RE: WROCŁAW, przyjmę samiczkę na stałe

Tu pisz, jeśli możesz wziąć na stałe i jesteś w trakcie poszukiwania transportu.
gosikf
Posty: 14
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 9:03 pm

WROCŁAW, przyjmę samiczkę na stałe

Post autor: gosikf »

Chętnie przyjmę jedną z samiczek na stałe do ciepłego domku pełnego mołości dla szczurów. Sama posiadam trzy i miejsca znajdzie się jeszcze dla jednego:) Poza tym mam klatkę do której mogę przyjąc dwa inne na tymczas. Zaraz ogłoszę się w transporcie, bo niestety nie mam jak zabrac szczurzynek...

Z pozdrowieniami
Gosia

p.s z niecierpliwością czekam na odpowiedzi, i transport:)
gosikf
Posty: 14
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 9:03 pm

RE: WROCŁAW, przyjmę samiczkę na stałe

Post autor: gosikf »

Tutaj zamieszczam dokładny opis, bo chyba jest potrzebny:

NA STAŁE-przyjmę samiczkę, najlepiej husky, młoda, może byc albinoska. Nie może chorowac na coś zakaźnego gdyż sama mam w domu szczurki, to takie oczywiste chyba:)

NA TYMCZAS- najlepiej dwie młode samiczki gdyż mam dwie mniejsze klatki poza tą dla tej którą przyjmę na stałe i moich szczurków. Dlatego dwie małe samiczki zmieszczą się spokojnie w mniejszej klatce niżeli dwa duże samce.
Przewidywany okres tymczasowego pobytu szczurków- do dwóch miesięcy!

Szczury będą miały zapewnione do tego czasu: pokarm, klatkę, zawsze świerzą wodę, stały kontakt z człowiekiem oraz spacerki po biurku i łóżeczku pod stałą kontrolą:)
gosikf
Posty: 14
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 9:03 pm

RE: WROCŁAW, przyjmę samiczkę na stałe

Post autor: gosikf »

Oferta jest teraz pod znakiem zapytania, bo szykuje mi się tymczas dla bardzo potrzebujących samic znalezionych we Wrocławiu. Teraz przebywają u osoby, która je znalazła na TRAWIE!!! Są to domowe szczury więc to dziwne. Ta osoba już nie chce tych szczurów bo jej śmierdzą. Podejrzewam, że to nie jest przypadek i, że to jej szczury tylko nie umie wyadoptowac po ludzku. Musi zmyślac i brac za serce, że wyrzuci zpowrotem. Ile jeszcze szczurków? Ile tych, o których nie wiemy? Kolejny przykład ludzkiej głupoty!!!
Ostatnio na spacerze z psami, znalazłam, a właściwie psy znalazły martwego już szczrka. Też domowy z czarnym grzbietem. Żarły go robale. Wykopałam dołek bo było to w lesie i zakopałam scurka. Przynajmniej miał pogrzeb a nie tak sobie leży na ziemi...

Smutne...:cryrat:

Jutro mam nadzieję się wyjaśni, albo poszukam tymczasu u kogoś innego(?)
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

RE: WROCŁAW, przyjmę samiczkę na stałe

Post autor: gryzaj »

gosik to daj znac co i jak
Obrazek Obrazek
gosikf
Posty: 14
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 9:03 pm

RE: WROCŁAW, przyjmę samiczkę na stałe

Post autor: gosikf »

No więc tak: Z tymi szczurami i tą kobietą się wyjaśniło. Przyszłam do niej po te szczurki. Okazało się, że ma jeszcze 5 innych. Zabrałam te dwa i jeszcze dwa. Spytałam się czy zabrac, że może nie daje sobie rady, a ona na to, że TAK!:shock:To wzięłam. Dzięki wspaniałej organizacji udało mi się wyadoptowac te szczyrki. Poszły 2 do jednego domu, i 2 wrzuciłam na tymczas do znajomej:-)Nigdy nie udało mi się tak szybko zadziałac. Wystarczyły ogłoszenia na całej dzielnicy i na dworcu. U siebie nie zostawiłam żadnego żeby zrobic miejsce dla szczura z interwencji. Wiem, że moja zmiennośc może doprowadzac do szału ale to nie moja wina, że jak ktoś mi powie o jakichś pogłoskach w sprawie zwierząt, to zaraz to sprawdzam. Dodatkowo ostatnio w sklepie zoologicznym zobaczyłam coś przerażającego. Ok 40stu szczurów, w wieku od jednego dnia na oko, do roku. Napisałam do TOZ i czekam. Dlatego mam urwanie głowy, i takie wahania miały miejsce...

Gryzaj ja nie wiem w końcu od kogo brac, i jaką szczurzynkę. Może ty mi doradź:smykrat:Są samiczki husky-bardzo bym chciała. Umówmy się, że biorę 1 samiczkę na stałe i jedną na tymczas. Idę zobaczyc co z transportem, bo nie zaglądałam trochę...(2dni?):upsrat:
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: WROCŁAW, przyjmę samiczkę na stałe

Post autor: lxxx »

Gosikf, oby każdy był tak zmienny i operatywny jak Ty. Podziwiam I chylę czoła.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: WROCŁAW, przyjmę samiczkę na stałe

Post autor: merch »

Gosikf możesz zadzwonić również na policje powołać sie na ustwe i niech ingerują i powiedz,że chcesz być przy tym. Niestety sklepy często olewają Toz, a i Toz jest jakiś taki no powiem delikatnie czesto mało sprawny.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
zjawa
Posty: 181
Rejestracja: wt mar 01, 2005 11:51 pm

RE: WROCŁAW, przyjmę samiczkę na stałe

Post autor: zjawa »

Gosik do Wrocławia będzie transport (dział "dam transport) :) Tylko najlepiej zdecyduj się na którąś jak najszybciej.
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

RE: WROCŁAW, przyjmę samiczkę na stałe

Post autor: Viss »

Gosik, transport samochodowy na trasie Warszawa-Wrocław jest jutro. Co ty na to?
I am not from your tribe.
Zablokowany

Wróć do „Przyjmę na stałe - gdy znajdę transport”