RE: !!! SZUKAM Wrocław - dwie SAMICZKI 1.husky i DRUGIEJ SZUKAM !!!

Tu pisz, jeśli możesz wziąć na stałe, mieszkasz w Warszawie, bądź masz transport.
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

Wrocław - dwie SAMICZKI - husky i albinoska

Post autor: Anza »

Zmieniam temat troche, ponieważ niestety jedna ze szczurek, które chciałam została już zarezerwowana, a druga okazała się samcem :cryrat:

Biore samiczke po porodzie (husky) i do niej chce dobrać jeszcze drugą - możliwie jak najmłodszą, ale chyba całkiem maleństwo to nie może być bo tamta jest 'po przejściach' i ponoć troche dominantka?

W spisach jest tak namotane, że ciężko coś zrozumieć i wyodrębnić sobie tego jedynego, który ze mną zamieszka, więc pisze tutaj z prośba o pomoc.

Potrzebuje młodą samiczke [size=x-small](chyba 2-3 miesiące już mogą być?)[/size] o umaszczeniu husky, agouti kaptur, albo kolorowy albinosek... miło było by mieć możliwość wyboru - zobaczyć na zdjęciu jeszcze na co się decyduje? :loverat:

Czekam na jakiś odzew - bo ja już się tak zamotałam w tym, że już nic nie kumam :upsrat:
Ostatnio zmieniony śr cze 27, 2007 9:07 am przez Anza, łącznie zmieniany 1 raz.
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
San
Posty: 30
Rejestracja: sob maja 12, 2007 5:22 pm

RE: !!! SZUKAM Wrocław - dwie SAMICZKI 1.husky i DRUGIEJ SZUKAM !!!

Post autor: San »

Huhu

po 1 sze - co to koloroy albinosek O.o
po 2 gie, czy jesli samica po porodzie to z maluchami? Jesli tak to bierz ja i jedna z coreczek - wiezi rodzinne nie powinny zachecac do ataku ;)
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

RE: !!! SZUKAM Wrocław - dwie SAMICZKI 1.husky i DRUGIEJ SZUKAM !!!

Post autor: Anza »

po 1'sze - wiele albinosków ma sierść w jakimś kolorze (przeważnie jasną) - miałam już taką kapturową, beżową albinoske i była bardzo fajna :-)

po 2'gie - samica jest po porodzie, ale wszystkie młode były martwe (albo takie sie urodziły, albo wszystkie zmarły w nocy, bo rano żywych już nie było :-()

Dalej szukam jakiejś rozsądnej pomocy - może ktoś kto ma sciury się odezwie?
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: !!! SZUKAM Wrocław - dwie SAMICZKI 1.husky i DRUGIEJ SZUKAM !!!

Post autor: Sheila »

po 1 - albinos oznacza calkowity brak pigmentu: biala siersc, jasnoczerwone oczka (pink). Jesli byl bezyk, to to juz nie jest albinosek ;)
po 2 - sa szczurki z interwencji, jest caly dzial o tym, zawsze mozna zalatwic transport do innych miast ze stolicy... pomiedzy setka na pewno cos znajdziesz ;)
Obrazek
zjawa
Posty: 181
Rejestracja: wt mar 01, 2005 11:51 pm

RE: !!! SZUKAM Wrocław - dwie SAMICZKI 1.husky i DRUGIEJ SZUKAM !!!

Post autor: zjawa »

Anza, a Ajli ma tylko jedną samiczkę?? Nie ma jakichś innych np. też po porodzie?
Anza
Posty: 85
Rejestracja: pt maja 18, 2007 10:56 am

RE: !!! SZUKAM Wrocław - dwie SAMICZKI 1.husky i DRUGIEJ SZUKAM !!!

Post autor: Anza »

No tu na forum jest strasznie namieszane z tymi szczurasami - ale postaram się napisać do tych, któży docelowo ponoć mają sciurasy jakie mogły by mnie interesować :-)
Mori - odratowana ze 'złego' sklepu ;o)
...dwie kluchy z interwecji, Cave i Rouge, już u mnie!!!
Jumper[*], Kena[*], Vicky[*], Raven[*] ;(
+ Hacker;* (golden retriever) oraz Szajbus i Poison (ptaszniki)
Zablokowany

Wróć do „Przyjmę na stałe”