[CIAŁO WŁAŚCICIELA] dobiera sie do oczu, uszu ,nosa...

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Jadzia
Posty: 39
Rejestracja: ndz sie 15, 2004 2:28 pm

Acha... Felek polubił moje usta (?) !!!

Post autor: Jadzia »

Acha, ok... bede pamietac :wink: Własnie szukałam, ale trudno jest znalesc... Co moge wpisac jako wyraz kluczowy?
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
i ich ciudne szczurki :D
Madzia-Jadzia i jej szczęscie Feluś :wink:

nr gg 1402868
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Acha... Felek polubił moje usta (?) !!!

Post autor: GoHa »

np lizac i usta ... zawsze wyskocza jakies posty z ktorych kilka beda na temat jaki cie interesuje :)
Dobrze jest być kochanym... :)
koteczek
Posty: 468
Rejestracja: sob gru 20, 2003 9:13 pm

Acha... Felek polubił moje usta (?) !!!

Post autor: koteczek »

z tego co pamietam to kiedys byl temat w stylu " argh precz od ust" czy jakos tak
Jadzia
Posty: 39
Rejestracja: ndz sie 15, 2004 2:28 pm

Acha... Felek polubił moje usta (?) !!!

Post autor: Jadzia »

Własnie g znalazłam :D Dzieki jeszcze raz i przepraszam za zasmiecanie... :(
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
i ich ciudne szczurki :D
Madzia-Jadzia i jej szczęscie Feluś :wink:

nr gg 1402868
macz21
Posty: 60
Rejestracja: sob sie 14, 2004 5:28 pm

tusz do rzęs

Post autor: macz21 »

u szczurów w momencie gdy dochodzi do nich bardzo intensywny drażniący zapach lub smak którego nie mogą się w ciągu sekundy wyzwala się agresja i gryzą ze strachu.

Jest to rodzaj irracjonalnej postawy obronnej ujawniającej się w momencie gdy zwierze przerzywa emocje o skrajnym nasileniu (mp samiec zapędzony w kozi róg czesto rzyca się na prześladowce i atakuje).

Mozesz spróbować zmienić tusz na inny, innej firmy. Prawdopodobnie jednym ze składników jest jakiś bardzo silny repetent, substancja króra może powodować wrażenie bólu w nosku i stąd agresja.

Możesz też przeprowadzić eksperyment aby się upewnić czy substancja zawarta w tuszu drażni szczura, wysmaruj bagietkę taką do czyszczenia ucha w tym produkcie i zbadaj reakcje zwierzaka, uważaj jednak by nie połkneła tuszu, może być toksyczny.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

tusz do rzęs

Post autor: krwiopij »

moja kidusie tez tusz interesowal... z tym, ze najpierw dokladnie moje rzesy obwachala, wziela w lapki i dopiero zaczela je podgryzac... odlepic sie od nich nie chciala, paskuda ogoniasta... :lol: ale na agresje czy strach mi to nie wygladalo... raczej na wielkie zainteresowanie...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
KIRA ÂŁOBUZ

tusz do rzęs

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

A moja acani nawet nie wiedziałam kiedy zlizała mi tusz i cały dzien nieświadoma chodziłam rozmazana po szkole hahaa
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

tusz do rzęs

Post autor: PALATINA »

Moje reagują podobnie, ale ja tuszu rzadko uzywam.
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

tusz do rzęs

Post autor: moni »

Moja szczura reaguje na cień do oczu.Jak nie daj Boże jest w jego pobliżu to nie można jej oderwać.Zaczyna go natychmiast zjadać.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
koteczek
Posty: 468
Rejestracja: sob gru 20, 2003 9:13 pm

tusz do rzęs

Post autor: koteczek »

a moje obgryzaja mi lakier z paznokci jak mam pomalowane... a jak mialam kiedys tipsy to musialam je sobie szybko odkleic bo mi kawalek odgryzly!! :?
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

tusz do rzęs

Post autor: ESTI »

Hehe moje zainteresowane wszystkim co mam na sobie, albo jak tylko coś robię to one od razu są przy mnie. ;)
Więc próby skubania moich rzęs...hmm poprostu im na to nie pozwalam, bo bym była już bezrzęsna. :D
Obrazek
Chips
Posty: 57
Rejestracja: czw lip 08, 2004 6:27 am

tusz do rzęs

Post autor: Chips »

Moje szczury przyklejają się na stałe, kiedy mam pomalowane paznokcie, ale kiedy mam jakiś krem na twarzy. Nie pozwalam im tego oczywiście jeść, ale widać, że strasznie ciekawią je wszystkie rzeczy, których zapachów nie znają na codzień...
..: Ze mną: Bucik, Agutek, Szyszka (ur. 7.07.2004) i Przesterek (adoptowany 1.09.2004) :..

..:: Był ze mną: Chips , tatuś ww szczurków("Chipsik", "Pysiek", "Potworek"); odszedł 30.05.2005 ::..
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

tusz do rzęs

Post autor: Eruntale »

czytajac te wypadki, ciesze sie ze sie nie maluje :lol:
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

tusz do rzęs

Post autor: PALATINA »

Czasem nie trzeba sie malować!
Miałaś kiedys zabandazowany palec???
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

tusz do rzęs

Post autor: Ania »

Hehehe nie, żebym była złośliwa ale odczytałam to jako, że malujesz się, żeby odciągnąć uwagę od zabandażowanego palca :D
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”