GLIWICE - polecam

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
czuszka

[GLIWICE] polecani i niepolecani

Post autor: czuszka »

Polecam Pania weterynarz która jest z lecznicy na ulicy Okrzei...byłam u niej wypytac sie troszkem i zrobic rozeznanie i naprawfde do rzeczy kobieta ...i zna sie na szczurkach :>
Ostatnio zmieniony ndz lis 26, 2006 3:17 pm przez czuszka, łącznie zmieniany 1 raz.
sallmuska

[GLIWICE] polecani i niepolecani

Post autor: sallmuska »

a w ktorym miejscu dokladniej? bo ja mam watpliwosci co do mojej doktorki... :/
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

[GLIWICE] polecani i niepolecani

Post autor: IVA »

Zauważyłam, że te posty są dosyć stare. Chciałabym sie jednak upewnić, że oboba polecająca lecznice na Okrzei jest pewna tego co pisze. Ja napewno bym tej akurat lecznicy nie poleciłą ani dla szczurków ani dla innych zwierząt. Dla mnie i wielu z moich znajomych osoby tam pracujące wykazują się dosyć dużą obojętnością dla cierpienia zwierząt. Często po pobieżnym zbadaniu polecały uśpienie zwierzaka, który na szczęscie w innej lecznicy został wyleczony i to bez ponoszenia bardzio dużych kosztów.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
czuszka

[GLIWICE] polecani i niepolecani

Post autor: czuszka »

hmmm IVA a ktora lecznice bys polecila ? w Gliwicach
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

[GLIWICE] polecani i niepolecani

Post autor: IVA »

Hmmm, Czuszka jeśli chodzi o gryzonie todość trudno cokolwiek polecić. Ja leczę moje ogonki w lecznicy na Fredru u małżeństwa Ziębińskich, dobre podejście do zwierzaków, starają się i przejmują gdy coś nie wychodzi. Wiadomo, że z leczeniem gryzoni różnie bywa ale ja jestem zadowolona z ich opieki weterynaryjnej. W wiekszości udało im sie wyporadzic moje maluchy nawet gdy stan był cięzki.
A i co Okrzei to kilka dni dowiedziałam sie, że częściowo zmieniono tam obsadę, więc Ty byc może już lepiej trafiłaś. O Okrzei też pozbieram nowe informacji i podam.
Widzę, że z Gliwic też juz troche osób się nazbierało. Fajnie bo bedzie mozna podzielić sie juz bardziej szczegółowymi informacjami dotyczącymi trgocow naszym mieście (oczywiście mówie tutaj o ogonkach)
Ostatnio zmieniony śr sty 12, 2005 12:09 am przez IVA, łącznie zmieniany 1 raz.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Królewna Śnieżka
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 05, 2004 9:56 am

[GLIWICE] polecani i niepolecani

Post autor: Królewna Śnieżka »

A tu probowalyscie? Adres jest ze Swinkowa

Schneider Renata i Gustaw. Przychodnia dla zwierząt Gliwice (Sośnica), ul. Bracka 19 tel. (032) 237 08 48 Renata Schneider
Halina Nowak
godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 1015113; 1515119
sobota: 1015114
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

[GLIWICE] polecani i niepolecani

Post autor: IVA »

pomyłka, przepraszam
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
spirit_85
Posty: 22
Rejestracja: sob wrz 25, 2004 8:20 am

[GLIWICE] polecani i niepolecani

Post autor: spirit_85 »

Temat co jakis czas odswiezany wiec teraz ja sie dolacze ...

Czy ktos moze odwiedzal weterynarza na ulicy toszeckiej? mam zamiar tam isc z moja szczurka i nie wiem czy znaja sie tam na gryzoniach.

A co do lecznic w gliwicach ktorych bym nie polecal to nie polecam lecznicy w labedach kolo biedronki [to jesli chodzi o szczurki i gryzonie] ... leczylem tam myszoskoczka ktory niestety musial zostac uspiony :( ale wczesniej zostal poddany testa weterynarzy ;\ [jeden z weterynarzy -przyjmuje tam ich co najmniej 4, za kazdym razem inny - poprawil jego stan] a potem natknalem sie na kobiete chamska inna nie umiala robic zastrzyku [zwierzak wyszedl stamtad zakrawawiony :|], ogolnie nie polecam [zaznaczam dla gryzoni ... z innymi zwierzetami tam nie bylem, chociaz z pieskami tez niektorzy omijaja ta lecznice]


prosilbym jeszcze raz o opinie nt. weterynarza na toszeckiej i jakich wetow polecacie w gliwicach
Awatar użytkownika
sallma
Posty: 28
Rejestracja: sob maja 21, 2005 12:33 pm

