[CIAŁO WŁAŚCICIELA] dobiera sie do oczu, uszu ,nosa...

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

tusz do rzęs

Post autor: PALATINA »

Jak już mówiłam, rzadko sie maluję, bardzo rzadko...
ale gdy mam na palcu plasterek albo bandarz, to się całe stado rzuca na mnie z zębami!

Tak więc jesli chcecie odciągnąć uwagę szczurków od Waszych rzęs, to bandazujcie palce! (Aniu, w drugą stronę bedzie lepiej). :wink:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

tusz do rzęs

Post autor: Ania »

No no, ale byłam blisko ;)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

tusz do rzęs

Post autor: Mageda »

Palatina masz rację. Zawsze jak się skaleczę i mam paluch przewiązany bandażem, albo chociażby plaster to moja Zuźka odrazu rzuca się na palec i ciaaaap :)
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

tusz do rzęs

Post autor: moni »

Kiedyś pamiętam, jak dobrały się do mojego zabandażowanego palca, to stwierdziłam,że poczekam i zobaczę co zrobią.Otóż bandaż został poprzegryzany, ściągnięty z palca i zawleczony do klatki.Tam poddały go dalszej obróbce.
Niestety musiałam im przerwać zabawę, bo Altacet, którym bandaż był nasiąknięty dobrze by im nie zrobił.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

tusz do rzęs

Post autor: PALATINA »

Przezyły by ten Altacet -Benjamin miał okłady z tego robione, gdy mu pysiol urósł do niespotykanych rozmiarów (miał wtedy ten ropień policzkowy). Pilnowałam, żeby nie zlizywał, ale nie do końca sie udawało.
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

tusz do rzęs

Post autor: moni »

No ja właśnie nie byłam pewna czy im nie zaszkodzi dlatego zabawa musiała się szybko skończyć.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

tusz do rzęs

Post autor: PALATINA »

Na opakowaniu jest napisane, żeby unikać kontaktu z błonami śluzowymi. Bałam sie, że Beniowi cos się stanie, gdy się będzie mył, ale na szczęście nic mu nie było.
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
endru_
Posty: 326
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:58 pm

argh, precz od ust!

Post autor: endru_ »

Hmmm... u mnie taki nałóg ma tylko Yoko, u reszty nie zauwazylem. Ale najczesciej dobiera sie do moich ust i lubi moja sline :P Jezeli nie mam sliny na ustach to odrazu odchodzi a jak jest to spija :P Ale nie przeszkadza mi to :P

Moje szczurki :)
Xiao II/Luty 2004 (data umowna)
Yoko II/Kwiecień 2004 (data umowna)
Lulu Lipiec 2004 (data umowna)
Riku Siepień 2004 (data umowna)
Bajlamor ; Błyskawica ; Puzel - ur. 19 Września 2004 r. :D
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

argh, precz od ust!

Post autor: Lulu »

hmmm.... moj Osama ma jeszcze inny nawyk, ktory niestety wiaze sie tez z naszymi buziakami...

otoz ulubiona jego zabawa jest probowanie zabrania mi moich kolczykow... niestety one sa mocno przymocowane do ciala i nigdy mu sie to nie udalo... a kazda jego proba dla mnie jest raczej bolesna...

kiedy przychodzi dac buzi, to najpierw polize usta, pozniej chce sie napic sliny.... i jest taki kochaniutki jak nigdy - nawet mnie nie drapnie.... zabawa zaczyna sie wtedy jak uda mu sie zlapac za kolczyk w jezyku.... auuuu :(
Awatar użytkownika
majlena
Posty: 163
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:24 pm
Lokalizacja: Łódź

argh, precz od ust!

Post autor: majlena »

moja Figunia mi tak nie robi
zauwazylam tylko wachanie!
ale moze to sie zmieni
nie ma nic przeciwko :]

jak by moj facet sie o tym dowiedzoial to by powiedzoial ze jestem glupia
on jest bardzo przeciwny.. jedzeniu razem ze zwierzakiem a tym bardziej takim buziakom ojjjj.. :P
-> bRATki: 2twistery, 3kreciki, fragles i sobotwór
Rurka, Limonka, Trumpusia, Arbuzia, Dywan, Pułapka i Duszka
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka i ...

-> gRATki od bRATki, czyli wyposażenie do szczurzej klatki
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

argh, precz od ust!

Post autor: pomarańczowy jelcz »

No widze,ze jednak Groszek nie jest jakims odosobnionym przypadkiem,recydywista ;] rodzice jednak uwazaja,ze to niehigieniczne i powoduje przenoszenie wielu chorobsk,a moj chlopak-teraz sie przyzwyczail,kiedys byl zazdrosny :lol:
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

tusz do rzęs

Post autor: pomarańczowy jelcz »

[quote="koteczek"]a moje obgryzaja mi lakier z paznokci jak mam pomalowane... [/quote] tak... Groszek zawsze zdrapuje zebami odzywke do paznokci lub probuje zlizac szminke ochronna,a tak poza tym,to kilka razy probowal mi zabrac koraliki, pierscionki lub kolczyki,wlokac je ze soba do klatki.
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

tusz do rzęs

Post autor: Anita »

plastry to był przysmak mojego szczurcia...
całe szczęście, że się nie maluję... jeszcze ;)
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

tusz do rzęs

Post autor: Masterton »

Moje natomiast reagują na srebro na palcach i na kolczyki. Jak zobaczą pierścionek to łapią w łapki w ciągną razem z palcem do klatki.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

tusz do rzęs

Post autor: Lulu »

heh... o tym to ja juz chyba gdzies pisalam... jak Osama probuje mi zabrac moje liczne kolczyki :)
pierscionki zreszta tez...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”