[POZNAŃ] weci polecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
rudziatko
Posty: 81
Rejestracja: pt sty 15, 2010 4:09 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: rudziatko »

Również polecam doktor Lisiecką. Wszystko dokładnie wytłumaczone, szczuras obadany z każdej strony coby złej diagnozy nie postawić, podejście świetne. Spotkałam wielu weterynarzy na swojej drodze i doktor Lisiecka jest na czele tej listy. Gdyby diagnoza jeszcze inna była to wyszłabym z gabinetu bardzo szczęśliwa ;) no i co też ważne, nie jest u niej drogo. Z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu, warto nawet przez cały Poznań do niej jechać :)

A miał ktoś może kontakt z doktorem Kollochem z Dębca? Tak z ciekawości czystej, nie mam zamiaru zmieniać weta ;)
"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to kim się nie jest."

Ze mną: Krecik, Pinezka, Mi, Kruszyna :)
Za tęczowym mostem: Agata, Synuś, Brukselka, Gandzia, Tequila, Diablica, Śnieżynka [*] ;([/b]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: Telimenka »

Ja mogę polecić lecznicę na Wojska Polskiego.
Bardzo miłe Panie, super podejście. Długi czas nie miałam do czynienia z usuwaniem guzów,więc myślałam, że zdarły kasę,ale widzę, że wszędzie usługi poszły w górę :). W poniedziałek poszliśmy na kontrolę, szczuras dostał zastrzyki przeciw świądowi, a dziś był zabieg. Pani Doktor (Joanna Błaszczyk-Cichoszewska) odczekała dość długo z oddaniem mi Balazo, żeby mieć go cały czas na oku. Odebrałam leniwie pełzającego, wybudzonego szczurka. Za wszystko zapłaciłam 150zł, kiedyś zamykałam się w 100, no ale wszystko drożeje.

Informacja o gabinecie HOMEOPATIA została usunięta w związku z żądaniami wysuniętymi przez firmę

Lecznica dla Zwierząt HOMEOPATIA
ul. Nowa 5, 62-052 Komorniki
NIP 7772293454

dotyczącymi innych postów na tym forum.

Jednocześnie informujemy iż administracja strony szczury.org nigdy nie wyrażała zgody na zamieszczanie pojedynczych postów lub fragmentów forum na stronie http://www.lecznica-homeopatia.pl/internet.html oraz http://www.lecznica-homeopatia.pl/f5.html i nie chce być w żaden sposób łączona z prowadzoną przez ww. firmę działalnością.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
MichalKonstanty
Posty: 167
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:51 am
Lokalizacja: Poznań / Wrocław
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: MichalKonstanty »

Ja jestem umówiony z Ryszardem, z którym od niedawna mieszkam do doktor Lisieckiej w najbliższy wtorek :) Jestem bardzo ciekawy bo wszyscy tutaj bardzo ją polecacie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
MichalKonstanty
Posty: 167
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:51 am
Lokalizacja: Poznań / Wrocław
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: MichalKonstanty »

Z okazji tego, że byłem z Ryszardem u doktor Hanny Lisieckiej i jestem z wizyty - w sensie "obsługi" Pani doktor bardzo zadowolony również jak wiele osób tutaj dołączam swój "+" do pozytywnych opinii nt. Pani doktor :)

Gdyby diagnoza była bardziej optymistyczna to byłoby rewelacyjnie :))
Obrazek
Awatar użytkownika
jestemsen
Posty: 403
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 2:23 pm
Numer GG: 10813298
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: jestemsen »

Hej, mam pytanie. Do jakiego weterynarza ze szczurem, który gryzie? Muszę iść do kogoś, kto ma cierpliwość i nie boi się dziabnięcia.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39350- nasza rodzina :)
Obrazek

Za TM: Daisy, Zuza, Pączek, Pchełka, Niunia, Balbina, Ruby, Fretka, Yogi, Maniek
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: Magdonald »

Zadzwoń do dr Lisieckiej i przedstaw sytuację. Myślę, że przynajmniej spróbuje się podjąć zbadania go, bo jeśli nie ona, to nie wiem kto inny w Poznaniu to zrobi ;)
Jest chyba najbardziej doświadczoną i przyjazną klientom wetką leczącą gryzonie w Poznaniu. Na pewno miewała różnych pacjentów, w końcu taka praca :) Ale tak jak mówiłam, przedzwoń i się upewnij, to chyba najlepszy sposób, by się dowiedzieć jak zareaguje.
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
jestemsen
Posty: 403
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 2:23 pm
Numer GG: 10813298
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: jestemsen »

