[LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
szop
Posty: 120
Rejestracja: sob paź 29, 2011 4:03 pm

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: szop »

przychodnia weterynaryjna rogatka Aleje Racławickie 33/9 - polecam
świetna obsługa, lekarze nie naciągają na koszty, leczę tam mojego psa, wcześniej chomiki, pierwszy raz byłam ze szczurami u dr. Pomorskiej, bardzo poważnie zajęła się problemem, gdy szczurki były zbyt zestresowane robiła przerwy w badaniu żeby mogły odpocząć u mnie na rękach/ pod bluzą, szczerze polecam
ze mną: Lilo i Sophie

zapraszam wszystkich:
Szczury Szopa - http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33688
Heimdall
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 11, 2012 1:06 am

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: Heimdall »

odświeżając trochę topic, jak teraz sytuacja ma się w Azorku? Mam problem ze swoim szczuraskiem i z chęcią dowiedziałbym się czy mógłbym tam się udać. Póki co byłem na Stefczyka i tam wygląda wszystko profesjonalnie, jednak nie zauważyłem by wet zbadał mojego szczurka przy wizycie- problem wygląda tak-> http://szczury.org/viewtopic.php?f=173&t=37942
Shetani
Posty: 15
Rejestracja: pt lip 30, 2010 8:11 pm

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: Shetani »

Heimdall pisze:odświeżając trochę topic, jak teraz sytuacja ma się w Azorku? Mam problem ze swoim szczuraskiem i z chęcią dowiedziałbym się czy mógłbym tam się udać. Póki co byłem na Stefczyka i tam wygląda wszystko profesjonalnie, jednak nie zauważyłem by wet zbadał mojego szczurka przy wizycie- problem wygląda tak-> http://szczury.org/viewtopic.php?f=173&t=37942
ja tam chodzę i jestem zadowolona, wetki bardzo kompetentne w temacie szczurów. :)
Awatar użytkownika
aklota
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 10:23 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: aklota »

W związku z tym, że mój Fucek potrzebował fachowej opieki, zdecydowałam się na powierzenie zwierzaka w ręce weterynarzy z Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt. Sama klinika wygląda bardzo profesjonalnie, ale teraz z całą pewnością mogę to również powiedzieć o pracujących tam Weterynarzach. Specjalistą od gryzoni jest tam pani dr. Jurczuk. My trafiliśmy jednak na pana dr. Ostaszewicza. Zrobił wszystko, aby dobrze zdiagnozować chorobę, zadbał o zminimalizowanie stresu zwierzątka oraz zminimalizowanie ewetualnych powikłań.
Ceny dla porównania:
- odrobaczenie szczurka 5zł
- podanie serii 3 zastrzyków + pasty na odrobaczanie to już koszt 38zł
- pierwsza wizyta (diagnoza + zastrzyki) 60 zł
Lucek <3 Bobek <3 Fucek <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Nayeli
Posty: 25
Rejestracja: czw sty 19, 2012 8:14 pm
Lokalizacja: lubelskie

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: Nayeli »

Dr Ostaszewicz jest super, też u niego byliśmy.
Szukam transportu Lublin-Olsztyn
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: Izabela »

Nayeli pisze:Dr Ostaszewicz jest super, też u niego byliśmy.
Rzecz gustu, ja go bardzo źle wspominam ::)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Nayeli
Posty: 25
Rejestracja: czw sty 19, 2012 8:14 pm
Lokalizacja: lubelskie

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: Nayeli »

Na pewno zależne też od nastroju weterynarza, co by nie było. Raz pomoże a raz nie, więc opinia zawsze będzie subiektywna.
Szukam transportu Lublin-Olsztyn
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: krwiopij »

Pozwolę sobie moich uczelnianych wetów przypomnieć. Znam ich już czas jakiś, patrzyłam im na ręce i z czystym sumieniem mogę polecić - bo nie znam lepszych w tym mieście.

dr Jerzy Ziętek
Jest po prostu świetny. Nastawiony właśnie na drobne ssaki, stale się dokształca i zdobywa doświadczenie. Jest zaangażowany, znający się na rzeczy i z miesiąca na miesiąc coraz lepszy (a do tego naprawdę niewiele bierze za leczenie - czego proszę nie nadużywać, bo nam doktor z głodu zemrze... ;)). Leczę u niego moje własne zwierzaki, tymczasowiczów i wszystkie dzikie znajdy czy sieroty. Pan doktor przyjmuje codziennie na klinice epizotiologii, zwykle w godzinach 8-14 (miewa jednak wyjazdy terenowe czy zajęcia ze studentami, więc warto zadzwonić wcześniej i się umówić), czasem ma dyżury popołudniowe czy nawet nocne.

dr Dorota Różańska
Bardzo dobry chirurg, świetna w operowaniu małych ssaków. Pani doktor od wakacji wykonuje zabiegi w narkozie wziewnej (!), chyba jako jedyna w tym mieście. Wyniki naprawdę niezłe, polecam.

Obydwoje przyjmują na klinikach UP:
ul. Głęboka 30
tel. 81 445 69 12 (epizooty), 81 445 61 93 (chirurgia)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Moka
Posty: 24
Rejestracja: pn paź 08, 2012 4:34 pm

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: Moka »

Dr Ziętek z Głębokiej! Polecam polecam i jeszcze raz polecam. Świetny lekarz, zajmuje się właśnie małymi zwierzakami, super podejście! No i przede wszystkim bada szczuraska a nie "próbuje utrafić" z lekami. Warto też dodać że płaci się tam wręcz symbolicznie, jakby oddaje za leki. Trudno doktora utrafić więc raczej trzeba dzwonić i pytać czy jest. Przyjmuje codziennie między 9 a 14.

Dr Polkowska z Głębokiej- do problemów z ząbkami
Awatar użytkownika
Selka
Posty: 36
Rejestracja: wt cze 25, 2013 8:31 pm

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: Selka »

Ja mam 3 szczury zarejestrowane na Stewczyka i jestem zadowolona. Przyjeżdżam o każdej porze, bez problemu dostaję się do lekarza. Jak Casa miała robione badania laboratoryjne jak łysiała (co uważam za ważną rzecz, że są tam wykonywane) wyniki mikrobiologicznych następnego dnia, płytkowych po tygodniu (no musi ten syf urosnąć), na szczęście oba ujemne. Sklep obok, jeśli chce się coś kupić.
Polecam
Yuzka
Posty: 17
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 12:48 am

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: Yuzka »

Wie ktoś ile kosztuje kastracja samca? Najlepiej u dr Różańskiej?
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: krwiopij »

Ja ostatnio płaciłam 100 zł za 2 szczury na wziewce. Ale to były dwa naraz i cena mogła być niższa dla studenta. Liczyłabym więc powyżej 50 zł.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Yuzka
Posty: 17
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 12:48 am

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: Yuzka »

W klinikach UP czy w tej klinice, czy gabinecie REX, bo Pani doktor też chyba tam pracuje?
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: krwiopij »

Ja chłopaków na klinikach kastrowałam, ale nie mam pojęcia, czy ceny różnią się w zależności od miejsca.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Yuzka
Posty: 17
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 12:48 am

Re: [LUBLIN] polecani i niepolecani (temat zbiorczy)

Post autor: Yuzka »

Ok, dzięki wielkie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”