[WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA] polecani i niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: [WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA] polecani i niepolecani

Post autor: alinak »

Chyba ciezko szukalam ostatnio w Dzierzoniowie jakiegos weta jedyny Bugaj zaoferowal pomoc ale go odradzam. Nie umial mojej Luny wyleczyc ze zwyklego swierzbu i w efekcie malej nie ma :(. Czekam na jakies opinie.
Whiskey i Cola
Posty: 27
Rejestracja: ndz paź 02, 2011 5:43 pm

Re: [WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA] polecani i niepolecani

Post autor: Whiskey i Cola »

Spędzam wakacje w Wałbrzychu z moimi dziewczynami i tak się zastanawiam: "a co by było gdyby..." i dlatego chciałam odgrzebać temat i zapytać o jakiś dobrych wetów w Wałbrzychu i okolicach. Tylko błagam nie we Wrocławiu bo tam nie dojadę z nimi.
z nami od 01.06. 2013 Rakija (12.04) oraz od 13.11.2013 Pestka (04.10):):)
po drugiej stronie tęczy Whiskey :(, Tequila :( (oby tam były bananki dla niej), Limonka:(, Cola :(
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: [WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA] polecani i niepolecani

Post autor: Martasz »

ja z wałbrzycha gnałam do wrocławia właśnie bo tutaj na miejsc nikt nie został polecony a sytuacja nie pozwalała mi na zwlekanie
Whiskey i Cola
Posty: 27
Rejestracja: ndz paź 02, 2011 5:43 pm

Re: [WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA] polecani i niepolecani

Post autor: Whiskey i Cola »

jak się ma kogoś kto Cię tam zawiezie to oki, ale gdybym miała jechać tak pociągiem/autobusem to raczej nie miało by to sensu...
z nami od 01.06. 2013 Rakija (12.04) oraz od 13.11.2013 Pestka (04.10):):)
po drugiej stronie tęczy Whiskey :(, Tequila :( (oby tam były bananki dla niej), Limonka:(, Cola :(
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: [WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA] polecani i niepolecani

Post autor: Martasz »

Byłam dziś u pani weterynarz Sylwii Skwiry. Powiedziałam wprost, że leczymy się we Wrocławiu u doktora Piaseckiego, że dziewczyny mają przewlekłe zapalenie płuc, które powraca, podałam nazwy leków, powiedziałam, ze dojazdy są dla nas uciążliwe i spytałam, czy podjęła by się przejęcia moich dziewczyn. Pani doktor uczciwie i wprost powiedziała, że lepiej jest jeździć do dr Piaseckiego, bo u niej nie ma sprzętu do wykonania rtg u szczura i pobrania krwi. Była bardzo miła i bardzo uprzejma, powiedziała, że sprawach mniej poważnych zaprasza, ale w naszym przypadku lepiej będzie dojeżdżać do Wrocławia.
Pozdrawiamy! :)
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: [WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA] polecani i niepolecani

Post autor: alinak »

A gdzie przyjmuje w Swidnicy? I pytalas moze czy leczyla juz jakies szczurki?
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: [WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA] polecani i niepolecani

Post autor: Martasz »

Przyjmuje w włbrzychu.. leczyła z tego co cztałam w poprzednich postach
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA] polecani i niepolecani

Post autor: alken »

nabyłam nowe doświadczenia wałbrzyskie ;) byłam w przychodni na wysockiego ostatnio. ogólnie to chodziłam tam z 10 lat temu ze świnką morską i nie skończyło się to dobrze :P ale od tamtego czasu trochę się tam pozmieniało, po pierwsze jest nowoczesnie, po drugie mają salę operacyjną, rtg i usg (nie wiem czy dostosowane do małych zwierząt) no i dodatkowym plusem jest to, że maja otwarte w niedzielę i święta (10-12)
na wizytówce są nazwiska dwóch facetów, ale przyjmowała mnie pani, niestety nie wiem jak się nazywała (niska, ciemne włosy) dosyć ogarnięta, postawiła diagnozę, umie zastrzyk zrobić, jest miła (panowie wyglądają i zachowują się za to jak nadęte buce :P)
póki co leczenie przebiega pomyslnie. dzis widziałam tez jak przyjeli koszatniczkę do inkubatora więc jakos sobie z tymi gryzoniami chyba radzą.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Aviel
Posty: 33
Rejestracja: wt sie 16, 2011 1:31 pm
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: [WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA] polecani i niepolecani

Post autor: Aviel »

No ja byłam z moją u Pani Sylwii Skwiry, przyjęła mnie w nocy, wielkie serce! Na razie małej się poprawia, kontynuujemy leczenie w następnym tygodniu wtedy jeszcze coś dopiszę.
Ze mną : Śnieżka, Mishka
Za TM: Shanga (03.08.2011-30.12.2012), Zosia (01.07.2011-03.02.2013) [*]
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: [WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA] polecani i niepolecani

Post autor: Martasz »

Aviel pisze:No ja byłam z moją u Pani Sylwii Skwiry, przyjęła mnie w nocy, wielkie serce! Na razie małej się poprawia, kontynuujemy leczenie w następnym tygodniu wtedy jeszcze coś dopiszę.
właśnie, dopisz nam co się wydarzyło, jakie objawy i co przepisała itp
Awatar użytkownika
Aviel
Posty: 33
Rejestracja: wt sie 16, 2011 1:31 pm
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: [WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA] polecani i niepolecani

Post autor: Aviel »

No niestety nie zdążyłyśmy z kontynuacją leczenia z wiadomych powodów.. Nie mam głowy do tego teraz, ale mogę zapewnić, że wet jest bardzo dobra.
Ze mną : Śnieżka, Mishka
Za TM: Shanga (03.08.2011-30.12.2012), Zosia (01.07.2011-03.02.2013) [*]
Awatar użytkownika
Darka33
Posty: 47
Rejestracja: wt gru 11, 2012 2:29 am
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: [WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA] polecani i niepolecani

Post autor: Darka33 »

Ja polecam panią Anię Wróblewską. Przyjmuje w przychodni Duovet na Grodzkiej koło przychodni.Wspaniały lekarz!!! Dwa razy szłam z moją szczurzycą z myślą że uśpienie jest jedynym rozwiązaniem. Raz usuwała olbrzymiego guza gruczołu mlekowego (prawie pół szczura), drugi raz wyciągnęła ją z poważnego zapalenia płuc w wieku 2,5 roku co na szczura już jest mocno zaawansowanym wiekiem. Polecam dla małych zwierząt,bo jak mało który weterynarz na tym terenia naprawdę zna się na rzeczy!
Moje dziewczyny :
Zuzka kapturka czarno-biała standard
--------------------------------------------------------
Za TM Klusia, Żelka, Kiki, Paskuda :*
Awatar użytkownika
Amystic
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 27, 2013 12:22 pm
Lokalizacja: Świdnica

Re: [WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA] polecani i niepolecani

Post autor: Amystic »

Bardzo polecam dr Paulinę Lewicką z przychodni "Ogonek" Aleja Niepodległości 18, Świdnica
Świetna pani weterynarz, ma sporą wiedzę na temat gryzoni, nie tylko szczurów ;) Pomocy nigdy nie odmówi, a z tego co wiem, to na wizyty domowe również przyjeżdża
Ze mną:
Opos i Aria

Na zawsze ze mną:
Ciri i Yennefer, Locka i Luna, Lilith, Misha, Liv i Szara Mi, Agrafka i Sol, Maggie i Vega
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”