Kajtek

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Kajtek

Post autor: Mada »

dziś straciłam jednego z maluchów. zginął tragicznie przygnieciony takimi wielkimi książkami poświęconymi malarstwu.
Bardzo mi przykro bo to był mój ulubieniec.
niech tam gdzie trafi wiedzie mu się lepiej niż na tym niesprawiedliwym świecie. :(
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Yrsa

Kajtek

Post autor: Yrsa »

Mada... tak strasznie mi przykro... :cry: :( Mam nadzieję, ze nie cierpiał bardzo i ze mu teraz bedzie dobrze w szczurzym niebie... :(
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Kajtek

Post autor: jokada »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
biedny maluch...... :(

trzymaj sie Magda
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Kajtek

Post autor: Mada »

Nie mogę o tym zapomnieć. Jestem na siebie zła bo gdybym dopilnowała go nic by się nie stało. Trudno.
Może tak miało być.
Straszna śmierć!
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Yrsa

Kajtek

Post autor: Yrsa »

Mada... czasem tak jest... Moja siostra kiedys zapomniała zamknać drzwi do duzego pokoju a tam mieliśmy znalezionego pisklaka. Kot go zeżarł. To była chyba wrona bo ptaszor był wielki i przyzwyczajony do nas jak pies. Biegał za nami i uczył sie latać podfruwajac z naszych rak. Nie mogłam jej tego zapomnieć... po prostu zapomniała ich zamknąc... :cry:

ja tez kiedys pozwoliłam zeby kot podszedł do mojej myszki i on ją oczywiscie capnął i momentalnie złamał jej kark. Myszka umarła mi na rekach...

Czasami robimy głupie rzeczy i przez nasze zaniedbanie dzieja sie takie rzeczy ale trzeba wyciagac z tego wnioski. Na pewno zapamietasz to na zawsze tak jak ja pamietam, ale nie pozwól sobie myślec o sobie źle.
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Kajtek

Post autor: Mada »

dzięki za słowa otuchy.
Pozdrawiam
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”