Porażenie prądem

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Goffer
Posty: 5
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 9:12 am

Porażenie prądem

Post autor: Goffer »

Mój szczur właśnie ugryzł kabel od włączonego piekarnika. Był lekki huk, szczur odbiegł. Wysadziło korki. Romek na podpalone kilka wąsików i malutki kawałeczek sierści przy pyszczku, nie ma ranki. Normalnie biega i je. Powinnam iść od razu do weterynarza? Nie ukrywam że wolałabym nie zostawiać mieszkania, gdyby coś się teraz jeszcze stało, w przeciwnym razie juz dawno byłabym u weta.
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Porażenie prądem

Post autor: Wilczek777 »

To, że nie ma obrażeń zewnętrznych nie oznacza, że jest wszystko ok.
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Porażenie prądem

Post autor: smeg »

Moją szczurzycę też kopnął kiedyś prąd - nadepnęła na kabel od lodówki, nadgryziony przez innego szczura. Miała oparzony tylko palec w tylnej łapce, który po kilku dniach jej odpadł, a rana zagoiła się bez śladu. Nic więcej jej się nie stało. Na wszelki wypadek poszłabym na Twoim miejscu jutro do weterynarza (ze swoją też byłam), żeby sprawdzić, czy wszystko jest ok.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Goffer
Posty: 5
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 9:12 am

Re: Porażenie prądem

Post autor: Goffer »

Właściwie pół godziny po zadaniu pytania bylismy juz u weta. Dostał zastrzyk przeciwwstrząsowy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”