Na siłę czy po dobroci?

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

viridjam
Posty: 265
Rejestracja: pt lut 17, 2006 12:30 am

Na siłę czy po dobroci?

Post autor: viridjam »

mi sie wydaje, ze oswajanie pomiedzy metoda "na sile", a ta cierpliwsza jest mozliwe- ja sama na poczatku prezentowalam swoja reke mojej szczurci, by sobie obwachala, a po 15 minutach , kiedy obecnosc mojej reki stala sie dla niej mniej niepokojaca i dziwna, bralam ja mozliwie delikatnie na rece, po czym szybciutko w ciemne i przytulne miejsce (chocby do rekawa, lub pod wlosy, na ramie)

takze wydaje mi sie ze "mieszanie" metod jest mozliwe :)

szczurcia nigdy nie gryzla (chyba ze reka byla slona lub nie umylo sie po jedzeniu :) )
luc
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 19, 2006 9:41 am

Na siłę czy po dobroci?

Post autor: luc »

Ja mam Bajzla juz jakis tydzien i skurczybyk jest strasznie nieufny znaczy jak weme go na siłe to sie nawet nie boi lubi łazic po ludziach iwogle jak znowu jest w klatce to jest jakis dziwny chowa sie itd.nigdy nie wziol jedzenia z reki to jest dla mnie dziwne bo poprzedni muj szczurczubek swientej pamienci to zarl wszystko co mu wpadlo az sie silowal o jedzenie a ten nic wogule zaobserwowalem indywidualnosc wielkom szczuruw bo tamten byl spokojny nwet nie skakal a ten jest jakis strasznie narwany ale to moze dlatego ze tamten byl hory od poczontku i weterynarz nie pomugl nawet a zresztom to wydaje mi sie ze zaszkodzil mysle ze bende musial isc do jakiegos innego z jak bajzel bendzie mial problemy bo tamtemu juz nie ufam :P

[ Komentarz dodany przez: limba81: Pią Maj 19, 2006 3:52 pm ]
Prosze o uzywanie znakow interpunkcyjnych, bo czytac sie tego nie da.
limba81 mod
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”