[CIAŁO WŁAŚCICIELA] dobiera sie do oczu, uszu ,nosa...

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

argh, precz od ust!

Post autor: Gucio »

Teq to niedość że mi liże usta jak jej sie pić chce (niekoniecznie wtedy) to zabiera chleb z ust ostatnio przy takim ''całowaniu'' to mi cukierka zwinęła z buzi:) Pozatym lubi podprowadać szynke z kanapek i jeść ze mną ja z jednej strony ona z drugiej:))))
Guest

argh, precz od ust!

Post autor: Guest »

Ja wręcz uwielbiam kiedy mój Kubuś daje mi buziaki ;-] To jest takie milusi. Myślę, że robi to dla tego, że podoba się mu zapach mojej pomadki ochronnej ;-] Jak tylko mam ją na ustach szurek podbiega do ust i daje mi buziaka. Rodzice mówią, że to jest BLE ale to moje usta, mój szczurek i nasze wspólne buziaki ;-]
Gracja
Posty: 33
Rejestracja: wt maja 18, 2004 1:48 pm

argh, precz od ust!

Post autor: Gracja »

moje szczurki caluja mnie, gdy je mam na ramieniu... zawsze... jakiegoś nawyku dostały :D
Guest

argh, precz od ust!

Post autor: Guest »

Gracja ja też chyba nauczę tego mojego Ogoniastego ;-] Ja też tak chcę :D
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 150
Rejestracja: pt lut 13, 2004 12:16 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków

argh, precz od ust!

Post autor: Paula »

Ale numer :shock: A ja myślałam, że to tylko moja Mandarynka ma takiego bzika :D Ale nie narzekam, całkiem to miłe :wink: Tylko znajomi mają dziwne miny kiedy to przeżywają po raz pierwszy :lol:
Gracja
Posty: 33
Rejestracja: wt maja 18, 2004 1:48 pm

argh, precz od ust!

Post autor: Gracja »

Moniś... to jest fajne, ale do czasu... po jakiejś chwili to staje sie upierdliwe, a czasem nawet bolesne, bo drapia pazurkami usta :D
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

argh, precz od ust!

Post autor: Mycha »

Najgorzej jest tak się położę. Wszystko muszą obadać i tak zabawnie starają się otworzyć usta własnymi łapkami :) Staram się nie dawac!
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Monia

tusz do rz?s

Post autor: Monia »

mam dosc nietypowy kłopot. prawie codziennie maluję sobie oczy tuszem. gdy Natka tylko wyczuje ze mam pomalowane oczy rzuca sie na nie z agresja i łapczywie probuje zezrec mi rzęsy!! boje sie ze cos mi zrobi a zapominam ze mam pomalowane oczy i sadzam ja sobie na ramie. nie moge jej tego oduczyc dlaczego tak robi?
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

tusz do rzęs

Post autor: Ania »

Widocznie w tuszu są zawarte jakieś składniki, które działają jak narkotyk - szczury albo namiętnie jedzą albo działa to na nich jak agresor (ja tak mam ze zmywaczem do paznokci). Zaraz po zmyciu lakieru biorę ogonki - jedne namiętnie chcą mi zjeść palce - inne fukają i nie dają się wziąć na ręce strosząc się i robiąc coś na wzór mycia podłogi (energiczne koliste ruchy po podlodze albo energiczne ruchy odpychające palce).
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Jadzia
Posty: 39
Rejestracja: ndz sie 15, 2004 2:28 pm

Acha... Felek polubi? moje usta (?) !!!

Post autor: Jadzia »

No własnie... Jakoś tak próbuje sie do nich dostac i otwiera łapkami :?
Jakbym mu pozwoliła to cały by tam wszedł :lol: Lekko podgryza, niucha, patrzy... O co mu chodzi? Tak samo do moich uszu... To mnie bardzo łaskocze, ale on chyba o tym nie wie... :wink: Jakby mógł, to pewnie tez by tam cały wszedł :lol: Nie wiecie co mu szczeliło do łebka???
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
i ich ciudne szczurki :D
Madzia-Jadzia i jej szczęscie Feluś :wink:

nr gg 1402868
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Acha... Felek polubił moje usta (?) !!!

Post autor: GoHa »

Takich tematow byla juz MASA. Opcja Szukaj jest aktywna i naucz sie jej uzywac.
Dobrze jest być kochanym... :)
Jadzia
Posty: 39
Rejestracja: ndz sie 15, 2004 2:28 pm

Acha... Felek polubił moje usta (?) !!!

Post autor: Jadzia »

Oki... Wybacz, ale jestem tu nowa i obco sie czuje, wiec myslałam, ze moge zapytac...
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
i ich ciudne szczurki :D
Madzia-Jadzia i jej szczęscie Feluś :wink:

nr gg 1402868
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Acha... Felek polubił moje usta (?) !!!

Post autor: GoHa »

Spoczko... po prostu ci co tu juz sa dlugo wiedza ze jest takich tematow sporo... mozesz poszukac i poczytac (np w Zachowaniach i Nawykach) i tam ewentualnie dopisac jakies pytanie. :)
Dobrze jest być kochanym... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”