SPS przejął sprawę szczurków - WAŻNE

Najnowsze informacje związane ze szczurami z Interwencji. To forum jest moderowane, co znaczy, że wszystkie posty czekają na akceptację Moderatora. Tu nie zadajemy żadnych pytań i nie komentujemy!
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

SPS przejął sprawę szczurków - WAŻNE

Post autor: ajlii »

W dniu 17 maja SPS przejął oficjalnie od TOZ-u sprawę opieki i adopcji szczurków z interwencji 10.05.
Powody takiej decyzji zostaną przedstawione później.

Od tego dnia proszę o NIE kierowanie się w sprawie adopcji lub pomocy do Oddziału Warszawskiego TOZ-u.
Jedynymi osobami obecnie uprawnionymi do podejmowania decyzji w sprawie szczurów z interwencji z jestem ja - Maja Strzelecka (ajlii), Ola Siwaszek (gryzaj) oraz przedstawiciel prawny SPS - Grzegorz Strzelecki (jubu). Gryzaj i ja posiadamy uprawnienia inspektorskie.
Uprawnienia do koordynacji akcji zostały nam przyznane przez Zarząd Główny - żaden inny inspektor lub członek TOZ-u NIE MA PRAWA podejmować decyzji w sprawie szczurów z w/w interwencji (jeśli coś takiego będzie miało miejsce - proszę o pilny kontakt!)

Wszystkie osoby które dotychczas dokonały adopcji lub przyjęły szczury w depozyt od TOZ-u - PROSZĘ O KONTAKT.
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

RE: SPS przejął sprawę szczurków - WAŻNE

Post autor: Viss »

Bardzo prosimy też o pieniądze, ponieważ wraz z przejęciem sprawy wszystkie koszty pokrywać będzie tylko SPS.
Każdy datek się liczy i za każdy jesteśmy baaardo wdzięczni!
I am not from your tribe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”