co? o psach;)

Post autor: asiczka »

ukochana przezemnie rasa to owczarek bieszczadzki
Guest

Co? o psach;)

Post autor: Guest »

Parson Russel Terrier (dawny Jack Russell)
kocham, uwielbiam - posiadam 8)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Co? o psach;)

Post autor: Mycha »

Ja miałam jamniczka. Bardzo miła rasa, ale niestety bardzo czuła i bardzo choruje.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
gabisia_0

Co? o psach;)

Post autor: gabisia_0 »

Mi się najbardziej podobaja yorki , owczarki belgijskie i niemieckie.
Od tygodnia mam w domu dwa , 2-miesieczne owczarki belgijskie. Mialam do wyboru z tych trzech raz - o yorkach przeczytałam ,że polują na szczury , więc zaniechałam , a owczarka niemieckiego odrzucilam gdy zobaczylam belgijskiego. :serce: :serce: :serce: :serce: nie martwie sie zbytnio utrata yorka , bo byc moze za kilka miesiecy gdy sie przeprowadze dostane go :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Co? o psach;)

Post autor: Mycha »

Jamniki też są szczurołapami, ale mój śp Filip nie zjadał mojich szczurków, więc czasem pozory mylą :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
kitaka

Co? o psach;)

Post autor: kitaka »

ojej moja jamniczka tak daleko ode mnie ..... Kobra ( to jej imię :D) jest strasznie mądrym i kochanym jamniurkiem, widze sie z nia raz na miesiac odkad studiuje i tesknie za nia. Czasami sie boje ze dostane sms-a od rodzicow ze Kobra odeszla do krainy wiecznych łowów, bo ona ma juz 13 lat :-( nie ma dwóch górnych jedynek :-) , ma siwą siersc na mordce i łapkach , jest niemozliwym łakomczuchem i pieszczochem :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”