Bydgoszcz polecani lekarze weterynarii.

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kitek02
Posty: 12
Rejestracja: ndz maja 14, 2017 9:19 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Bydgoszcz polecani lekarze weterynarii.

Post autor: kitek02 »

Cześć, szukam lekarzy weterynarii, którzy znają się na gryzoniach. Przejrzałam forum, większość wpisów jest starych i nie w sumie żadnych polecanych w Bydgoszczy. Moja ciekawość, mnie natchnęła by zapytać czy są w Bydgoszczy jacyś dobrzy specjaliści ???
"To nie tak, że nienawidzę ludzi. Ja po prostu wolę, kiedy nie ma ich w pobliżu." ~ Charles Bukowski
1flowerdaisy
Posty: 4
Rejestracja: śr kwie 12, 2017 2:34 pm

Re: Bydgoszcz polecani lekarze weterynarii.

Post autor: 1flowerdaisy »

Ja jeżdżę z moimi szczurkami do Łochowa koło Bydgoszczy a dokładniej do przychodni Aura. I tam na gryzoniach zna sie Pan Surawski. Ostatnio z Blue na wizycie spędziłam 45 min. Jest dokładny, nie olewa jak to bywa przy innych lekarzach weterynarii, dokładnie przebada, przemyśli co szczurowi zaaplikować, wszystko wyjaśni. Już nie raz bardzo pomógł moim szczurkom. Na stronie internetowej jest nawet grafik lekarzy w jakich godzinach kto przyjmuje i można zawsze sobie zobaczyć kiedy będzie.
1flowerdaisy
Posty: 4
Rejestracja: śr kwie 12, 2017 2:34 pm

Re: Bydgoszcz polecani lekarze weterynarii.

Post autor: 1flowerdaisy »

Mały update jeśli chodzi o weterynarzy w Bydgoszczy. Ostatnimi czasy został mi polecony Pan Michał Kwiatkowski. Przyjmuje na Bałtyckiej 10a. Tam obowiązuje rejestracja telefoniczna. Specjalizuje się w leczeniu m.in. gryzoni
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”