Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: douchee »

Chodzi mi o pewne ich zachowania i zwyczaje... Wszyscy wiemy, co w nich kochamy, a czego nie lubimy :?: Pomijam takie sytuacje jak :
ObrazekObrazek

pogryzioną pościel... Ja np. nie cierpię, gdy Cola wspina się po moich nogach, gdy stoję... Włazi pod spodnie i po rajstopach na samą górę próbuje się dostać... Jak to boli :!:
Ostatnio zmieniony pn lut 28, 2005 7:56 pm przez douchee, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
foka_z_zakonu
Posty: 244
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 11:00 pm

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: foka_z_zakonu »

hym... musze sie zastanowic.. juz wiem, nieznosze jak Tymek spacerując po biurku ociera sie o myszke zostawiajac hektolitry siuśków, ktore potem ja przez przypadek "powycieram" ręką :? i to samo tyczy sie pilota :|

:wink:
Tymuś - R.I.P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: maka »

wspinanie to jeszcze wytrzymuje,ale te sikanie po nie to lekka przesada...........heheheeh
wszystkie 4 szczurki leja ma moje rece......ciekawe gdzie one to mieszcza tyle tego jest.........
jak koncze spacerek z ostatnimi "szczuńciami" to pachne jak toaleta miejska........fuuu blehhhhh!!! :twisted: :twisted: :twisted:
dobrze ze sie nie zapominam i nie oblizuje paluchow..............eh :(
moze ktos wymysli na coto moze sieprzydac....moze jakas maseczka cud......heheheh,oklady,mozna by zarobic :wink:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: limba »

Tja...Ja tez nie lubie tego sikania na rece...I jeszcze nie lubie jak dziewuchywspinaja sie na najwyzsza polke regalu gdzie mam gliniane zwierzatka....zyrafa juz stracil ucho i ogon...ja je sciagam a one bieeeegiem wracaja...i taka fajna zabawa...pomijam juz proby gryzienia kabli ktore doprowadzaja mnie do palpitacji serca i bujanie sie na obrazkach wiszacych na scianie...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Masterton »

Ja najbardziej nie znoszę siusiania pod siebie, a wszystkie moje ogony tak robią. Wszystko inne dzielnie znoszę :roll:

Jeszcze jedno, siusianie z najwyższej półeczki niby w kącik, ale tak naprawdę na podłogę, bleh
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Dixi »

Ja nienawidze jak szczura tarabani mi po klatce, robi taki halas przez cala noc, ze spac nie sposob!!! I niestety nie pomaga moje ostrzezenie - juz jej mowilam, ze jak bedzie tak halasowac to zrobie z niej sajgonke....ale ona ma to pod ogonem co mowie do niej :(
Pozdrawiam,
Aguśka
Miang
Posty: 27
Rejestracja: pn lis 08, 2004 4:20 pm
Lokalizacja: Łódź

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Miang »

poza tym co juz wymienione wyżej nie cierpię jak zawijam mokre włosy w ręcznik żeby wyschły a małpy włażą mi w środek tego turbanu
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: lajla »

[quote="douchee"] Ja np. nie cierpię, gdy Cola wspina się po moich nogach, gdy stoję... Włazi pod spodnie i po rajstopach na samą górę próbuje się dostać... Jak to boli :!:[/quote]

niech Ci tak wejdzie, ale bez rajtek :twisted: to jest dopeiro bol :wink: :twisted:

ja tych kropelek tez nie lubie :d ale u mnie zazwyczaj to sa doslownie 1-3 kropelki... ale nie lubie tego, wiec na to niepozwalam...

aaaah i nie lubie gdy Floyd, wibija mi pazurki do wargi... eeeh starasznie tego nielubie :evil:
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Agata »

Sikania po kanapach i krzesłach... Tego nienawidzę najbardziej. No jak sika na mnie to też nie jestem zadowolona... :roll:
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Karolina
Posty: 157
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:53 pm

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Karolina »

Ja nie lubię gryzienia moich rzeczy jak:pościeli, książęk :!: , ciuchów :!: (nie wspomne o brakującej połowie łóżka). Inne da się znieść :wink:

No możę jeszcze tego ze ode mnie uciekaja :twisted:
TAJNE FORUM
Kruszaczek=1.10.2003-19.09.2005 :(
Perpeć=tylko dwa dni u mnie :(
<:3 Maleństwo )~~
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: douchee »

Jeszcze czegoś nie lubię... Gdy upierdliwie gryzie moje skarpetki, które są na stopach - udaje jej się wtedy ugryźć mnie np w palec albo inną część stopy... Jejku, jaki ona ma gryz :!: Ja ją zabiorę, a ona z powrotem i od nowa...
:)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Najbardziej nie lubie pogryzionych kabli i poscieli, ktore musze potem ukrywac przed rodzicami...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: ESTI »

i jak mi sikają na laptoka...bardzo się wtedy nie kochamy...;)
Obrazek
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: moni »

Gyzienie wszystkiego
Sikanie pod siebie
Zostawianie rządku kropelek za sobą

Doprowadza mnie to do furii :evil:
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Anita »

Ja wszystko w nich kocham ^^


No, może oprócz sikania OBOK kuwety, którą specjalnie postawiłam, by do niej sikały, gdy na spacerku im się zachce, pogryzionych zasłon (zdemaskowane ostatnio przez mamę...), pogryzionej pościeli, zasikanych i pogryzionych książek...

Ale wzrusza mnie bardzo, gdy wieczorem, zanim położe się spać, macham kołdrą, żeby ją przewietrzyć i wysypują się spod niej tony ziarenek pieczołowicie wyniesionych z klatki... spiżareczkę sobie robią moje zaradne panny :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”