Gdańsk (4 samiczki)

Tu pisz, jeśli możesz wziąć na stałe i jesteś w trakcie poszukiwania transportu.
Awatar użytkownika
xTVRx
Posty: 81
Rejestracja: ndz gru 10, 2006 11:18 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Gdańsk (4 samiczki)

Post autor: xTVRx »

Aktualizacja z dnia 14 maja:
Tak, chęć adopcji jest aktualna... panienki: 2 x husky, 1 x albinos, 1 x czekoladka lub agouti/agouti hooded. Najlepiej jak najmłodsze, chociaż i starsze dostaną opiekę.
(mod)



Witam...
Mogę na stałe przygarnąć jedną lub dwie panienki, no najwyżej trzy :D. Posiadam już piątkę, więc jeden/dwa/trzy dodatkowe pyszczki do wyżywienia nie robią różnicy wielkiej. Posiadam dwie duuże klatki oraz jedną mniejszą; duży pokój stanowi dodatkową przestrzeń rekreacyjną. Posiadam trzy kapturki, czarnulkę i albinoskę, więc te kolorki odpadają; wolałbym 'czekoladki, ..., aguti i husky', oczywiście tylko panienki.
Mam kilka luźnych złotych, więc mogę zadbać o leczenie maleństw.

Wyczytałem, że lahjabanse co tydzień jeździ na trasie Warszawa-Wrocław, jeśli się z Nią dogadam aby przewiozła ciurasy tak aby Kali je przewiozła dla mnie Wrocław-Gdańsk, to może adopcja się uda xDDDDD

W poniedziałek postaram się przesłać kilka złotych na konto.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony pn maja 14, 2007 9:52 am przez Vella, łącznie zmieniany 1 raz.
Michał a.k.a. xTVRx
Piercing, Dreadlocks & Bamboo Jewellery - since 1998
www.xtvrx.com | www.wikipedia.modyfikacje-ciala.pl
Awatar użytkownika
xTVRx
Posty: 81
Rejestracja: ndz gru 10, 2006 11:18 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Gdańsk (4 samiczki)

Post autor: xTVRx »

[quote="szczurkioli"]
To lista zrobiona przez Angels :



Zauważcie,że nie ma już młodych samiczek chyba ,że na SSGW.
[/quote]

Kto wie jakie są tam sciurasy... okazało się, że kolejni współlokatorzy chcą mieć panienki.. zatem cztery bym wziął, najlepiej husky x 2, albinos i 1 o nieustalonej barwie...Cały dom w szczurach będziemy mieli, czy to nie cudowne? :D
Ostatnio zmieniony pn maja 14, 2007 6:20 am przez Vella, łącznie zmieniany 1 raz.
Michał a.k.a. xTVRx
Piercing, Dreadlocks & Bamboo Jewellery - since 1998
www.xtvrx.com | www.wikipedia.modyfikacje-ciala.pl
San
Posty: 30
Rejestracja: sob maja 12, 2007 5:22 pm

RE: Gdańsk (4 samiczki)

Post autor: San »

Hej Nakasha podobno organizuje transport...
Jak tam kontakt z Lila?
Zablokowany

Wróć do „Przyjmę na stałe - gdy znajdę transport”