Racja. Dzięki :)
No niby taka praca, ale różnie ludzie reagują :P Ja jednak wole uprzedzić, że pacjentka może stwarzać spore problemy, żeby nie było niemiłego zaskoczenia.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39350- nasza rodzina :)
Obrazek

Za TM: Daisy, Zuza, Pączek, Pchełka, Niunia, Balbina, Ruby, Fretka, Yogi, Maniek
Awatar użytkownika
MichalKonstanty
Posty: 167
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:51 am
Lokalizacja: Poznań / Wrocław
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: MichalKonstanty »

Hejże ho! Pytanie do Poznaniaków - jeżeli doktor Lisiecka ma meeega kolejki i ciężko mi się do niej umówić - albo ja pracuje kiedy są wolne terminy, to kogo innego polecacie na pierwszym miejscu??
Obrazek
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: Magdonald »

Dr Tomaszewska przy wieży RTV kształci się w kierunku gryzoni. Na pewno nie ma tak dużego doświadczenia jak dr Lisiecka, ale zdobyć je może tylko przyjmując kolejnych pacjentów ;) Wiedzę teoretyczną zdaje się mieć dużą, jest miła i ma fajne podejście, warto dać jej szansę. Tylko drogo... ::)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: zuzka-buzka »

Witam, potrzebuję weterynarza, który przyjmie mnie jutro od zaraz. Najlepiej w okolicach Grunwaldu, ponieważ będę podróżować komunikacją miejską, a nie chcę ich ciągnąć przez całe miasto.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
Lexiepl
Posty: 41
Rejestracja: czw sty 02, 2014 11:44 pm

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: Lexiepl »

Polecam panią Lisiecką, ale kolejki są bardzo długie, zwierzak obadany z każdej strony :)
Pełny profesjonalizm !
Awatar użytkownika
jestemsen
Posty: 403
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 2:23 pm
Numer GG: 10813298
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: jestemsen »

a co powiecie o klinice malych zwierzat w Poznaniu na piątkowie?
jutro sie tam wybieram na rtg..
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39350- nasza rodzina :)
Obrazek

Za TM: Daisy, Zuza, Pączek, Pchełka, Niunia, Balbina, Ruby, Fretka, Yogi, Maniek
Imbira
Posty: 173
Rejestracja: czw wrz 09, 2010 9:27 am

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: Imbira »

Gdzie to jest? Nie chodzi Ci czasami o klinike przy RTV dr Majki?
Nasze ogonki : PomyLuna, Elwirka, Lucyna, Stefa, Kryśka, Budda i Ninja.
za TM: Laura ;( dołączyła Melka ;( i Tosia ;(, a teraz Franusia...
Awatar użytkownika
jestemsen
Posty: 403
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 2:23 pm
Numer GG: 10813298
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: jestemsen »

no wlasnie nie wiem dokladnie, nie jestem z Poznania. Ale na stronie napisane jest, ze przy wieży telewizyjnej :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39350- nasza rodzina :)
Obrazek

Za TM: Daisy, Zuza, Pączek, Pchełka, Niunia, Balbina, Ruby, Fretka, Yogi, Maniek
Imbira
Posty: 173
Rejestracja: czw wrz 09, 2010 9:27 am

Re: [POZNAŃ] weci polecani

Post autor: Imbira »

Ja tam lecze wszystkie moje kobietki i gorąco polecam. Kasy nie zedrą, jeśli jest cień szansy będą ratować zwierzaka. W grudniu operowali na naszej Tosii wypadająca ścianę pochwy, czego nikt w Poznaniu nie chciał się podjąć, a Tośka dzisiaj szaleje po klatce ;)

Dr Tomaszewska jest tam od gryzoni, pewnie i tak cię do niej odeślą ;)
Nasze ogonki : PomyLuna, Elwirka, Lucyna, Stefa, Kryśka, Budda i Ninja.
za TM: Laura ;( dołączyła Melka ;( i Tosia ;(, a teraz Franusia...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”