[GLIWICE] polecani i niepolecani

Post autor: sallma »

bylam na Fredry z moim szczuraskiem, na prawde baaardzo mili panstwo. Robili co mogli... niestety dzis Morfiś został uśpiony ;( męczył sie 3 dni - mykoplazmoza, leki nie pomagaly... Polecam ta lecznice, z tego wzgledu ze naprawde ciezko z weterynarzami ktorzy chociaz troche znaja sie na szczurach i wogole gryzoniach. Pozdrawiam
Korppi
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:56 am

[GLIWICE] polecani i niepolecani

Post autor: Korppi »

Ja leczyłam u państwa Ziębińskich moją świnkę morską... Miała guza, który został rozpoznany jako kaszak i zoperowany... niestety świnka jakiś miesiąc później przeszła na drugą stronę teczy... :cry: Ale to było ok. 5 lat temu i może już maja większą wprawę w leczeniu gryzoni... mam nadzieję...

Zgodze się, że podejście do zwierzaków mają baaardzo dobre... mojego psa też tam leczę i jestem bardzo zadowolona ;) Wtedy ze świnką coś nie wyszło, ale może to rzeczywiście był brak wprawy.
Licha
Posty: 24
Rejestracja: pn sie 08, 2005 7:50 am

[GLIWICE] polecani i niepolecani

Post autor: Licha »

Widze ze temat stary ale odswierze go :P Chciclabym sie dowiedizec kto teraz zna jakis dobrych weterynarzy od gryzoni . Z moim s.p szczurem bylam w lecznicy obok ktorej byla siedziba firmy MEGA , ale ulicy nie pamietam . Weterynarz nie mial tam rozpoznac choroby . Podawala mojemu malemu jakis antybiotyk , podobno dobry na wszystko , ale bardzo mocny , niestety ani torche nie pomoglo to mojemu szczurasowi i odszedl . Teoretycznie bylo to zapalenie pluc . Teraz mam nowego ogonka i chce sie zorientowac zanim cos sie wydarzy .
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[GLIWICE] polecani i niepolecani

Post autor: ESTI »

3. Gliwice
Schneider Renata i Gustaw.
Przychodnia dla zwierząt Gliwice (Sośnica),
ul. Bracka 19 tel. (032) 237 08 48
Renata Schneider
Halina Nowak
godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 1015113; 1515119
sobota: 1015114
Dr Gustaw Schneider leczy też papugi

Dane z cybersieci
Obrazek
nenya
Posty: 84
Rejestracja: wt lis 01, 2005 1:28 pm
Kontakt:

[GLIWICE] polecani i niepolecani

Post autor: nenya »

Schneider mi psa uratowała, i tam jeżdzę ze wszystkimi moimi zwierzakami- a czy ktoś z Gliwiczan był juz u niej ze szczurami?? Może ktoś podzieli się wrażeniami>?/
A co do Okrzei to nie polecam, Mieszkałam w pobliżu kiedys i siłą psa musiałam ciągnąć do wterynarza a na finiszu wnosić(ciężarek ok 40 kg:P)
Pikpok
Posty: 26
Rejestracja: pt kwie 14, 2006 12:17 pm

[GLIWICE] polecani i niepolecani

Post autor: Pikpok »

Ja stanowczo odradzam weterynarza z kopernika w ogóle się nie zna na szczurach i jedyne co umie robić z gryzoniami to obcinać im ząbki(choć nie do końca bo mojej adeli podczas obcinania ząbków jeden jej wykrzywiła,przynajmiej zaraz po tym jak jej obcieła ząbki to ona ją ugryzła aż do krwi :twisted: )no i jeszcze usypiać jedynie zna sie na psach,kotach,królikach i świnkach morskich.
bonsai
Posty: 428
Rejestracja: sob lis 04, 2006 11:08 am

[GLIWICE] polecani i niepolecani

Post autor: bonsai »

Hej hej...
Odświerzam ten temat, bo chcę wiedzieć, czy polecacie weterynarzy na ulicy Toszeckiej? Leczę tam psa i kota, ale jak radzom sobie ze szczurkami?
Ps. Weterynarzy w Łabędach obok biedronki nie polecam... o mało mi kota nie zabili... i jeszcze musiałam im zapłacić ponad 100 zł.... :zlosc:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”