Łódź-weterynarze przyjaźni Ogonkom:)

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
anio_anio
Posty: 12
Rejestracja: czw gru 07, 2006 4:28 pm

[ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: anio_anio »

[quote="SZULCZ"]"sfora"
przybyszewskiego 12 - zaraz za parkiem reymonta
tel. 42 683 10 07
pon-pt 9-18
sob 10-15

kochana babka, bierze grosze, a czasem nawet nic...
polecam![/quote]

do niej chodziłam z Milkym gdy był już bardzo chory... Miła, pieniądze bierze tylko za np. zastrzyki, a nie samą wizytę. Za to weterynarz na ulicy Praskiej do gryzoni sie nie nadaje.
ufcio.pl
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 5:55 pm

[ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: ufcio.pl »

Cześć!
Musze mojemu jednemu ogonkowi obciąć pazurki, bo sam sobie ich nie ściera. Nie wiecie może gdzie jest jakiś tani i dobry weterynarz na Bałutach, w okolicach Wojska Polskiego?
Z góry dzięki za info.
ŁOSIE GÓRĄ !!!
michplo
Posty: 10
Rejestracja: wt sty 02, 2007 7:06 pm

[ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: michplo »

NO a ja potrzebuje isć zobaczyć co z tymi krostkami na uszach. mieszkam na górnej- broniewskiego- kilińskiego:) macie cośdobrego blisko?? Niedaleko jest ANIMAL... ale nie wiem- pójść tam??
iwona084
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 07, 2007 4:22 pm

RE: [ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: iwona084 »

Na Olechowie jest swietny wet jesli jest ktos z tych okolic

Na macka z bogdanca Gabinet "Cztery Lapy" polecam
kochane lobuzy kuba i bono
verine
Posty: 23
Rejestracja: pn kwie 24, 2006 1:24 pm

RE: [ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: verine »

Ja polecam lecznice "Animal" na Franciszkanskiej - fajna pani weterynarz. W lecznicy "Sowa" na Pietrusinskiego bylam w nocy ze szczurka i w koncu okazalo sie, ze to nic powaznego - pani doktor nic od nas nie wziela, wydala sie naprawde zyczliwa dla zwierzakow, choc zaspana, bo to byla 3 w nocy. ;)
Hachi
Posty: 9
Rejestracja: śr sty 24, 2007 7:10 pm

RE: [ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: Hachi »

Klinika przy DWORCU ZABIENIEC. bardzo uczynny Pan. Zna sie na grzoniach z teog co widac.

Historia z tym Panem (i chomikami) w tle:
http://szczury.org/viewtopic.php?t=15038
DraBek
Posty: 4
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 12:22 pm

RE: [ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: DraBek »

Ja rowniez nie polecam Weta "Pod Koniem"
Wydaje mi sie ze nastawieni sa tam na zysk a nie na dobro naszych zwierzatek...
Ostatnio zmieniony ndz lut 18, 2007 8:01 am przez DraBek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Polna :)
Posty: 45
Rejestracja: wt cze 26, 2007 5:25 pm
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Odp: [ŁÓDŹ] weci polecani

Post autor: Polna :) »

Troche odkupie.  ;)
SZULCZ pisze: "sfora"
przybyszewskiego 12 - zaraz za parkiem reymonta
tel. 42 683 10 07
pon-pt 9-18
sob 10-15

kochana babka, bierze grosze, a czasem nawet nic...
polecam!
Ja także polecam "Sforę" Ewy,
a także
"Sfora"
ul. Stefana 3a
91-463 Łódź, tel.
(0-42) 640-61-66
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Odp: [ŁÓDŹ] Potrzebny adres szczurniętej kliniki

Post autor: krwiopij »

Z moimi zasadniczo do ASa chodzę. Szczególnie polecam dr Gaudynek i dra Charmasa (najlepiej zadzwonić i zapytać, kiedy przyjmuje któreś z nich), naprawdę mają ogromne serca i dużą wiedzę na temat leczenia szczurów. Lecznica jest całodobowa, a praktycznie każdy wet wie coś o szczurach, więc w nagłym przypadku nie trzeba się bać, że krzywdę zwierzakowi zrobi. Niestety AS bywa drogi, zwykle powyżej 20 zł za wizytę płace. Mimo to w Łodzi to jedyna lecznica, do której chodzę, kiedy któremuś z moich zwierząt dolega coś poważniejszego niż za długie pazurki... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Nana85
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 15, 2008 2:43 pm

Łódź-weterynarze przyjaźni Ogonkom:)

Post autor: Nana85 »

Łódź ul.Wróblewskiego ( bloki przy Maratońskiej) oraz lecznica przy ul.Kopernika (z koniem na dachu budynku) sympatyczni i bardzo życzliwi naszym Ogonkom weterynarze:)
aro
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 10, 2008 1:05 am

Re: [ŁÓDŹ] Potrzebny adres szczurniętej kliniki

Post autor: aro »

Witam!

