weterynarz Gliwice

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
sebasebase
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 04, 2011 1:45 pm

weterynarz Gliwice

Post autor: sebasebase »

Witam , chciałem się zapytać (bo to się szybko zmienia) jakiego weterynarza można polecić w Gliwicach . Mam szczurka 2 lata i mam podejrzenie zapalenia płuc . Wiem że może to wyleczyć tylko weterynarz który ma o tym pojęcie , więc jeśli ktoś może to proszę o pomoc w podaniu adresu . Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: weterynarz Gliwice

Post autor: Iguta87 »

Maika Vet na ul. Daszyńskiego, za kościołem ale po drugiej stronie, łatwo znaleźć.
Dwóch zorientowanych weterynarzy.
Niestety nie mają dyżuru, a za przyjazd poza godzinami pracy liczą sobie naprawdę dużo więc w nagłych wypadkach gdy wszystko zamknięte polecam klinikę na Toszeckiej- nie są super dla szczurów ale pomogą.
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
mieciowa
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 13, 2011 5:34 pm

Re: weterynarz Gliwice

Post autor: mieciowa »

Witam:)jestem tutaj nowa,więc z góry przepraszam za wszystkie moje "gafy";)

co do wetów w Gliwicach,to kliniki na Toszeckiej stanowczo NIE POLECAM!!nie dość,że wyciągają pieniądze naciągają na jak najdłuższe leczenie,to jeszcze skrzywdził mi szczura..robiąc zastrzyk,przekuł go (dosłownie!)na wylot....poraził nerw i przez długi czas szczuras miał nie władną tylną łapę.
Osobiście leczę nasze ogoniaste na Wójtowej Wsi (jeździłam tam z pozostałymi zwierzakami,opinia równie pozytywna).Ostatnio odkryłam weta na osiedlu Waryńskiego:)otwarty tylko przez kilka godzin,ale kobitka wie co i jak;) zarówno jeden wet jak i drugi nie zdziera pieniędzy na siłę..często kiedy mam wątpliwości czy wszystko jest ok,za samą poradę nie płacę nic,a opieka jest naprawdę fachowa:)

pozdrawiam!
mieciowa
Awatar użytkownika
sherlock
Posty: 15
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 8:48 pm
Lokalizacja: Racibórz

Re: weterynarz Gliwice

Post autor: sherlock »

Witam!
Szczurka mam od dwóch tygodni. On sam ma 2 miesiące, więc jeszcze maluszek. Kupiłam go w zoologicznym i chciałabym mu zrobić mały przegląd (czy aby na pewno z nim wszystko w porządku, bo wiadomo jak to z zwierzętami w zoologach czasem bywa, a ja jestem laikiem w temacie). Poza tym mam wrażenie, że mój maluch ma katar i w ogóle czasem przy nosku ma jakby zaschniętą krew. Ale to nie ten temat, więc nie będę rozwijać tematu. W każdym bądź razie zastanawiam się nad wetem na Daszyńskiego i Fredry. Mam nadzieje, że te lecznice jeszcze prosperują ;)
Ps. Czy do weta trzeba się umawiać na wizytę jak do normalnego lekarza?
Ze mną: Watson
Za TM: Sherlock [*]
Awatar użytkownika
sherlock
Posty: 15
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 8:48 pm
Lokalizacja: Racibórz

Re: weterynarz Gliwice

Post autor: sherlock »

Sama sobie i innym odpowiem na pytanie ;) Do weterynarza nie trzeba się umawiać - przychodzi się z desantu (mam na myśli Majka Wet na Daszyńskiego). A samych lekarzy polecam - bardzo mili dla właścicieli, do zwierząt mają dobre podejście, a i sporo przydatnych rzeczy się dowiedziałam a propos karmienia szczurasów :)
Ze mną: Watson
Za TM: Sherlock [*]
ivika
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 07, 2012 10:48 am

Weterynarze Toszecka

Post autor: ivika »

Co do weterynarzy przy ulicy Toszeckiej powiem tak -byłam kilkakrotnie i tak się złożyło, że u trzech różnych lekarzy. Państwo Ćwik wykazali pełen profesjonalizm: dużo cierpliwości, delikatności, widać było że szczurek to dla nich 'pełnoprawne' zwierzę i mogę ich z czystym sumieniem polecić.
Natomiast trafiłam na jeszcze jednego pana doktora -szczurka miała mieć zmieniony opatrunek i zastrzyk. Lekarz nie miał cierpliwości do ruchliwego charakteru szczurka, wręcz wymagał ode mnie abym trzymała ją w bezruchu czego nie potrafiłam wykonać. Może dlatego po zastrzyku nastąpiła martwica tkanek, wyleczyła się ale złe wspomnienie pozostało a opatrunek nie został do końca zmieniony -tylko wierzchnia warstwa... Miałam wrażenie, że szczur dla niego nie jest zwierzęciem którym warto się przejmować i był szczęśliwy jak już poszliśmy. Na drugi dzień cierpliwa pani doktor zmieniła już cały opatrunek.
Plusem samej kliniki jest to, że jest czynna całodobowo a cenowo, w porównaniu z kliniką w Zabrzu przy alejach Korfantego też wypada korzystnie.
Pozdrawiam
lucas33
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 02, 2015 9:22 am

Re: weterynarz Gliwice

Post autor: lucas33 »

Weź pod uwagę profilaktyczne wizyty u weterynarza. Najlepiej dopasować ze specjalistą dietę pupila, aspekty ochrony jego zdrowia, przygotować terminy najważniejszych szczepień.
Widziałem w Gliwicach, co mówię z przykrością wiele zaniedbanych pod względem higienicznym klinik. Najlepsze doświadczenia mam natomiast z wetgliwice.pl. Sposób leczenia zwierzęcia dobrany tak, że widać szybko pozytywne wyniki, a to moim zdaniem najważniejsza sprawa.
Według mnie najlepiej dobierać weterynarza po specjalizacjach. Jeżeli masz kota, to idź do weterynarza mającego największe doświadczenie w tej właśnie kategorii. Unikniesz nieporozumień.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”