RE: PROSZE WYPELNIAC I WYSYLAC UMOWY ADOPCYJNE DO SPSu!!!

Najnowsze informacje związane ze szczurami z Interwencji. To forum jest moderowane, co znaczy, że wszystkie posty czekają na akceptację Moderatora. Tu nie zadajemy żadnych pytań i nie komentujemy!
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

PROSZE WYPELNIAC I WYSYLAC UMOWY ADOPCYJNE DO SPSu!!!

Post autor: Viss »

Wszystkich bardzo proszę o pamiętanie i pilnowanie, żeby umowa adopcyjna została wypełniona, podpisana przez osobę pełnoletnią i wysłana do SPSu!!
Wypełnienie odpowiedniej umowy zajmuje tylko chwilę, a dla SPSu jest to sprawa niemal priorytetowa. Jeśli nie dostaniemy wszystkich umów będziemy mieć poważne problemy.
Wszyscy którzy szczurki mają już u siebie są proszeni o jak najszybsze dopełnienie formalności.
Tym, którym wypełnienie umowy sprawi jakieś problemy jestem chętna i gotowa pomóc, proszę się zgłaszać do mnie, a nie do gyzaj, czy ajlii, one mają i tak masę roboty non-stop :) . Mój mail to: vis-senna@o2.pl, gg: 5979359

Umowy są tu:
http://szczury.org/viewtopic.php?t=16148


OSOBY UPRAWNIONE DO PODPISYWANIA UMÓW ADOPCYJNYCH I DEPOZYTOWYCH W POLSCE:

POZNAŃ - ayumi
KRAKÓW - mysikrolik
TRÓJMIASTO - turybiusz, jej kol z TOZu, xTVRx
SZCZECIN - Ania i yss
WARSZAWA - gryzaj, zjawa, aniaS, Viss, AngelsDream, ajlii, jubu
Ostatnio zmieniony czw maja 24, 2007 11:08 pm przez Viss, łącznie zmieniany 1 raz.
I am not from your tribe.
AniaS
Posty: 50
Rejestracja: pn lip 10, 2006 8:30 am

RE: PROSZE WYPELNIAC I WYSYLAC UMOWY ADOPCYJNE DO SPSu!!!

Post autor: AniaS »

Viss, jak dopilnować, żeby umowa adopcyjna została poprawnie wypełniona i odesłana w sytuacji, gdy ekspediujemy szczurki z interwencji do innych miast? Z moich czterech na przechowaniu 3 czekają na transport do Poznania i Gdańska. Nie jestem w stanie dowieźć ich osobiście i dopilnować formalności.
I wśród owadów są zbączenia...
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

RE: PROSZE WYPELNIAC I WYSYLAC UMOWY ADOPCYJNE DO SPSu!!!

Post autor: odmienna »

właśnie- jeśli jak mam nadzieję uda mi się przygarnąć Szczurzyska- to prawdopodobnie będzie to za czyimś pośrednictwem- kto i z kim ma wtedy tę umowę spisać??? ja mogę ją wydrukowac, podpisać i wysłać na podany adres( choć już czuję na plecach oddech prokuratora ;)) ale ma być w "dwóch jednobrzmiących..." Swoją drogą, skoro umowę ma podpisywać osoba pełnoletnia a wśród szczurolubów jest sporo nastolatków- to punkt 5 zobowiązania jest niedoobronienia :)
Obrazek
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

RE: PROSZE WYPELNIAC I WYSYLAC UMOWY ADOPCYJNE DO SPSu!!!

Post autor: gryzaj »

odmienna
jesli osoba jest niepelnoletnia, to umowe podpisuja rodzice.
co do podpisywania w innych miastach - gdzie dokladnie? SPS ma macki w wielu miejscach :P
Obrazek Obrazek
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

RE: PROSZE WYPELNIAC I WYSYLAC UMOWY ADOPCYJNE DO SPSu!!!

Post autor: Viss »

OSOBY UPRAWNIONE DO PODPISYWANIA UMÓW ADOPCYJNYCH I DEPOZYTOWYCH W POLSCE:

POZNAŃ - ayumi
KRAKÓW - mysikrolik
TRÓJMIASTO - turybiusz, jej kol z TOZu
SZCZECIN - Ania i yss
WARSZAWA - gryzaj, zjawa, aniaS, Viss, AngelsDream, ajlii, jubu


wszelkie pospisy musza byc oczywiscie uzgodnioze z gryzaj!
Ostatnio zmieniony czw maja 24, 2007 11:14 pm przez gryzaj, łącznie zmieniany 1 raz.
I am not from your tribe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”