RE: Przyjmę na stałe samczyka

Tu pisz, jeśli możesz wziąć na stałe, mieszkasz w Warszawie, bądź masz transport.
Eter
Posty: 60
Rejestracja: czw cze 28, 2007 9:42 am
Kontakt:

Przyjmę na stałe samczyka

Post autor: Eter »

Moj anons
Dzięki uprzejmości jednej z Forumowiczek, miałabym transport z Warszawy 30 lipca, w godzinach późnowieczornych/nocnych, z dworca PKP. Czy któryś z wolnotariuszy pofatygowałby się o tej porze i przekazał "paczkę" kurierowi?
Chętnie przyjme pod swój dach jednego lub dwa szczurki, niekoniecznie młode (byle niezbyt dominujące, bo nie wiem jaka bedzie reakcja mojego Maksia). Umaszczenie szczurka jest mi obojętne, może być nawet ten najbrzydszy ;), pokryję koszt transportówki.
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

RE: Przyjmę na stałe samczyka

Post autor: Basial »

Cześć Eter. Jest tyle szczurków w dziale "Mam szczurki na przetrzymaniu - szukam im domu". Może tam któryś zdobędzie twoje serce?
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Eter
Posty: 60
Rejestracja: czw cze 28, 2007 9:42 am
Kontakt:

RE: Przyjmę na stałe samczyka

Post autor: Eter »

Szczurek jaki by nie był, już znalazł moje serce, które na niego czeka :) Nie jestem wybredna, nie zależy mi na jego wygladzie. Dałam mój anons w tym dziale, bo wiem że szczurków jest dużo, ale termin dostarczenia go na dworzec jest kłopotliwy. Liczę na łaskawośc wolnotariuszy- nocnych Marków.
Kto pierwszy ten lepszy?
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

RE: Przyjmę na stałe samczyka

Post autor: ajlii »

Możesz napisać o który dworzec chodzi? Dostarczenie na Wschodni to nie problem (mieszkam blisko). I która godzina wchodzi w grę? Na Centralny z Pragi jest bardzo utrudniony dojazd.
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Zablokowany

Wróć do „Przyjmę na stałe”