Zmiana zachowania :(

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Lisa___Rowe
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 29, 2016 11:25 am

Zmiana zachowania :(

Post autor: Lisa___Rowe »

Witajcie.
Mam dwie szczurzyce- Kropkę i Kreskę od kilku tygodni, około miesiąc. Nie sprawiały problemów, mimo że od początku były nerwowe. Względnie oswojone już po 2 tygodniach, chętnie przesiadywały pod bluzką, na ramieniu, chociaż ciągle musiały chodzić i obwąchiwać, podgryzały palce,lizały no i generalnie byliśmy na dobrej drodze. Jednak ostatnio tj może ze 3 dni temu szcurki zacżeły być bardzo nerwowe. Po wzięciu na ręce latają po mnie jakby chciały uciec, Kreska już kilkakrotnie obsiusiała mnie, a pod bluzką znalazłam inne nieprzyjemne rzeczy ::) , kiedy włoże je do klatki siedzą jeszcze przez dłuższą chwilą na jednym meijscu i się trzęsą. Na początku myślałam że to dlatego że prę dni temu probowałam im założyć szelki i smycz, ale widząc wyraźną niechęć, przestałam. Ale zeby tak długo się tym stresowały? Wydaje mi się z e chodzi o coś innego.... Pooomoooocy :-\
Molciak
Posty: 29
Rejestracja: śr mar 09, 2016 12:52 am

Re: Zmiana zachowania :(

Post autor: Molciak »

Szelkom stanowcze nie.
A co do zachowania. Ile dziewczyny mają? To może być rujka! :) Moje panie gdy mają rujkę to właśnie dostają takiego "kopa" i biegają jak oszalałe, gdy próbuje je podnieść to czuję jak napinają wszystkie swoje mięśnie, a jak dadzą rady mi się wymknąć to trzęsą się i dosłownie "trzepoczą" uszkami. :)
Moje dziewczynki, Aiko, Naomi, Bella i Pipi <3.
+Szary :-* ::)
Za tęczowym mostem: moja kruszynka Biały-Lucky. [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”