RE: Przygarnę 2 samce-Poznań

Tu pisz, jeśli możesz wziąć na stałe, mieszkasz w Warszawie, bądź masz transport.
Kora
Posty: 139
Rejestracja: pt lis 17, 2006 3:40 am

Przygarnę 2 samce-Poznań

Post autor: Kora »

pisałam, pisałam i w końcu Korek wlazł na klawiaturę i zmazał mi cały tekst, więc streszczam - zaadoptuję 2 samce(rasa, umaszczenie nie ważne) kocham moich braci ogonów i każdemu dam smakołyki, klatkę i miłość bo nie wyobrażam sobie życia bez naszych szczurastych przyjaciół :loverat:

Nie mam nic przeciwko by osoba oddająca przyszła i poznała mnie, moje łobuziaki czy zobaczyła, w jakich warunkach będą miszkac podopieczni.
Mogę podpisać każdy papierek adopcyjny, i z miłą chęcią zaproszę każdego "dawcę" >ale taka jest prawda.
Czekam na małych przyjaciół.
Ps.: Wiek szczuraska nie ważny.

Ps2.:cytatAnia"Ratujemy kilkaset szczurów - zbieramy pieniążki, klatki, sciółki! PILNE!

Sytuacja jest pilna i tragiczna. Nie ma domów tymczasowych, nie ma klatek, ściółek, wystarczającej ilości karmy, poideł, miseczek. Wszystkie szczury są pod opieką weterynarza ale wszystko kosztuje.

W SPRAWIE WSZELKICH DARÓW DZWONIMY: do Viss, tel: 604 123 634
W SPRAWIE DOMÓW TYMCZASOWYCH DZWONIMY: do gryzaj, tel: 505 143 764
Potrzebne jest dosłownie wszystko."

---------Najchętniej przyjme najbardziej potrzebujące.
Ostatnio zmieniony śr maja 16, 2007 3:23 am przez Kora, łącznie zmieniany 1 raz.
"Pomyśl czasami o cierpieniu, którego wolisz nie widzieć"
Arwena
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 16, 2007 4:04 pm

RE: Przygarnę 2 samce-Poznań

Post autor: Arwena »

hej mam dwa malce do oddania. jestem z trojmiasta:)



Arwena to jest dzial adopcji szczurow z interwencji Tozu w Warszawie.
limba81 mod
Ostatnio zmieniony czw maja 17, 2007 11:46 am przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
zanim mi coś powiesz, zastanów sie. Odpowiedź może być bolesna:)
AniaS
Posty: 50
Rejestracja: pn lip 10, 2006 8:30 am

RE: Przygarnę 2 samce-Poznań

Post autor: AniaS »

Ja już złożyłam Korze na pw ofertę adopcji dwóch chłopaków z interwencji. Wszystko wydaje się zależeć od zorganizowania transportu. Ja nie mam możliwości dowiezienia ogonków do Poznania.
I wśród owadów są zbączenia...
Zablokowany

Wróć do „Przyjmę na stałe”