Chciałbym przestrzec przed doktorem Jachmanem. Ponieważ krwiopij go polecał czuję się w obowiązku przestrzec wszystkich przed tym niekompetentnym lekarzem. Moje doświadczenia z dr Jachmanem szczegółowo opisałem tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?f=13&t=19897

Krwiopij: najwyraźniej miałeś duże szczęście, więc życzę Ci, aby w przyszłości też Cię nie opuściło.

Polecam natomiast weterynarza, który bardzo rzeczowo i kompetentnie podszedł do choroby mojej szczurki i naprawił to, co dr Jachman popsułby nieodwracalnie.

Dr Wojciech Łopata
Przychodnia Weterynaryjna "NA STOKACH"
92-108 Łódź
ul. Janosika 143a
tel. 042 679-24-24
Godziny przyjęć: pn-pt 10-18, sob 10-14
aro
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 10, 2008 1:05 am

Re: Łódź-weterynarze przyjaźni Ogonkom:)

Post autor: aro »

Witam!

Polecam weterynarza, który podszedł fachowo i rzetelnie do choroby mojej szczurki.

Dr Wojciech Łopata
Przychodnia Weterynaryjna "NA STOKACH"
92-108 Łódź
ul. Janosika 143a
tel. 042 679-24-24
Godziny przyjęć: pn-pt 10-18, sob 10-14

Przy okazji przestrzegam stanowczo przed doktorem Jachmanem z ul. Cieszyńskiej. Szczegóły opisałem w poście tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?f=13&t=19897
Awatar użytkownika
kari
Posty: 151
Rejestracja: śr cze 25, 2008 1:36 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź-weterynarze przyjaźni Ogonkom:)

Post autor: kari »

Dobrze wiedzieć o tym "lekarzu" z Cieszyńskiej, bo to lecznica najbliżej położona mojego miejsca zamieszkania :/ Byłam tam tylko raz i szybko wyszłam. Zero organizacji, nie ma się kogo zapytać, poprosić o pomoc...
Natomiast co do lecznicy "pod koniem" to właściwie zawsze tam chodzę. Nie mam co prawda pojęcia jak nazwa się ta lekarka, ale jakoś zawsze na nią trafiam. Sympatyczna i zna się na rzeczy. Dzięki niej moje ogonki wychodzą z choroby, a jeśli nic się nie da zrobić to przynajmniej profesjonalnie skraca ich cierpienia. Bardzo rzeczowa i konkretna, miła i do tego dobry weterynarz :) Poza tym zastrzyk potrafi zrobić tak, że zwierzątko nawet nie poczuje. :D
Ze mną: Zorka (psiak wieloowocowy)
Za Tęczowym Mostkiem: Mysia, Kruszynka, Czarna, Ruda, Wiórka, Kredka, Śnieżka, Agatka [*][/b]
Awatar użytkownika
kilimandzaro
Posty: 19
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 7:12 am
Lokalizacja: Łódź

Re: [ŁÓDŹ] Potrzebny adres szczurniętej kliniki

Post autor: kilimandzaro »

Odradzam weterynarza na Piłsudskiego przy Realu. Byłam wczoraj i jak mi złapał małą za ogon to od razu chciałam wyjść... co to za wet, co nie jest pewny płci zwierzaka... Klinika "pod koniem" też nie zrobiła na mnie wrażenia traktują zwierzaki "hurtowo" licząc na zyski.
Z czystym sercem polecam weteryarza na ul Lewej. Swego czasu byłam częstym gościem, czasem nawet nic nie płaciłam. Operowali guza mojej Warki przedłużając życie o dobre pół roku. Inni lekarze kazli ją uśpić...
yagoda
Posty: 62
Rejestracja: wt paź 28, 2008 7:11 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [ŁÓDŹ] Potrzebny adres szczurniętej kliniki

Post autor: yagoda »

I ja za dr.Maćkiem Zakrzewskim z Lewej - głosuję z całego serca! Zrażona do retkińskiego Asa - trafiłam do lekarza, który zawsze okazuje ogromne zaangażowanie w walkę o życie każdego zwierzaka. nie "leci na kasę", przy dłuższych lub gorzej rokujących leczeniach płaci się mało lub wcale... zastrzyków, które robi - ogon po prostu nie czuje. wieksze zastrzreżenia mam do pani dr. która razem z nim pracuje, jest mniej uważna i delikatna. co do diagnoz - mam małe porównanie, bo nie zmieniałam weta od tamtej pory.

Głosy niektórych na forum zachęciły mnie do odwiedzenia dr.Anny w "pod koniem" , ponoć specjalistki od małych gryzoni. już-juz sie chciałam wybrać z moją kichająca maluchą, ale kolejne głosy odradziały "pod koniem". to jak w końcu jest? chodzi mi o fachowca, który ma doświadczenie w diagnozowaniu mykoplazmozy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”